18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
LICH0 2013-11-10, 19:01 14
Kurwa znudzą Wam się w końcu te pierdolnięte "pranki"?
Zgłoś
Avatar
p................y 2013-11-10, 19:09 7
nie miał bym serca wyjebać ją z auta;/ gość jest albo bez serca albo bez fiuta no chyba że jest pedałem.:]
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-11-10, 19:12 41
Ale co ona złego zrobiła? Miała dać dupy gołodupcowi? Tak waszym córkom doradzicie?
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-11-10, 19:22 201
Szmata szmatą, ale jak by do mnie podbiła laska w ferrari i spytała się czy chcę się przejechać do bym też nie odmówił, skolei jak by przychejała polonezem i fajna była z ryja to też nie. Jak by jakakolwiek podeszła to bym nie odmówił. Kurwa idę znaleść sobię dziewczynę. Nara.
Zgłoś
Avatar
p................y 2013-11-10, 19:28
Smutas napisał/a:

Ale co ona złego zrobiła? Miała dać dupy gołodupcowi? Tak waszym córkom doradzicie?


ktoś jej coś doradał? to wyższ szkoła jazdy Smutny nie przewieziesz nie zrozumiesz nie poruchasz:]
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-11-10, 19:29
@up

nie zapomnij wziąć ferrari
Zgłoś
Avatar
p................y 2013-11-10, 19:32 3
RockyWood napisał/a:

@up

nie zapomnij wziąć ferrari


na moje szczęscie Polskie Kobitki nie są aż tak wybredne
jak się postarasz to na rower górski wyrwiesz
Zgłoś
Avatar
cancerous 2013-11-10, 19:38
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
p................y 2013-11-10, 19:46 7
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2013-11-10, 19:51 3
Takie kurestwo, leci na hajs i tyle, co poradzić
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2013-11-10, 20:05 33
Głupia blondyna, przecież nie od dziś wiadomo ,że im lepsza bryka tym mniejszy penis. Ja bym brała tego pierwszego

W ogóle tacy pewni siebie pozerzy mnie strasznie wkurwiają. Miałam znajomego który się woził jakimś trupem. Od kiedy sobie kupił Opla Tigre ze składanym dachem, sra wyżej niż dupę ma. Nie ma juz czasu dla starych znajomych. Bardziej od pozerów wkurwiają mnie te tępe raszple które lecą na bogatych a potem płaczą ,że oni ich zostawiają. Przecież to oczywiste ,że jemu zależy tylko na zamoczeniu. Miłości się nie szuka przez pieniądze. Tępe cipska.
Zgłoś
Avatar
kwasiej 2013-11-10, 20:09 25
Ona nie jest szmatą tylko samicą która próbuje zapewnić sobie przyszłość(nawet o tym nie wiedząc). Kiedyś kobiety wolały mężczyzn umięśnionych, którzy są w stanie ją obronić przed niebezpieczeństwami. Czasy są dzisiaj inne. Kobiety same mogą się obronić (broń, gaz pieprzowy), gorzej już z kasą, a ludzi z kasą coraz mniej. Nie ma co się dziwić że, dziewczyny tak się zachowują. Nie ma co udawać, że najważniejszy jest charakter. Jak widze zajebistą laske na ulicy to się oglądam nawet jak by miała zjebany charakter. to nie działa w drugą strone.

PODSUMOWUJĄC

HAJS JEST WAŻNY dla kobiet, i nie ma co zaprzeczać.
Zgłoś
Avatar
kwiatusheck 2013-11-10, 20:15 1
Hmm. A moze po prostu ten pierwszy nie byl w jej typie? Wszyscy gadacie o szmatach, ale auto jest zawsze dodatkowym atutem. Rownie dobrze mozna wpakowac hamburgera do fiata 125p i modela do ferrari, i nazwac laske szmata, bo wybrala modela. Lepiej by bylo, jakby on przejechal sie dwa razy, po jednym razie w innym aucie.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-11-10, 20:30 3
Dla kobiet ważne są pieniądze, dla mężczyzny wygląd. Ta zasada obowiązuje 90% ludzi, a większość udaje, że tak nie jest. Prawo natury. Więc tylko biedaki się bulwersują i nazywają kobiety obelżywie, bo nie chcą ich za charakter - prawda jest taka, że ci co mają pieniądze mają lepszy charakter niż biedny Czesiek spod sklepu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie