18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:51
Lewacie pierdolenie sięga zenitu. Tym razem o wzrost liczby gwałtów w Szwecji, lewaki obwiniają pogodę...

Cytat:

Lawinowo rośnie liczba gwałtów. Przyczyną są upały?

Ocieplenie klimatu, które najdotkliwiej daje się we znaki mieszkańcom dalekiej północy, zaczyna w bardzo niekorzystny sposób wpływać na ich psychikę. W Skandynawii na skutek coraz dłuższych i silniejszych fal upałów od 2010 roku liczba gwałtów wzrosła o połowę.

Statystyki policyjne wskazują, że podczas upalnej pogody wyraźnie wzrasta liczba przestępstw. Ludzie stają się bardziej agresywni, bardziej skłonni są do bójek i rozbojów. Upał wpływa na nasze zdrowie wywołuje migreny. Naukowcy ostrzegają, że w obliczu postępującego globalnego ocieplenia liczba przestępstw z powodu ekstremalnie wysokich temperatur będzie systematycznie wzrastać, szczególnie w krajach strefy umiarkowanej i polarnej.

Upał ma bardzo niekorzystne oblicze, a mianowicie wpływa silnie na ludzką psychikę. Im wyższa jest temperatura, tym u każdego człowieka zwiększa się możliwość napadów złości. Gdy temperatura przekracza 30 stopni nawet niewielkie nieporozumienie może się skończyć awanturą.

Najlepiej widoczne jest to na ulicach większych miast, gdzie w upalne letnie dni aura staje się nie do wytrzymania. Odsetek napadów i rozbojów spośród wszystkich dni w całym roku przypada właśnie na najbardziej upalne wieczory i noce. Ilość przestępstw zwiększa także suchy i ciepły wiatr halny, co zauważalne jest na południu Polski.

Skandynawskie media informują o fali gwałtów, która dotknęła Szwecję. Jak wskazują statystyki Szwedzkiej Krajowej Rady Zapobiegania Przestępczości (BRA) od 2010 roku w okresie letnim liczba gwałtów wzrosła aż o 50 procent. W ciągu zaledwie kilkunastu ostatnich dni zgłoszono przeszło 5 gwałtów



Link do artykułu twojapogoda.pl/wiadomosci/116211,lawinowo-rosnie-liczba-gwaltow-przycz...

Przynajmniej czytelnicy w komentarzach trzeźwo myślą.
Zgłoś
Avatar
TB303 2016-07-30, 23:35 20
O, ja, pierdolę! Tak mi głowa z tej żenady upadła, że uderzyłem nią o biurko. Mam teraz guza i mnie boli.

Z drugiej zaś strony, troszkę racji w tym jest. Lato jest, to jest goręcej i kobiety pokazują więcej swojego pięknego, ponętnego ciała. Zwyrole(głównie imigranckie ścierwa czyt. brudasy) się podniecają i... robią swoje. Nie zmienia to jednak faktu, że bronienie gwałtów pogodą, jest żałosne, głupie i świadczy o niedojebaniu umysłowym.
Zgłoś
Avatar
MadChemist 2016-07-30, 23:36
Gdzie tu jest lewackie pierdolenie? Zauważyli korelację z upałami i o tym napisali. Masz też wzmiankę, że podobnie jest z przestępczością w tym okresie w południowej Polsce. Jebnijcie się w te puste łby z tym "lewactwem"
Zgłoś
Avatar
Wolowytylek 2016-07-30, 23:39 17
Szkoda, że nie zauważyli koleracji z napływem imigrantów, przypadek co?
Zgłoś