18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
pikaczju 2019-06-11, 19:13
Pokazywanie buta albo rzucanie obuwiem zdaje się jest jakimśtam ichnim sposobem okazania pogardy - widziałem coś podobnego kilkukrotnie.
Zgłoś
Avatar
Seavitia 2019-06-11, 20:08
Katie napisał/a:

@TB303 @poligon6 oboje jesteście pozerskimi ciotami jakby nie patrzeć. Wchodzicie tutaj tylko się wyżyć po wpierdolu klapkiem od matki
Dla ciapusa bycie ugryzionym przez psa to gorzej niż oberwać liścia świńskim jelitem. Ichniejsza tradycja podaje że machomet w przerwie między posuwaniem swojej ośmioletniej żony i biciu czołem o posadzkę ku czci swego demona został boleśnie pogryziony przez psa, przez co przeklął je jako szatańskie nasienie. Pies nie człowiek, ale dobrze wyczuł na kim zatapia kły.



Gorzej nie jest - psy dla ciapatych są na takim samym poziomie co świnie. Świńskie jelito, czy ugryzienie przez psa (BA - nawet zdechnięcie ciapatego w miejscu, gdzie pies się przzeszdł) blokują im drogę do zaświatów na równym poziomie.

Btw. a moze poligon tak na zwierzeta reaguje bo jest ciapaty? Bo z całą pewnością zazdrości psom i kotom, że te częściej mają okazje widziec cycki, niz on kiedykolwiek będzie miał okazję.
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2019-06-11, 20:15
@up
"Gorzej nie jest - psy dla ciapatych są na takim samym poziomie co świnie."

Będę psy jeszcze bardziej szanował, oraz delektował się schabowszczakiem.
Zgłoś
Avatar
Be6he6mo6th 2019-06-11, 20:41 2
poligon6 napisał/a:

Co za ciota. Rzucił go laczkiem? Takie duże bydle?
Dużego psa nie jest tak łatwo ubic. Dlatego stosuje sie trutki, i pułapki, te klasyczne ze szkłem i zyletkami, bardziej wymyslen jak gabka nasaczona smalcem, która zatyka przewód pokarmowy.
W przypadku psów raczej nie sprawdzi sie trutka na szczury i tym podobne, maja za dobry wech. Ale mozna próbować.



Dobre, dobre. Teraz już wiem jak załatwić psy sąsiadów wszystkich dookoła, którzy zapomnieli, że na wsi nie mieszkają, a szczekające gówno na powietrze, nie potrafią uciszyć i napierdziela gnój 24h na dobę.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-06-11, 21:19 6
Be6he6mo6th napisał/a:

Dobre, dobre. Teraz już wiem jak załatwić psy sąsiadów wszystkich dookoła, którzy zapomnieli, że na wsi nie mieszkają, a szczekające gówno na powietrze, nie potrafią uciszyć i napierdziela gnój 24h na dobę.



Zawsze służe radą, gabka była dobra jeszcze pare lat temu. Teraz potrafia zabrać psa na USG i zrobić operacje. Ale jak taki psiarz wykosztuje się tak z 1200 zł na operacje to będzie kundla trzymał blisko.

Z mniej inwazyjnych metod, kupic preparat na dziki i spryskać. Jebie tak że trzeba psa ogolic i wymyć.
Zgłoś
Avatar
S................n 2019-06-11, 22:31

Niezwyciężony napisał/a:

Ja pierdole, z ciebie to jest srogi psychopata



Jakby Ciebie za młodu pies zapiął jak jego i by się zakleszczył jak z nim to też byś nienawidził psów
Zgłoś
Avatar
C................I 2019-06-11, 22:34 1
Taki chudy pies to nawet na smalec się nie nadaje
Zgłoś
Avatar
syulung 2019-06-11, 22:41 2
Niezwyciężony napisał/a:

Ja pierdole, z ciebie to jest srogi psychopata



Tak to psychopata i śmieć, tacy zawsze boją się i nie nawidzą psów, z prostego powodu, psy wyczówają takie śmieci na kilometr i wiedzą że to ścierwo do utylizacji co chętnie im okazują.
Zgłoś
Avatar
mmisiek11 2019-06-11, 23:22
Dawno żaden filmik mnie tak nie usatysfakcjonował Dobra psinka !
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-06-11, 23:31
syulung napisał/a:

Tak to psychopata i śmieć, tacy zawsze boją się i nie nawidzą psów, z prostego powodu, psy wyczówają takie śmieci na kilometr i wiedzą że to ścierwo do utylizacji co chętnie im okazują.



Właśnie rozrzuciłem, trochę gabek nasaczonych pysznym tłuszczem z boczku, a moze nie? Wole poczytać jak się podniecaja sadolowe spierdoliny
Zgłoś
Avatar
fingard 2019-06-11, 23:42
Należało się habibiemu
Zgłoś
Avatar
maciekszprotawa 2019-06-12, 1:05
"Karma wraca"-pomyślał pies...
Zgłoś
Avatar
Andre1945 2019-06-12, 1:27 4
Oho, sadolowe pierdolce, co to łzy nie uronią nad zabitymi niewinnymi ludźmi, ale krzywda piesi rani im te twarde serduszka. Pewnie stary kiełbasę do nich przywiązywał, żeby chociaż pchlarze się z nimi bawiły i tak już zostało. Kundel najlepszym przyjacielem sadolpizdy.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2019-06-12, 1:38
Aż mam ochotę kupić mu bulteriera. Albo ze dwa i nawet laczki dorzucę w komplecie. Byle tylko napierdalali tymi laczkami psy po nosie i niech ktoś filmy kręci.
Zgłoś
Avatar
A................r 2019-06-12, 16:40
Niezwyciężony napisał/a:

Ja pierdole, z ciebie to jest srogi psychopata



Dobrze właśnie ze daje rady, bo ja muszę ukatrupić psa sąsiadki bo szczeka za płotem, i myślałem o kiełbasie z haczykami albo trutką a tam mam pomysł teraz nowy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie