18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
trambulator 2021-11-23, 11:20 14
Pierdolone ameby umysłowe - tylu bezczynnie się przygląda bez reakcji. Chyba, że ta babka juz nie była im potrzebna na wiosce
Zgłoś
Avatar
Halo 2021-11-23, 11:55
Zostaw tego kija!! Za psa dostaniesz więcej niż za człowieka. Możesz się tylko patrzeć co się stanie
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2021-11-23, 12:11 3
Co za głupie psy. Teraz wścieklizna to ich najmniejszy problem, chuj wie jakiego syfu się nabawili.
Zgłoś
Avatar
Babababazpl 2021-11-23, 12:14 1
W Chinach to by nikt pewnie nie zareagował, a tu proszę - jaka kultura społeczna. Może i srają na ulicy, jeżdżą na dachach pociągów i wrzucają trupy do Gangesu, ale jednak pomogą bliźniemu w potrzebie.
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-11-23, 13:26 8
Jak ja nienawidzę agresywnych psów. Wziąć za tylne łapy i jebnąć mocno o asfalt albo murek, tak, żeby łeb się rozpadł. I patrzeć w te przerażone gały jak zdycha. Zero litości dla takich bydląt.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2021-11-23, 13:32 2
fenomen! na zdłodzieja od razu znajduje się deska, żeby mi przypierdolić, a tutaj człowieka burki podgryzają i deska się nie znalazła!
Zgłoś
Avatar
Pantaran 2021-11-23, 15:22
Pies. Najlepszy przyjaciel człowieka.
Zgłoś
Avatar
Folur 2021-11-23, 21:09 1
Ja pierdole z każdą chwilą coraz więcej się tych ciapaców zlatuje, ale tylko po to że stać i się gapić, nikt nie pomyśli żeby pomóc.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2021-11-23, 21:47 3
Pamiętam jak powiedziałem że pchlarza łapiesz za łapy i wypierdalasz na orbitę..
Ktoś napisał że pies ma zęby , strach jest itd...
... 2 dni później ktoś inny wrzucił film jak koleś łapie pchlarza za nogi co kogoś gryzł i wypierdolił w orbitę...

Taki pieseł to może z 15 kg , młynek można nad głową zakręcić -.-
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-11-23, 22:09
Dokładnie, za tylne łapy do góry i młynek.
Zgłoś
Avatar
Heinrich 2021-11-24, 5:44 1
Mzimu napisał/a:

Jak ja nienawidzę agresywnych psów. Wziąć za tylne łapy i jebnąć mocno o asfalt albo murek, tak, żeby łeb się rozpadł. I patrzeć w te przerażone gały jak zdycha. Zero litości dla takich bydląt.



Dokładnie tak. Od siebie jeszcze bym dodał deskoterapie dla właścicieli, co dla dowartościowania siebie pokupowali sobie pitbule czy inne gówno i nie potrafią tego wychować czy nawet kaganca założyć.
A na agresywnym ścierwie to by można jeszcze dorobić. Załadować w klatki i sprzedać chinolom na ich ulubione stresowanie mięsko.

Zgłoś
Avatar
vodka81 2021-11-24, 10:27
Mzimu napisał/a:

Jak ja nienawidzę agresywnych psów. Wziąć za tylne łapy i jebnąć mocno o asfalt albo murek, tak, żeby łeb się rozpadł. I patrzeć w te przerażone gały jak zdycha. Zero litości dla takich bydląt.



od ojca usłyszałeś? że chętnie by ci popatrzył w przerażone gały jak zdychasz? ciekawe ciekawe
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2021-11-24, 16:42 1
bezpańskie psy należy zabijać nie trzymać szczurów nie łapią innych gryzoni też nie one wolą żywcem wpierdolić człowieka lub inne zwierzę, jeden kundel zaczyna i reszta psów się rzuca i nie odpuści. ZERO pożytku jest z psów co mieszkanie wam pilnują? Owce wam kurwa pilnują? Psa udomowili tak że sra szcza i jebać chce non stop TRUĆ!
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2021-11-25, 23:44
Tyle cip na jednym nagraniu, zawsze znajdzie się jakiś tłumok na sadolu narzekający na Polaków, ale wystarczyłby tam jeden przeciętny chłopak z polski i od razu zrobiłby porządek z takimi kundlami, wścieklizna to tamto? Właśnie tym się różnimy i nasza cywilizacja że potrafimy świadomie ryzykować życie za pewne sprawy a nie stać 6 pizd i patrzeć się jak babę zwykłe pchlarze rozszarpują...
Zgłoś