18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
pablohasan 2022-02-23, 13:51 4
Z jednej strony murzyński chuj putinowi w dupę. Z drugiej zaś czy jesteście zaskoczeni postawą tzw. Zachodu? Pchać sie w wojnę z ruskiem o jakąś Ukrainę?
Ukraina zostanie pozostawiona na pożarcie jak Polska w '39.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2022-02-23, 14:35 53
Jak Władkowi zachód pozwoli wchłonąć Ukrainę to zrobi jak hitler, pójdzie po resztę.
Jak mu (putinowi) nie zamkną dostępu do europy, tak dla ludzi jak i towarów, z lądu, powietrza i wody to chuja mu sankcjami zrobią.
Odciąć ruskich od wszystkiego na zachodzie i basta. Chce handlować to niech z czarnuchami się dogaduje.
Ale to mrzonki bo "biznesy" muszą się kręcić.
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2022-02-23, 14:39 4
Kriski napisał/a:

Jak Władkowi zachód pozwoli wchłonąć Ukrainę to zrobi jak hitler, pójdzie po resztę.
Jak mu (putinowi) nie zamkną dostępu do europy, tak dla ludzi jak i towarów, z lądu powietrza i wody to chuja mu sankcjami zrobią.
Odciąć ruskich od wszystkiego na zachodzie i basta.
Ale to mrzonki bo "biznesy" muszą się kręcić.



Kto AMG będzie kupował i bentleje,Należy ukraińska flagę wrzucać na profile i ratusze malòwac na żółto niebiesko.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2022-02-23, 14:41 3
andrzejrobert75 napisał/a:

Kto AMG będzie kupował i bentleje,Należy ukraińska flagę wrzucać na profile i ratusze malòwac na żółto niebiesko.



"Biznesmeni" i tak kupią.
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2022-02-23, 15:09


ciekawe trafił w jakiś słup czy był nastawiony na wybuch na jakiejś wysokości?
Zgłoś
Avatar
janlew 2022-02-23, 15:14 1
Jesse.Pinkman napisał/a:

Zachód wciąż głęboko zaniepokojony zaistniałą sytuacją.


Ja też jestem niby zachód dla nich, i w ogóle nie jestem zaniepokojony. Wnuki bestialskich morderców polskich dzieci, i petardy jakie im Putin na łeb spuszcza, w ogóle mnie nie niepokoją. Tym bardziej że nawet okien nie wyjebało.
Zgłoś
Avatar
Hajzenberg 2022-02-23, 15:19
Wincyj takich
Zgłoś
Avatar
dadar123 2022-02-23, 15:54 22
janlew napisał/a:

Ja też jestem niby zachód dla nich, i w ogóle nie jestem zaniepokojony. Wnuki bestialskich morderców polskich dzieci, i petardy jakie im Putin na łeb spuszcza, w ogóle mnie nie niepokoją. Tym bardziej że nawet okien nie wyjebało.



Głupota zalewa czasem umysł i tępota w młodym wieku się rozwija. Na to już nic nie poradzisz, ale warto zmienić lekarza
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2022-02-23, 15:59 2
Gradobicie.
Zgłoś
Avatar
chorym 2022-02-23, 16:01 2
ktoś mi powie co ma na celu bombardowanie cywilów?
Zgłoś
Avatar
Kriski 2022-02-23, 16:03 17
janlew napisał/a:

Ja też jestem niby zachód dla nich, i w ogóle nie jestem zaniepokojony. Wnuki bestialskich morderców polskich dzieci, i petardy jakie im Putin na łeb spuszcza, w ogóle mnie nie niepokoją. Tym bardziej że nawet okien nie wyjebało.



Jak już put in skończy z tymi wnukami to się za niedoszłą republikę polski i będziesz się musiał cyrylicy nauczyć.
Zgłoś
Avatar
Bobik33 2022-02-23, 16:04 15
Oby wkrótce internet zaroił się od filmików ze zdychającymi ruskimi. Nie szkoda tego ścierwa.
Zgłoś
Avatar
Vladar 2022-02-23, 16:10 2
Wielka Rosja
Zgłoś
Avatar
lakeroll 2022-02-23, 16:14 3
Skąd wiadomo kto wystrzelił pocisk?
Zgłoś