18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
medyklujleczywchuj 2019-06-12, 22:20 1
poligon6 napisał/a:

Co za ciota. Rzucił go laczkiem? Takie duże bydle?
Dużego psa nie jest tak łatwo ubic. Dlatego stosuje sie trutki, i pułapki, te klasyczne ze szkłem i zyletkami, bardziej wymyslen jak gabka nasaczona smalcem, która zatyka przewód pokarmowy.
W przypadku psów raczej nie sprawdzi sie trutka na szczury i tym podobne, maja za dobry wech. Ale mozna próbować.



Bardzo dziękuje za cenne rady. Na pewno skorzystam w przyszłości! Do tego komentarze pizdeczek miłośników tych śmierdzieli to miód na moje uszy. Pozdrawiam cieplutko Poligon6. A reszta niech wraca ruchać swojego psa kiedy śpi, kiedy je i kiedy sra.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-06-12, 22:24
medyklujleczywchuj napisał/a:

Bardzo dziękuje za cenne rady. Na pewno skorzystam w przyszłości! Do tego komentarze pizdeczek miłośników tych śmierdzieli to miód na moje uszy. Pozdrawiam cieplutko Poligon6. A reszta niech wraca ruchać swojego psa kiedy śpi, kiedy je i kiedy sra.



Dziękuje, staram się być na bieżąco, dlatego jesli poza psem wkurwia nas sąsiad to spryskać psa preparatem na dziki. Jebie naprawde długo, tygodniami a nawet miesiącami.
Zgłoś
Avatar
N................y 2019-06-12, 22:50
@poligon6, wygląda na to że znalazłeś swoja drugą połówkę Wrzućcie na HARDa nagranie na który liżecie się po fiutach.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-06-12, 23:12
Niezwyciężony napisał/a:

Wrzućcie na HARDa nagranie na który liżecie się po fiutach.



I kolejny gej, ile tu sie tego zleciało po ostatniej pradzie. Fuj! Co ty kurwa ogladasz!
Zgłoś
Avatar
WizarD90 2019-06-13, 8:30
Cytat:


Dużego psa nie jest tak łatwo ubic. Dlatego stosuje sie trutki, i pułapki, te klasyczne ze szkłem i zyletkami, bardziej wymyslen jak gabka nasaczona smalcem, która zatyka przewód pokarmowy.

W przypadku psów raczej nie sprawdzi sie trutka na szczury i tym podobne, maja za dobry wech. Ale mozna próbować.


Niezwyciężony napisał/a:

Ja pierdole, z ciebie to jest srogi psychopata



Strzelam, że to bait
Zgłoś
Avatar
medyklujleczywchuj 2019-06-13, 10:39
WizarD90 napisał/a:

Strzelam, że to bait



oczywiscie ze to bait, widac tylko ile ludzi zabłądziło z kwejka po ilości bólu dupy w komentarzach.
Zgłoś