18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
CzerstWybut 2020-11-22, 11:05 4
nawet sposób wysławiania podobny
Zgłoś
Avatar
Mieciu158 2020-11-22, 11:15
Ludzie, przestańcie mówić o nim, to również media przestaną się nim interesowac. Przestanie zarabiać krocie na niczym.
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2020-11-22, 11:21
Najman wiedział że przegra i odjebał co odjebał...
Zgłoś
Avatar
35i 2020-11-22, 11:23 12
Rebeliant napisał/a:

Idę o zakład, że zrobisz loda każdemu bezdomnemu, jeśli tylko będzie krzyczeć na Dworcu Centralnym "Jebać PiS!" aż go nie zawinie policja. Idący z modą antyfani piździelców tacy są, a na takiego mi wyglądasz. Już się 15 lat naoglądałem takich, a PiS z tych 15 lat 7 u władzy, po części przez debili nie wiedzących za co trzeba jebać piździelców i jak to robić, aby nie wchodzić w dupę po same pięty tym, przez których PiS wygrywa, czyli przez czerwonych antyklerykałów pokroju kurwy Urbana, bo to oni i nakręceni przez nich "sezonowi antypisowcy" są jedną z przyczyn sukcesu Jarkacza - ilość jadu przekroczyła masę krytyczną i już nie da się krytyką zmienić zdania u wyznawców tejże spierdolonej partii. Dużo się pomyliłem w ocenie twojej osoby?



Ty mi natomiast wyglądasz na frajera z kijem w dupie. Wielokrotnie się wypowiadałem na forum na temat swojej apolityczności i wstrętu do jakiejkolwiek partii. Mam prośbę, na drugi raz weź się za ocenianie kogoś ze znajomych lub rodziny, chłoptasiu. Wkurwiają mnie typy Twojego pokroju, przekonane o swojej bezkresnej mądrości, dlatego odpuszczałem sobie komentowanie Twoich wpisów i mam prośbę do Ciebie, odpierdol się ode mnie i nie oceniaj, jak nie znasz człowieka.
Zgłoś
Avatar
michal190386 2020-11-22, 11:46
fajny taki nie za mądry obił najmana ale to w sportach walki żaden sukces to jak wypic 0,7 i nie miec zgona ale to nimponuje 15latką tak to widze
Zgłoś
Avatar
EksporterZła 2020-11-22, 12:01 7
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-11-22, 12:15 3
Halman napisał/a:

te dwa słowa gryzą się bardziej niż koty w marcu...



Ty jesteś wstrzymany umysłowo- odstaw Bebiko, bo ci szkodzi głąbie. Koty w marcu się marcują, czyli pierdolą się tak, jak ty pierdolisz głupoty w opisach i komentarzach.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-22, 12:22
35i napisał/a:

Ty mi natomiast wyglądasz na frajera z kijem w dupie. Wielokrotnie się wypowiadałem na forum na temat swojej apolityczności i wstrętu do jakiejkolwiek partii. Mam prośbę, na drugi raz weź się za ocenianie kogoś ze znajomych lub rodziny, chłoptasiu. Wkurwiają mnie typy Twojego pokroju, przekonane o swojej bezkresnej mądrości, dlatego odpuszczałem sobie komentowanie Twoich wpisów i mam prośbę do Ciebie, odpierdol się ode mnie i nie oceniaj, jak nie znasz człowieka.



Spełnię twoją prośbę, bo bardzo mnie cieszy, że pękła ci żyłka pierdząca, taki z resztą był jeden z powodów napisania tamtego komentarza. Następnym razem pomyślę o rodzinie, ocenię ich zachowanie, a potem napiszę post komentujący to co zobaczę tutaj.
Zgłoś
Avatar
programista4k 2020-11-22, 12:41 2
"kobiety powinny mieć prawo do swojego płodu" co? xD xD xD
Dobrze, że jego matka tak nie uważała.
Zgłoś
Avatar
danielbiel1988 2020-11-22, 13:05
Salieri16000 napisał/a:

Ty jesteś wstrzymany umysłowo- odstaw Bebiko, bo ci szkodzi głąbie. Koty w marcu się marcują, czyli pierdolą się tak, jak ty pierdolisz głupoty w opisach i komentarzach.


Ale samce się napierdalają o cipki i terytorium zjebie cwelony przez bezdomnych.
Zgłoś
Avatar
Larsek 2020-11-22, 13:17 3
35i napisał/a:

Ty mi natomiast wyglądasz na frajera z kijem w dupie. Wielokrotnie się wypowiadałem na forum na temat swojej apolityczności i wstrętu do jakiejkolwiek partii. Mam prośbę, na drugi raz weź się za ocenianie kogoś ze znajomych lub rodziny, chłoptasiu. Wkurwiają mnie typy Twojego pokroju, przekonane o swojej bezkresnej mądrości, dlatego odpuszczałem sobie komentowanie Twoich wpisów i mam prośbę do Ciebie, odpierdol się ode mnie i nie oceniaj, jak nie znasz człowieka.



Proponuję nie reagować na kryptopisowców, udających apolitycznych. Widać jak kolesia zabolało, że aż elaborat musiał machnąć. Według niego najlepsza strategia walki z pisem to branie pisowi i sojuszniczym pedofilom w sutannach po same kule. Otóż nie tym razem.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-11-22, 14:28 3
Najman rzeczywiście nadaje się tylko do obrony Jasnej Góry przed wyimaginowanym zagrożeniem ze strony kobiet. Jak ochroniarze przytrzymali rywala to zrobił się odważny jak prawdziwy patryjota, narodowiec wyklęty.
Zgłoś
Avatar
borelli 2020-11-22, 16:14 3
Najman to jedno, ale ten jak widać to się nawet wysłowić nie potrafi, a do tego bluzga tyle co zwykły sebix, bydle i tyle. Z resztą patrząc na to jaki jest zasapany po tych kilkunastu sekundach walki to nie wiem czy by wygrał.
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2020-11-22, 16:47 1
Najmanowi puściły nerwy. Trochę się nie dziwię, bo Kasjusz wykręcił lewą aferę, że Najman miał romans z Godlewską, a sądząc po reakcji Najmana, to chyba teraz ma lipę na chacie hahah
Kasjusz nie ma żadnych dowodów na to, więc jest zwykłą pałą, to tak jakbym ja powiedział, że jakiś Kowalski jest konfidentem ale nie miał na to białka, oczerniając jego imię. No słabe w chuj, robią z gęby dupę, obaj siebie warci. Ale jest jeden mały plus przy Najmanie, pomaga charytatywnie i to od wielu wielu lat. Chociaż tyle
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-11-22, 16:49 2
Obydwaj grzecznie poczekali aż ochrona wejdzie na ring i zrobi miedzy nimi zaporę i dopiero wtedy "rzucili" się na siebie. Kurwa, co za żenada...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie