18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Z................w 2020-12-17, 12:35 6
Jakie to jest pokurwione kto slucha? takiej ,,muzyki"
nie mam słów na takich
Zgłoś
Avatar
Kriski 2020-12-17, 12:36 40
@up
A Ty co, fan Martyniuka?
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-12-17, 12:40
Myślałem że podstawą metalu jest złoto, srebro, brąz, mosiądz, miedź, aluminium, ołów i żelazo.
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-12-17, 12:42
Zbysław napisał/a:

Jakie to jest pok***ione kto slucha? takiej ,,muzyki"



Pytanie, jak ktos ma najebane, ze takie cos tu wrzuca? To musi byc mistrz intelektu
Zgłoś
Avatar
s................l 2020-12-17, 12:45 132
Zbysław napisał/a:

Jakie to jest pokurwione kto slucha? takiej ,,muzyki"
nie mam słów na takich



To tak jak z ludźmi z buszu, nie rozumieją ognia i patrzą z rozdziawionymi japami. Widać wiele lat radia i vivy zrobiło niezłych troglodytów z większości społeczeństwa w PL, byle bit na 4, zwrotka refren i są zadowoleni, jakiś dodatek to dla nich kosmos i nie ogarniają, głuche tępaki. Nic dziwnego, że mamy takich celebrytów jakich mamy, a w tv króluje gówno.
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2020-12-17, 12:48 12
Nawet nieźle to wyszło.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-12-17, 13:05 9
Zbysław napisał/a:

Jakie to jest pokurwione kto slucha? takiej ,,muzyki"
nie mam słów na takich



Kto kurwa wstawia pytajnik w środku zdania?
Zgłoś
Avatar
petru23 2020-12-17, 13:06 4
Muzyka płynie z instrumentów a nie z komputera, miksera i głośników...
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-12-17, 13:06 4
Zbysław napisał/a:

ozdziawionymi japami. Widać wiele lat radia i vivy zrobiło niezłych troglodytów z większości społeczeństwa w PL, byle bit na 4, zwrotka refren i są zadowoleni, jakiś dodatek to dla nich kosmos i nie ogarniają, głuche tępaki. Nic dziwnego, że mamy takich celebrytów jakich mamy, a w tv króluje gówno.



żałosny człeczku wracaj do hiphopa gdzie nawet nie śpiewają recytują rymowanki o dupceniu jaraniu sraniu pod blokami po ukradzioną muzykę jakiś prawdziwych twórców .... zajaraj sobie czy przeruchaj kolegę w dresie i nie pisz głupot

Idź idź sobie być pizdą gdzie indziej sio sio
Zgłoś
Avatar
Greg29 2020-12-17, 13:32 9
Dlaczego ona nie wypierdala z tego auta
Zgłoś
Avatar
lechu92 2020-12-17, 13:42
Fajnie to wyszło
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-12-17, 14:09 8
Asuritta napisał/a:

żałosny człeczku wracaj do hiphopa gdzie nawet nie śpiewają recytują rymowanki o dupceniu jaraniu sraniu pod blokami po ukradzioną muzykę jakiś prawdziwych twórców .... zajaraj sobie czy przeruchaj kolegę w dresie i nie pisz głupot
Idź idź sobie być pizdą gdzie indziej sio sio



Posłuchaj Sokoła i nie generalizuj. Prawda jest taka, że w każdym rodzaju muzyki są artyści i są pseudo artyści. Smutne jest to, że w tv, necie i radiu promuje się tych drugich.
Zgłoś
Avatar
L................Z 2020-12-17, 14:43
Ale zajebisty thrash metal Gościu miał dobry pomysł
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-12-17, 15:05 2
outsidethebox86 napisał/a:

Posłuchaj Sokoła i nie generalizuj. Prawda jest taka, że w każdym rodzaju muzyki są artyści i są pseudo artyści. Smutne jest to, że w tv, necie i radiu promuje się tych drugich.



A to też generalizacja. Jasne, te największe przeboje są zwykle po prostu prostą melodyjką, ale to nie znaczy, że wśród kawałków tych najpopularniejszych wykonawców nie znajdzie się naprawdę dobrych kawałków. Przykładowo Podsiadło - te jego największe hity to żenada na trzech prostych dźwiękach, ale ma też mniej znane, pokazujące, że jest naprawdę świetnym wokalistą (np. "Elektryczny")

Po prostu na gównie, które nawet Zbysław zrozumie zarabia się lepiej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie