18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-02-02, 13:49 1
gerbrfyls napisał/a:

A może tobie chuj do dupy?
Art .14 KRD
Zabrania się:
1)wchodzenia na jezdnię:
a) bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych,
b) spoza pojazdu lub innej przeszkody ograniczającej widoczność drogi;
A nie kurwa, jebane bydło nauczone z dupy,że jak jestem na przejściu to jestem nieśmiertelny.


Gdybyś kolego czytał moje wcześniejsze posty to byś wiedział że jestem zawsze po stronie kierowcy. I zawsze hejtuje pieszych i pojebane prawo dawania pierwszeństwa pieszym. Ale tej pierwszej sytuacji nie da się obronić. Po prostu kierowca zachował się jak burak i jeszcze pyszczy i poucza (pewnie złotówa). Także jemu chuj do dupy (może być twój jak chcesz).
Zgłoś
Avatar
TorkilKoval 2020-02-02, 14:38
mozeciemiobciagnac napisał/a:

Jeździ się trochę tu i tam z racji zawodu jebanego kierowcy i powiem wam końskie spierdoliny xd że w stolicy jest naprawdę tragedia. Jeżdżą tak agresywnie i zmieniają pasy jak dzięki temu mieli by zaoszczędzić jebane godziny a po kilku km okazuje się że stoją obok mnie na światłach hahaha. Jebani krawaciaże. Pierdolone xioty



Inteligent widzę.
Zgłoś
Avatar
gerbrfyls 2020-02-02, 15:05
PieronJasnySzlag napisał/a:

Gdybyś kolego czytał moje wcześniejsze posty to byś wiedział że jestem zawsze po stronie kierowcy. I zawsze hejtuje pieszych i pojebane prawo dawania pierwszeństwa pieszym. Ale tej pierwszej sytuacji nie da się obronić. Po prostu kierowca zachował się jak burak i jeszcze pyszczy i poucza (pewnie złotówa). Także jemu chuj do dupy (może być twój jak chcesz).



Gość ewidentnie wymusza pierwszeństwo na kierującym. Na jakiej podstawie twierdzisz, że jest to wina kierowcy?
Zgłoś
Avatar
kothletino 2020-02-02, 15:27
Rozpierdala mnie to to polskie "rikord widijo".
Zgłoś
Avatar
KubotaKlapek 2020-02-02, 19:32
Ma ktoś link do bitu z 3:03?
Zgłoś