18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Pokaż język ;)
Necromessiah • 2013-04-12, 21:13
Nasz ulubiony kraj w akcji. Jak w opisie: punkowi pochlastali język (chyba brzytwą). Niestety słaba jakość.
Jak było to do piekła, chociaż po tagach nie
znalazłem

Zgłoś
Avatar
t................x 2013-04-12, 21:22 1
Dobry materiał. No koleś porządnie zesrany jak se dał tak język pociąć. Z drugiej strony lepiej język niż oko.
Kurwa jak się ugryzłem to mi się tydzień goiło i wkurwiało jak cholera. A to to przejebane, język do szycia.
Zgłoś
Avatar
wbijam 2013-04-12, 21:29 2
Te kurwy Putin tresuje!
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-04-12, 21:29
Przetłumaczcie prosze ktoś z kacapskiego na polski.
Zgłoś
Avatar
l82 2013-04-12, 21:31 35
zero honoru w tym ścierwie co to mu język tnie, silny bo z całą ekipą... niczym się nie różni od murzynów atakujących stadem- tępa masa... kiedyś krążyła taka opowieść o takich strażnikach moralności co by wybić gejowi z głowy pedałowanie brutalnie go we 3 zgwałcili- co z tego że sami wyszli przez to na pedałów- ich lica nie skalane myśleniem, otoczenie też raczej intelekt na poziomie małpy więc pewnie byli bohaterami...

mam gdzieś czy on z lewa czy prawa- zaatakowanie kogoś grupą i obnoszenie się z tym dla kogoś choć z odrobiną honoru (o ile nie jest się zmuszonym do tego w obronie) jest zwykłym kure**wem i ujmą - chyba że dla tępych małp jak ta cipa z brzytwą jest inaczej...
Zgłoś
Avatar
Necromessiah 2013-04-12, 21:34 28
z grubsza, koleś, który wymachuje tą brzytwą przed kamerą, mówi: "i tak będzie z każdym punkiem, który mówi coś złego o skinach"
Potem kamerzysta pyta się gościa:
- "kim są dla ciebie skini? to twoi bogowie, królowie? Kochasz/lubisz ich"
- tak
- nienawidzisz antifa?
-tak
- będziesz bił Kaukazców (чурки)na ulicy?
- tak
- gratuluję
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-04-12, 21:49 3
Necromessiah napisał/a:

z grubsza, koleś, który wymachuje tą brzytwą przed kamerą, mówi: "i tak będzie z każdym punkiem, który mówi coś złego o skinach"
Potem kamerzysta pyta się gościa:
- "kim są dla ciebie skini? to twoi bogowie, królowie? Kochasz/lubisz ich"
- tak
- nienawidzisz antifa?
-tak
- będziesz bił Kaukazców (чурки)na ulicy?
- tak
- gratuluję



Podziękował
Zgłoś
Avatar
fab3r 2013-04-12, 22:43 7
Jebane skurwiałe pierdolone chuje!
Zgłoś
Avatar
gregor87 2013-04-13, 7:36 4
zero litości dla brudaśów
Zgłoś
Avatar
MrSiarra 2013-04-13, 8:04
Ja cie pozdrawliaju !
Zgłoś
Avatar
Magnic 2013-04-13, 8:11
Co za skurwiały naród. Rosjan jak i muslimów trzeba rozjebać w pizdu. Hamburgerów nie ma co, oni za 50lat sami się zajebią, selekcja naturalna działa.
Zgłoś
Avatar
d................k 2013-04-13, 8:50 2
Ja pierdole przecież to na hardzie powinno być. Koleś jest pokurwiony, że bez walki dał z siebie zrobić kalekę do konca życia.
Zgłoś
Avatar
cwel 2013-04-13, 9:24
nagrywali to chyba kalkulatorem
Zgłoś
Avatar
l82 2013-04-13, 9:55 6
gregor87 napisał/a:

zero litości dla brudaśów



jest brudasem bo lata w jego głowie więcej niż kilka prostych haseł i Wy "czyści" uważacie jako stado- bo przecież nie indywidualności - że więcej jak 2 komórki w głowie to już chaos? Kiedy ostatnio doszedłeś do czegoś sam? powiedziałeś coś z czym nie zgadzali się Twoi koledzy? (nie mówię o wyborach jak patriotycznie wspierać państwo- dołożyć się do akcyzy chlejąc piwo czy wódę tylko o czymś co stanowi Twój światopogląd- Twój a nie masy takich jak Ty)
Zgłoś
Avatar
fri.K 2013-04-13, 10:07 3
l82 napisał/a:

jest brudasem(...)

Ci mili panowie na załączonym wideo tak powiedzieli, a on nie zaprzeczył. Zatem gdzie jest problem?
On jest AntiFa(buahaha)
Oni są Fa, albo coś
Zrobili mu kuku, a gdyby było odwrotnie to śmiecie zrobili by podobnie (zapewne). Zatem cieszmy się że oberwało się śmieciowi, a nie odwrotnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie