18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
klaciorz 2010-05-10, 17:02 4
Jakie Miami? Toż to Vice City.
Na samym początku tuż obok jest szpital, gdzie można robić misje karetką... tak się pomylić
Zgłoś
Avatar
racuch90 2010-05-10, 17:05
ALTON, uważasz ze Polacy to gorszy naród? Skoro mowisz ze jedyne co tam Polskie to mogly bym wymiociny, To szczerze Ci wspólczuje, rośnie kolejny człowiek, ktory w życiu sobie nie poradzi i bedzie tylko steąkl jakie to zycie ejst ciezkie. Pan da pan da
Zgłoś
Avatar
Gumior 2010-05-10, 17:18 5
Nuta jest zajebista;] Macca Squad robila soundy dla plytki Stunt Days ;P I ogolnie maja dobre kawałki.

W sumie do samochodu nie jest ten kawalek kierowany, bardziej motocykle.

Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o siłe... Kawałek prze chuj zajebisty... I ze wy macie sie za pseudo metali nie znaczy ze musicie obrażać inne gatunki muzyki.
Zgłoś
Avatar
s................z 2010-05-10, 17:23
"Że co? Sądzisz niby, że Polacy nie potrafią się wybić w USA? Stary, połowa przemysłu w Detroit to sami Polacy, akurat pracowałem u jednego typka."

Nikt nie twierdzi ,że Polak nie potrafi się wybić ... ,ale Ciebie kolego wyobraźnia chyba opętała "

Wiek: 18
Dołączył: Dzisiaj 16:13
Posty: 2

I Ty pracowałeś " U jednego typka" chyba Cie tam w kapuście z legitymacją mama wysłała albo bociany odlatujące w ciepłe kraje polujące na delfiny tam przytransportowały
Zgłoś
Avatar
adzios 2010-05-10, 17:28
Polacy myją tylko szyby tym samochodom
Zgłoś
Avatar
paruwa 2010-05-10, 17:38
czytam wasze komentarze i mam niezłą beke, jaki butthurt, zawiść co po niektórych z porażająca, ale czego oczekiwać od typowych polaczków biedaczków
Zgłoś
Avatar
Kooron 2010-05-10, 17:48
nieważne xd
Zgłoś
Avatar
I................d 2010-05-10, 17:54
Cytat:

I ze wy macie sie za pseudo metali nie znaczy ze musicie obrażać inne gatunki muzyki.



Jebał pies ten tani beat.
Zgłoś
Avatar
zonk 2010-05-10, 18:10
Grelo napisał/a:



Że co? Sądzisz niby, że Polacy nie potrafią się wybić w USA? Stary, połowa przemysłu w Detroit to sami Polacy, akurat pracowałem u jednego typka. 2 Domy w Detroit, jedno nad jeziorem Michigan, domek letniskowy w Miami Beach + Villa na Key West (wyceniona na jakieś 10,5-11mil $, Nówka Corvetta z '09 + Hummer, czego chcieć więcej? Z resztą, dom na florydzie/California + sportowy samochód to podstawa u takich ludzi, których w USA (Polaków również) można znaleźć multum, wystarczy się rozejrzeć, a nie pierdolić głupoty, że Polak nie potrafi...


dobra dziecko idź pouczyć się do matury a tu bajery nie wkręcaj.
Zgłoś
Avatar
tita 2010-05-10, 18:15
jezeli to sa rzeczywiscie polacy w co watpie to zapraszamy was do nas razem ze swoimi samochodami my sie nimi zaopiekujemy
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-05-10, 18:21
pewnie boye się skrzyknęli na jakiejś imprezie zamiast odprowadzić furę na parking, sobie nagrali filmik
Zgłoś
Avatar
Hirons 2010-05-10, 18:24
Lejta się! Jedno jest pewne: jak się postarasz możesz wszystko. MACCA!
Zgłoś
Avatar
A................N 2010-05-10, 18:45
racuch90

18 latku. W życiu zrobiłem już tyle, że chyba byś tego nie ogarnął. Ty dalej siedzisz na dupsku na garnku matki .. mama kup mi to, mama daj mi na piwo..

Za rok matura? Ucz się.. bo zostanie ci zamiatanie ulic.
Zgłoś
Avatar
KutasowyDeser 2010-05-10, 19:25
syjusz napisał/a:

"Że co? Sądzisz niby, że Polacy nie potrafią się wybić w USA? Stary, połowa przemysłu w Detroit to sami Polacy, akurat pracowałem u jednego typka."

Nikt nie twierdzi ,że Polak nie potrafi się wybić ... ,ale Ciebie kolego wyobraźnia chyba opętała "

Wiek: 18
Dołączył: Dzisiaj 16:13
Posty: 2

I Ty pracowałeś " U jednego typka" chyba Cie tam w kapuście z legitymacją mama wysłała albo bociany odlatujące w ciepłe kraje polujące na delfiny tam przytransportowały



Cóż, co ja się będę kłócił. Mój wujek robi u niego, rok temu dostałem visę i poleciałem, też mnie wkręcił. 15$/h w hucie aluminium, lepiej być nie mogło. W owym Miami i na tym Key West też byłem , nie spędzając wakacji na pierdoleniu na innych (z braku wiedzy/zazdrości(?)/kompleksów(?)/braku motywacji(?)) na sadolu.

SQT napisał/a:


dobra dziecko idź pouczyć się do matury a tu bajery nie wkręcaj.



Nie każdy musi mieć takie życie jak ty, gdzie nigdzie nic wychodzi (w sumie tamtego nie licze jako życiowy sukces), a maturę mam dopiero za rok,
Pozdrawiam .
Zgłoś
Avatar
PioteR 2010-05-10, 19:56
Ah Miami, Fajne miejsce.
Ja się wożę w Monaco.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie