18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
BrianGriffin 2017-05-23, 16:06 3
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-05-23, 22:43
Waleczni ateiści po raz kolejny pokazują swoim Babciom jak bardzo nimi bohatersko gardzą za to że żeby dostać parę złotych ekstra musieli cierpieć pod tyranią chodzenia do kościoła co niedzielę <3
Mniej więcej taki jest sens tego postu. Poza bycia kolejną żałosną próbą sprowokowania jakiś świrów, aby się na was rzucili z zębami rzekomo udowadniając wasze "racje".
A w między czasie wszyscy inni normalni i wierzący ludzie będą kontynuować swoje życie a część z nich na respektowanych stanowiskach naukowych i którzy rozumieją więcej nt. zasad działania świata niż autor.
Ork=Fajny out. <micdrop>
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-05-23, 23:03
@up

Jak tam sesja młody?
Zgłoś
Avatar
sumka 2017-05-23, 23:08 3
Ork.Fajny, Gardzimy to chujami ubranymi na czarno którzy pod obietnicą życia po śmierci opierdalają nasze babcie z resztek emerytury. Może czujesz z nimi więź bo będąc ministrantem zostałeś seksualnie uświadomiony i stąd masz teraz z tym jakiś problem.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-05-23, 23:40
Widzę ból dupy u zielonego

Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-05-24, 13:59
Jeden "wyzywa mnie" od studentów. Drugi twierdzi że byłem ministrantem i mnie czarny w kakao trącił. Trzeci twierdzi że mam bule w okolicy odbytniczej. Nic tak nie działa lepiej na wsparcie kościelnych argumentów jak zachowywanie się gorzej niż Ci, których oskarżacie.
Ork.Fajny out. <micdrop>
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-05-24, 15:56
@up

Zapytać się już nie wolno? Coś taki pospinany? Kampania wrześniowa się szykuje czy co?
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-05-24, 16:51
Ty mi powiedz. Zdaje się że wiesz więcej o mnie niż ja. Może to Ty masz jakąś sesyjkę z psychologii, hmmmmm?
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2017-05-24, 16:54
Ork.Fajny napisał/a:

kolejną żałosną próbą sprowokowania jakiś świrów, aby się na was rzucili z zębami rzekomo udowadniając wasze "racje".


ale zdajesz sobie sprawę ze gdyby nie Ty i Twój wpis to by 'Im' (w tym mnie) sie 'nie udało' ?
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-05-24, 17:58 2
Ork.Fajny napisał/a:

Ty mi powiedz. Zdaje się że wiesz więcej o mnie niż ja. Może to Ty masz jakąś sesyjkę z psychologii, hmmmmm?



Nie wiem, pytam - ale zamiast odpowiedzieć jak normalny człowiek coś kluczysz

Coś mi się wydaje, że trafiłem w czuły punkt. Ale uwierz, nie chciałem wyciągać twoich wstydliwych spraw na forum publiczne, nawet jeżeli zrobiłem to przypadkiem
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-05-24, 21:38
SQRW3L_ponury napisał/a:

ale zdajesz sobie sprawę ze gdyby nie Ty i Twój wpis to by 'Im' (w tym mnie) sie 'nie udało' ?


Niezbyt się wam udało bo nie ma tutaj żadnego religijnego świra, który łyknął te szambo.

____________________________________________________

voidinfinity napisał/a:

Nie wiem, pytam - ale zamiast odpowiedzieć jak normalny człowiek coś kluczysz


Kluczę. Oczywiście. Co jeszcze wymyślisz? Bo widzę że jesteś takim typowym kretynem w sieci co myśli że jak pierwszy zacznie snuć domysły na temat innej osoby, to już wygrał i te domysły są prawdziwe.

voidinfinity napisał/a:

Coś mi się wydaje, że trafiłem w czuły punkt. Ale uwierz, nie chciałem wyciągać twoich wstydliwych spraw na forum publiczne, nawet jeżeli zrobiłem to przypadkiem


Pomijając fakt że studia skończyłem ponad rok temu, to nie wiem co jest takiego czułego w nazwaniu mnie studentem albo że czegoś być nie zaliczył w pierwszym terminie. Powinieneś bardziej doprecyzować o co Ci chodzi, bo nie każdy operuje twoim dziwnym słownikiem w którym "student" to obelga.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-05-24, 22:08 3
@up

No i po chuj się tak spinasz?
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-05-25, 9:42
Ale ja się nie spinam, po protu albo trollujesz albo jesteś wyjątkowo niedojrzały i dla Ciebie każda wiadomość czy każda wypowiedź, która nie jest prostym równoważnikiem zdania jest jakimś negatywnym czymś i w tym przypadku takie zdanie oznacza że muszę być sprowokowany czy spięty czymś. To jest taka trochę logika Seby spod bloku, który powie coś komuś, ktoś mu odpowie w bardziej złożony sposób i Seba ze swoimi kolegami zaczną z tego brechtać, bo sami nie są wstanie pojąć że to oni są kretynami w tej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-05-25, 12:06
@up

Historia twojego życia mnie urzekła
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie