18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Podwyżki cen prądu
pi...........ja • 2017-09-20, 14:10
Dlaczego opłaty za prąd wciąż drożeją?
spoiler

2017-09-20, 14:13
spoko podobno spora grupa Amerykanów próbowała zawrócić Irmę włączając parę tysięcy wiatraków biurkowych więc nic mnie już na tej naszej płaskiej Ziemi nie zdziwi...

2017-09-20, 14:35
Ludzie nie mogą być tak głupi. Po prostu nie mogą. To musi być prowokacja bo jeśli jest inaczej to stracę wiarę we wszystko.

ro...........24
2017-09-20, 15:01
:-) A mnie zastanawia nad czym jeszcze myślą i marnują czas takie osoby.
Dobre, na prawdę dobre :-)

2017-09-20, 15:05
pietras_ja napisał/a:

bo go kradną, żeby wiatr robić :-(



Prąd jest czarny i kradnie sam siebie.

2017-09-20, 15:15
a co z śląskim węglem?

trzeba było za niego zapłacić więcej niż kosztowała wyprodukowana z niego energia!
to co dopiero fizyka wsteczna, to dopiero cudo :)

dobrze że górnicy są po woli uświadamiani ekonomicznie...

2017-09-20, 17:05
Opłaty zdrożały? Nieee poczta chyba wciąż tylko coś koło trzech blach kasuje za rachunki

2017-09-20, 17:38
Opłaty nie mogą zdrożeć. Opłaty mogą wzrosnąć. Przecież nie płacicie za opłaty, tylko za np. prąd. Prawidłowo należałoby napisać "Opłaty za prąd wzrosły".

2017-09-20, 19:03
Wysyp prof. Miodków ;)

2017-09-21, 17:37
Ja pie**olę, śmiałem się z tego piętnaście minut, dajcie już spokój, gdzie są tacy ludzie? najpierw płaska ziemia później że szczepionkami chcą zabijać dzieci a teraz kradną prąd żeby wiatr robić... co? A może weźmy zaróbmy na tych ludziach i ich urojeniach? na przykład tym od płaskiej ziemi sprzedawajmy płaskie globusy (Płaskusy), tym od szczepionek dajmy jakieś witaminy dla dzieci (Marsjanki), i wmówmy im że to antidotum na szczepionki i że jak podadzą dziecku jedną przed szczepionką to szczepionka ulega hydrolizie i nie wywoła autyzmu u dziecka, co też mówię, dajmy? nie, sprzedajmy... za gruby hajs. A z tym ostatnim? hm. z tym będzie trudniej bo jeśli umieją liczyć to nie uda się nam wmówić im że jak kupią od nas amulet ochronny który przylepią do licznika to im prąd zawróci... hmm... ale zawsze można zrobić tak, boją się wiatru? okej, dajmy im siatkę maskującą pomalowaną na czerwono i powiedzmy im że wiatr boi się czerwonego i jak założą na swój dom to wiatr będzie się bał do nich podlecieć. Oczywiście wszystko za ogromną kasę z 300 procentowym przebiciem, niech płacą za swoją... głupotę?... nie, to już jest poniżej głupoty.

k***a, prąd kradną żeby wiatr robić... jakim trzeba być imbecylem żeby coś takiego wymyślić?

2017-09-21, 22:11
A przed wiatrakami,to jak wiatr powstawał?

2017-09-22, 13:36
Daj mje profil tej glupiej p*zdy

2017-09-22, 13:39
"Zwróćcie uwagę, że wieje tylko jak się kręcą" :piwo:

2017-09-22, 13:51
Mini troll rozrywkowy :)

2017-09-22, 14:07
To nie troll, problem jest od dawna znany w Ameryce gdzie wiatraków jest znacznie więcej jak u nas, i mają tam z tym na prawdę wielki kłopot. Obudźcie się! Coraz więcej osób zwraca na to uwagę. Nie możemy tego tak zostawić.