18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
ilovepain 2013-01-15, 22:23
Aż mi się przypomniał może nie klasyk ale na pewno pozycja warta uwagi.


Total Overdose

Zgłoś
Avatar
RumAndCola 2013-01-15, 22:25
jebane gnojki chyba internetu w domu nie mają skoro tak łobuzują. szkoda ze koles nie miał odwagi nakurwić im tym bejsbolem albo wjebac ktoremus noz pod zebro, moze by ochloneli oszolomy co chca zmieniac swiat zachowujac sie jak pizdy ( atakuja 2 na 1 ) mi sie to nie podoba bo to jest wybiorcze przypierdalanie się. zrobią tak 10 - 20 bogaczom a co z resztą ? w chuju ich mają.
Bardziej podobała mi się akcja trop+łap pedofila, te pizdy powinni sie od nich uczyć.
Zgłoś
Avatar
pwck87 2013-01-15, 22:30
prawda jest taka że jakby w Polsce zrobić taką akcję byłoby podobnie, zawsze się znajdzie kilku cwaniaków którzy w dupie mają gdzie parkują
Zgłoś
Avatar
GeoM 2013-01-15, 22:32
Choć to burżuje w tych swoich śmiesznych garniturkach i autkach i nie mają racji to po c*uj ta chołota się tak rzuca?
Mają państwo policyjne (milicyjne) to niech oni się tym zajmą :/

Ja pierd**e co to za naród
Zgłoś
Avatar
matiget 2013-01-15, 22:39
dobrze ze tam nie ma zalegalizowanej broni a tak po zatym o co kruwa chodzi?
Zgłoś
Avatar
cyssiek 2013-01-15, 22:48
Ni panimajam pa ruski ._.
Zgłoś
Avatar
sałata 2013-01-15, 23:29
Ja bym z łomem a nie naklejkami wychodził na takie akcje
Zgłoś
Avatar
JE_not 2013-01-15, 23:35
torento napisał/a:



Jesteś pierdolonym idiotą, w dodatku ślepym. Każda akcja dotyczy buraka burżuja który mimo iż łamie prawo, to jeszcze się stawia jakby miał wielką rację. Może se czekać na swoją kobyłę od lekarza nawet w śmietniku a nie blokować chodnik, skoro inni mieli gdzie stanąć to on na pewno też miał. Wygodnicke skurwysyny.

Co to tej napierdalanki, to już lepiej jak dwóch z ulicy pokaże burżujowi że nie jest taki mocny na ulicy, niż żeby burżuj bił dziewczynę od nich (było na ich kanale).



rozumiem, ze samochod dla ciebie to tylko warczacy smok, o ktorym slyszales jakies legendy ale na oczy nie widziales, o obsludze nie wspomne?
Zgłoś
Avatar
komandoklucha 2013-01-16, 0:45
cwaniaczki jak mają przewagę liczebną
jak byście mnie wybrali na cesarza świata to bym tym dorobkiewiczom zabrał fury a szczylom ręce rozpierdolił żeby się nigdy nie zrosło
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2013-01-16, 1:25
Ja pierdole, jest gdzieś przetłumaczona wersja? Coś tam ogarniam ruskiego, ale bym z chęcią się dowiedział co tam psioczą
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-01-16, 9:40
Akcja według mnie ma drugie dno. Nie chodzi tylko o to, że chujowo parkują, ale też o to by bezkarnie dokopać bogatszym, którzy czują, że mogą więcej w Rosji. Ale odwagę mają chłopaki
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2013-01-16, 12:44
JE_not napisał/a:



rozumiem, ze samochod dla ciebie to tylko warczacy smok, o ktorym slyszales jakies legendy ale na oczy nie widziales, o obsludze nie wspomne?



Jaki to ma związek z tym co napisałem? Po chuj odbiegasz od tematu gimbową gadką? A dla twojej informacji codziennie korzystam z samochodu i jeszcze ani jednej stłuczki nie miałem w swojej karierze.
Zgłoś
Avatar
JE_not 2013-01-19, 19:42
ja nie mowie tu o stłuczkach, ale o konieczności zaparkowania w większym miescie, gdzie parkingu nie uswiadczysz tak, jak u ciebie na wsi. dodatkow, z tego co jestem w stanie zrozumiec z rosyjskiego i sobie ze slownikiem wytlumaczyc, nie kazdy jest chamem, oni mowia po prostu odjedz, w tonie wypierdalaj stad, bo my jestesmy super spoleczniaki i nam wolno robic co chcemy a tobie nie.
Zgłoś