18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Rebeliant 2020-11-22, 6:51 8
Skopał leżącego, bo przecież Najman to paralityk intelektualny jak i sportowy.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-11-22, 6:56 67
Rebeliant napisał/a:

... intelektualny ... Najman... .


te dwa słowa gryzą się bardziej niż koty w marcu...
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-22, 7:02 1
Halman napisał/a:

te dwa słowa gryzą się bardziej niż koty w marcu...



Dlatego słowo paralityk jest tam słowem kluczem.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2020-11-22, 7:08 90
Da się tego typa jeszcze legalnie wyskrobać...?
Zgłoś
Avatar
35i 2020-11-22, 7:22 53
Jak z założenia nie lubię sportu, tak polubiłem gościa, szczególnie za końcówkę wypowiedzi.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-22, 8:28 42
35i napisał/a:

Jak z założenia nie lubię sportu, tak polubiłem gościa, szczególnie za końcówkę wypowiedzi.



Idę o zakład, że zrobisz loda każdemu bezdomnemu, jeśli tylko będzie krzyczeć na Dworcu Centralnym "Jebać PiS!" aż go nie zawinie policja. Idący z modą antyfani piździelców tacy są, a na takiego mi wyglądasz. Już się 15 lat naoglądałem takich, a PiS z tych 15 lat 7 u władzy, po części przez debili nie wiedzących za co trzeba jebać piździelców i jak to robić, aby nie wchodzić w dupę po same pięty tym, przez których PiS wygrywa, czyli przez czerwonych antyklerykałów pokroju kurwy Urbana, bo to oni i nakręceni przez nich "sezonowi antypisowcy" są jedną z przyczyn sukcesu Jarkacza - ilość jadu przekroczyła masę krytyczną i już nie da się krytyką zmienić zdania u wyznawców tejże spierdolonej partii. Dużo się pomyliłem w ocenie twojej osoby?
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2020-11-22, 8:36 6
Rebeliant napisał/a:

...Najman to paralityk intelektualny...



Może to miejska legenda a może i nie.

Dochodziły mnie słychy, że w krajach gdzie wymiar sprawiedliwości bardzo poważnie podchodzi do tematu nietykalności cielesnej, nasi Sebkowie wpadli na pomysł jak trochę ojro przytulić.
A sposób jest banalnie prosty. Idzie Seba na dyskotekę, wkurwi jakiegoś typa, ten mu parę razy przyjebie a Seba potem ma psiarnię, obdukcję i do sadu. I z tego co wiem, to w taki sposób nawet i 3000 ojro za noc może wyciągnąć.

A wracając do Najmana.
W szeroko pojętym Showbiznesie jest prosta zasada. Nie ważne co i jak piszą czy mówią, ważne żeby było głośno.

Może Najman to i pizda. Ale wie że zarabia hajs dzięki małolatom, którzy w przerwach od hejtowania, żebrzą u tatusia i mamusi na paczkę fajek.
Dostał po ryju nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz. Ale pewnie ma na to wyjebane, tak samo jak i na komentarza, bo na tym pewnie nieźle zarobił.
A przecież po to tam poszedł.
Zgłoś
Avatar
dexter164 2020-11-22, 8:44 26
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2020-11-22, 10:09 24
Dajcie lepiej w komentarzu filmik z walki, a piwo daję na zachętę

Bo tego linka do CDA mendoratorzy zaraz usuną cda.pl/video/6169508a4
Zgłoś
Avatar
boo 2020-11-22, 10:17 4
Widac, ze Najman to sprzedajna kurwa bez honoru i wstydu ale co na to jego rodzina?
Zgłoś
Avatar
danielbiel1988 2020-11-22, 10:45 3
Pan_Cernik napisał/a:

Może to miejska legenda a może i nie.
Dochodziły mnie słychy, że w krajach gdzie wymiar sprawiedliwości bardzo poważnie podchodzi do tematu nietykalności cielesnej, nasi Sebkowie wpadli na pomysł jak trochę ojro przytulić.
A sposób jest banalnie prosty. Idzie Seba na dyskotekę, wkurwi jakiegoś typa, ten mu parę razy przyjebie a Seba potem ma psiarnię, obdukcję i do sadu. I z tego co wiem, to w taki sposób nawet i 3000 ojro za noc może wyciągnąć.
A wracając do Najmana.
W szeroko pojętym Showbiznesie jest prosta zasada. Nie ważne co i jak piszą czy mówią, ważne żeby było głośno.
Może Najman to i pizda. Ale wie że zarabia hajs dzięki małolatom, którzy w przerwach od hejtowania, żebrzą u tatusia i mamusi na paczkę fajek.
Dostał po ryju nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz. Ale pewnie ma na to wyjebane, tak samo jak i na komentarza, bo na tym pewnie nieźle zarobił.
A przecież po to tam poszedł.



Na tej walce nie zarobi, wręcz zabuli...
Zgłoś
Avatar
WolvX 2020-11-22, 10:46 5
I bardzo kurwa dobrze. ***** ***
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-11-22, 10:47 3
OpenStreetMaps napisał/a:

Dajcie lepiej w komentarzu filmik z walki, a piwo daję na zachętę
Bo tego linka do CDA mendoratorzy zaraz usuną



Ja pierdole ale najman się popisał. Nie dziwie się że don casio Nie zapanował nad językiem.
Zgłoś
Avatar
danielbiel1988 2020-11-22, 10:52 2
Jeszcze trener Srajmana wykręcił stopę Kasjuszowi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie