18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
KoBi44 2021-06-12, 14:16 2
Nie wiem kto jest głupszy na tym nagraniu. Po huj mu ruszał ten rower. Zwrócił mu uwagę i na tym się powinno zakończyć. Chciał przykozaczyc to dostał wpierdol.
Zgłoś
Avatar
jawox 2021-06-12, 15:24 2
notak napisał/a:

chyba cie pojebało, bo szkoda że nie trafił na takiego ochroniarza, który pedalarza wyjebałby razem z rowerem pokazując miejsce gdzie można przed sklepem zaparkować



To że masz kibel z marketu a nie rower nie znaczy, że każdy jest tak posrany jak ty. Wyłóż 10 - 15 tysięcy na sprzęt (nisko-średnia półka) i przypnij go nawet łańcuchem przed sklepem w twojej wiosce. Zobaczymy jak długo się nim nacieszysz.

A tak na marginesie - nie zesraj się ty i ten twój ochroniarz
Zgłoś
Avatar
IceIce 2021-06-12, 16:39 3
Dobrze rozumiem ludzi tutaj, którzy bronią rowerzystę. Natomiast za chuja nie rozumiem tych, którzy bronią łysego...
Zwrócił uwagę i na tym powinna się akcja skończyć, co wy byście zrobili, gdyby wam taki łysy nie rower a skuter, motor, auto poszedł sam przestawiać bo źle zaparkowaliście? Zajebał kluczyki i poszedł przestawiać? Połowa z was by się spieła i nasrała w gacie ze złości...
Nauczy się gość, że można zwrócić uwagę czy krzyknąć ale nie łapie się za nieswoje. I nie każdy rower kosztuje tyle, że jak to napisał jeden "co miesiąc można kupować nowy".
Zgłoś
Avatar
Madafakerski 2021-06-12, 17:23 2
Gdyby jebany pedalarz skopał wam ojca za to, że jest jebaną społeczna amebą ( chodzi o pedalarza ) to pewnie byście bronili pedalarza i że dobrze zrobił. To jest sklep, a nie kurwa parking więc wypierdalaj z tym zajebany pewnie pod innym sklepem rowerem... Połowa komentarzy tutaj to ludzkie śmiecie piszą, którym się wydaje, że wjazd do sklepu spożywczego rowerem i zastawienie wyjścia lub wejścia jest normalne. Kurwa wieśnuaki jebane, to nie jest normalne i wam chyba stary do wanny wchodzi.
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2021-06-12, 18:06
GloomyUndertaker napisał/a:

Jak stać pedalarza na rower, to stać go też na jego zabezpieczenie. Kurwa, kłódka i linka to nie majątek do wydania.



A kogo nie stać na rower? Co to kurwa Afryka?
Zgłoś
Avatar
BundyR 2021-06-12, 22:11 3
Bonifacy69 napisał/a:

A kogo nie stać na rower? Co to kurwa Afryka?



Jeśli kogoś stać to znaczy, że ma sobie go pozwolić zajebac, bo kupi nowy? Aha, bo go stać....
Zgłoś
Avatar
notak 2021-06-12, 22:22
jawox napisał/a:

To że masz kibel z marketu a nie rower nie znaczy, że każdy jest tak posrany jak ty. Wyłóż 10 - 15 tysięcy na sprzęt (nisko-średnia półka) i przypnij go nawet łańcuchem przed sklepem w twojej wiosce. Zobaczymy jak długo się nim nacieszysz.
A tak na marginesie - nie zesraj się ty i ten twój ochroniarz



no nie wierzę, post z górnej półki
pedał ci w dupę albo nawet dwa
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2021-06-13, 11:20
notak napisał/a:

pedał ci w dupę albo nawet dwa

mam wrażenie, że będzie to dla niego niespotykana rozkosz...
Zgłoś
Avatar
jawox 2021-06-13, 13:25
fiattt napisał/a:

mam wrażenie, że będzie to dla niego niespotykana rozkosz...



Czyżbym wyczuwał nutkę zazdrości ?
Zgłoś
Avatar
atbi 2021-06-13, 15:04 2
Po co ruszał jak nie iego xd
Brawo dla pana pedalarza xs
Zgłoś
Avatar
rafal_etz 2021-06-14, 11:45
Brawo dla pana, łysy śmiec sie nauczy nie dotykac cudzych rzeczy
Zgłoś
Avatar
Raban 2021-06-16, 13:13
JaTylkonaChwile napisał/a:

trzeba bylo nie nosic jebanego kaganca



O kurwa Mamy do czynienia z foliarzem szczekającym o kagańcach
Zgłoś
Avatar
Eryk88896 2021-06-21, 3:58
xDDDDD na koniec on go wyniosl jak tamten jego rower probowal xDDDD szacun za poczucie sprawiedliwosci
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2021-06-29, 2:01
Rozumiem sytuację.
Gość zostawił rower tam, gdzie powinien, czyli przy skrzynkach depozytowych. Nie chciał zostawiać go na zewnątrz, bo (obstawiam na 99%, bo wiem z autopsji) sklep nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione poza tym depozytem, czyli stojak na rowery przed sklepem nie podlega ochronie. Pracą ochroniarza jest za to pilnowanie mienia, a ten zamiast grzecznie się zaopiekować rowerem, to wystawia go za drzwi, żeby nie ponosić za niego odpowiedzialności!

Sam kiedyś zapinałem rowery przed wejściami sklepów. Nawet pięciokilowy Kryptonite nie pomagał. Trzy rowery mi zajebali, więc wyciągnąłem wnioski - "Kradną rower zawsze wtedy, kiedy go gdzieś zostawisz bez opieki." W związku z tym robię dokładnie tak samo, jak rowerzysta z filmu. Zostawiam rower obok ochroniarzy. Pilnują grzecznie, choć nie zawsze podzielają moje zdanie.

Wobec tego - brawo dla rowerzysty. Dba o swoje.
Zgłoś