18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kalifaktor 2013-01-15, 21:03
calkiem spoko inicjatywa ale prowadzacemu proponuje zapisac sie na silke bedzie miec silniejsze argumenty,
Zgłoś
Avatar
JE_not 2013-01-15, 21:06 10
moim zdaniem to wlasnie ci goscie zachowuja sie jak ostatnie kurwy. strzelalbym do nich, jakbym zobaczyl, ze komus cos takiego robia. co to za akcja stopcham jak sami zachowuja sie jak ostatnie skurwysyny. gosc mowi, ze na zone czeka bo jest u lekarza i nie ma gdzie stanac a te kutasy mu naklejke. no kurwa, i kto tu jest chamem....
Zgłoś
Avatar
arturek1 2013-01-15, 21:11
Ale wiecie, fajnie robią protest przeciwko burżujom, którzy się wywyższają, ale żeby ich napierdalać 10razy po mordzie. Fajnie "stopham" ale drudzy nie powinni ziomka napierdalać jak szalonego.
Zgłoś
Avatar
knsad 2013-01-15, 21:14
nie rozumiem tych jebanych baranów czy nie można po prostu powiedzieć przepraszam, że zaparkowałem jak pizda i odjechać zaparkować normalnie?
Zgłoś
Avatar
Archilus 2013-01-15, 21:18
@POGO @bartula
Rzeczywiście w 5:20 prosi o przeparkowanie auta (nie wiem, czy wcześniej prosił nie zwróciłem uwagi).

EDIT: 5:53 Jaki slap xD
Zgłoś
Avatar
esdopedoen 2013-01-15, 21:30
Dobra inicjatywa. Parę lat temu też bawiłem się w podobną akcję "Parkujesz-zdrapujesz". Ładowało się wlepę na szybę baranom, którzy parkowali na miejscach dla niepełnosprawnych. Wlepa była tak zrobiona że odklejenie jej zajmowało sporo czasu:)
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2013-01-15, 21:38 2
JE_not napisał/a:

moim zdaniem to wlasnie ci goscie zachowuja sie jak ostatnie kurwy. strzelalbym do nich, jakbym zobaczyl, ze komus cos takiego robia. co to za akcja stopcham jak sami zachowuja sie jak ostatnie skurwysyny. gosc mowi, ze na zone czeka bo jest u lekarza i nie ma gdzie stanac a te kutasy mu naklejke. no kurwa, i kto tu jest chamem....



Jesteś pierdolonym idiotą, w dodatku ślepym. Każda akcja dotyczy buraka burżuja który mimo iż łamie prawo, to jeszcze się stawia jakby miał wielką rację. Może se czekać na swoją kobyłę od lekarza nawet w śmietniku a nie blokować chodnik, skoro inni mieli gdzie stanąć to on na pewno też miał. Wygodnicke skurwysyny.

Co to tej napierdalanki, to już lepiej jak dwóch z ulicy pokaże burżujowi że nie jest taki mocny na ulicy, niż żeby burżuj bił dziewczynę od nich (było na ich kanale).
Zgłoś
Avatar
Triceratops 2013-01-15, 21:43
a zna ktoś song z 0:40?
Zgłoś
Avatar
willoo 2013-01-15, 21:49
Co jest napisane na tej nalepce?
Zgłoś
Avatar
viader80 2013-01-15, 21:54
A co na takie akcje rosyjska milicja. przecież kolesie wszystko nagrywają i mają jak to ich atakują, używają przemocy, straszą nożami, kijami a nawet pistoletami. po swa nagrywają ewidentne łamanie przepisów. ale pewnie w rosji rządzi nominał banknotu:(
Zgłoś
Avatar
patryk28091991 2013-01-15, 21:59
Szacun dla nich !!!
Zgłoś
Avatar
bartula 2013-01-15, 22:08
viader80, co ci po policji? Sypniesz rublem, ba, dolarem i..

jaka policja?
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-01-15, 22:09
Mówcie co chcecie, ale żeby robić takie akcje to trzeba miec jaja. Przecież 2/3 ich klentów to bandziory, a 2/3 to świrusy (nie, nie pomyliłem się w dodawaniu ułamków, te dwie kategorie częściowo się pokrywają).

Najlepsza beka z ruskiego rapera.
Zgłoś
Avatar
g................9 2013-01-15, 22:11
im lepsze auto tym większy buc..tylko mamuśka co syna zjebała zachowała się jak należy...
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-01-15, 22:18
Jak mają jakieś opory to zza narożnika powinno wyjść kilku karków i kierowcę uświadomić że źle robi
Ci goście to jedyne ruski których lubię...
Chociaż nie ! Nie cierpię tych skurwysynów i dlatego myślę że te łepki to nie ruskie he he
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie