18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
a................x 2014-09-18, 14:03 2
Barman chyba straci pracę albo przeżuci się na wódkę i bimber.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-09-18, 14:08 38
Szczyt elegancji dla ruskich: drink w plastikowym kubku.
Zgłoś
Avatar
qhash 2014-09-18, 14:13
też tak umiem po pijaku
Zgłoś
Avatar
Lopez 2014-09-18, 14:14 19
Nie rozumiem fenomenu tych sztuczek, czeka się 15 x dłużej na coś do picia, wkurwiające.
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2014-09-18, 14:34 4
Trzeba przyznać ,że koleś nieźle wywija z tymi butelkami, ale za długo zdecydowanie.
Po chwili zaczyna to nudzić. Więcej drinków mniej wywijania i będzie cacy.

Swoją drogą goście się nieźle rzucili na te drinki. Lewdo zdążył nalać i już las rąk. Polska mi się przypomniała i chytra baba z Radomia.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2014-09-18, 14:58 6
Wszyscy up, przecież to jest kurwa pokaz a nie impreza, a w pokazach chodzi o to żeby coś pokazać a nie szybko nalać wódki. Banda idiotów

A chuj raz się dopierdolę.

anubis76x napisał/a:

Barman chyba straci pracę albo przeżuci się na wódkę i bimber.



Zgłoś
Avatar
radzio.m@interia.pl 2014-09-18, 15:03
Rzucili się jak pies na kiełbase
Zgłoś
Avatar
Z................E 2014-09-18, 16:35
sobczi napisał/a:

tym razem bez żadnych niespodzianek



Ruski i nic nie wypił i wygląda jak ciota - to jest dziwne
Zgłoś
Avatar
Prze-moc 2014-09-18, 18:09 10
Pozwole sie wpierdolić w dyskusje ze wzgledu ze jestem barmanem
Co do fenomentu czekania na drinka az koles sobie skonczy machać to fakt jest taki ze kogos kogo to nie obchodzi nie podchodzi do barmana który pracuje techniką flair oni robia pokazy oni nie robią dobrych drinków to jest show
(tak jak frestayle fotbolowy zajebiscie wywijaja tricki z piłką czy to nożna czy do kosza ale grać to nie dokonca potrafią )
zwrócie uwage jakie nie rowne proporcje znajduja sie w każdym szejkerze , co do jego techniki to cos tam koleś potrafi ale wiele nie dopracowanych ruchów i wiele błedów podstawowych takich jak platikowy kubeczek , sok z kartonu itp samo lanie z ręki a nie z miarek ( jigerów) jest w pewnym stopniu pracą w sylu flair co usprawnia prace i robi ja niezwyczajną .Ja osobisie wole skupić sie nad smakiem i forma podania drinka niż nad jego oprawą cyrkową , choć nie powiem przy ciekawych dziewczynkach małpuje podobnie
Zgłoś
Avatar
R................s 2014-09-18, 19:20
dupy nie urywa... lepsze cuda widziałem w Wawie nocą.
Autor chyba za często z domu nie wychodzi
Zgłoś
Avatar
qbswwa 2014-09-18, 20:54 2
Ja bym się wkurwił. Niech mi kurwa leje tego drinka szybciej, a nie macha łapami jak pojebany.

Cytując klasyka:" Co kurwa, lej te cole"
Zgłoś
Avatar
Lunada 2014-09-19, 0:49 1
co za debile. Nie widzicie, że to po prostu jakieś targi czy co? Dlatego plastikowe kubki, to ma być degustację, a nie żeby sobie janusze szklanki do domu pozabierały. Jebać was jasno w chuj, pełno banerów, ale i tak chujki myślą, że to klub i koleś wywija szejkerem na jakieś imbie.
Zgłoś
Avatar
z................a 2014-09-19, 0:54
o ja pierdole przywołuje mi to złe wspomnienia.. kiedyś myślałem że nie wytrzymam przy takich dwóch cyrkowcach. czekałem 5 minut, na drina dla koleżanki, żeby te dwie pizdy mogły się popisać, do tego nieudolnie, rozlewali i na moich oczach potłukli pełną butelkę. I trzeba było zapłacić jak za zboże. Psie chuje.
Zgłoś