18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
A................N 2010-05-10, 20:41
Fajnie. Znowu kolejny wątek zapalny.. ile to zajebistych gości mamy w tym zapuszczonym kraju. Sami z ditrojit i kurwa.. no są po prostu świetni. 15$ na minutę i matury za rok.. to jest BOSKIE!
Zgłoś
Avatar
fallout444 2010-05-10, 20:45
Na tępykurwadres.pl ten filmik pasuje.
Nie wiem kto wrzucił to gówno na główną ale gratuluję.
Dawajcie jeszcze jakieś filmki z palenia gumy golfami, będzie klimatycznie.
Zgłoś
Avatar
axtxn 2010-05-10, 20:47
Grelo napisał/a:



Że co? Sądzisz niby, że Polacy nie potrafią się wybić w USA? Stary, połowa przemysłu w Detroit to sami Polacy, akurat pracowałem u jednego typka. 2 Domy w Detroit, jedno nad jeziorem Michigan, domek letniskowy w Miami Beach + Villa na Key West (wyceniona na jakieś 10,5-11mil $, Nówka Corvetta z '09 + Hummer, czego chcieć więcej? Z resztą, dom na florydzie/California + sportowy samochód to podstawa u takich ludzi, których w USA (Polaków również) można znaleźć multum, wystarczy się rozejrzeć, a nie pierdolić głupoty, że Polak nie potrafi...


Mogą się dorobić? A Czemu Ty sie tam nie dorobiłeś?
Zgłoś
Avatar
KutasowyDeser 2010-05-10, 20:53
axtxn napisał/a:


Mogą się dorobić? A Czemu Ty sie tam nie dorobiłeś?



Szkoła. Ale po liceum lecę do USA na stałe (studia, jakaś fucha). Huta aluminium i $15/h to niżej niż dno moich ambicji, nie oszukujmy się.
Zgłoś
Avatar
konował 2010-05-10, 21:42
Kurwa na przyszłość proponuje każdy filmik z hip gównem w tle ściągnąć a potem podmienić te gówno na coś mniej zjebanego i pedalskiego np. ,,Boys jesteś szalona".
Zgłoś
Avatar
A................N 2010-05-10, 21:53
Grelo jesteś jednym z tych, którym przypadkowo udało się jakoś minimalnie wybić ponad grupę rówieśniczą. Jesteś jednym z tych, którym się wydaje, że złapali pana boga za nogi.. no ale twój wiek to wybacza. Jeszcze cię życie zweryfikuje.
Zgłoś
Avatar
K................T 2010-05-10, 22:42 2
No widzę w dwóch miejscach polaka 1:23 wpierdala coś pod palmą i 2:41 łapie papugę.
Zgłoś
Avatar
Grace 2010-05-11, 11:41
I siedzi w Audi Qileś tam, które można zobaczyć na ulicach każdego dużego Polskiego miasta.

Też umiem kręcić filmiki samochodów przejeżdżających obok. A łysą pałkę było widać tylko w Audi fkoz.

Starczy tych "Bo ty to głupi, a ty to biedny, a tamten to jeszcze nieudacznik życiowy."
Idzcie zarabiać, wydawać i kupować. Fajnie będzie mieć drogą trumnę i nikogo kto by mógł odebrać spadek.
Zgłoś
Avatar
Stachu Wichura 2010-05-11, 13:35
Styku napisał/a:

Piwa nie ma, bo nie lubię patrzeć jak inni mają lepiej.
Poza tym kozacki rap mnie przerósł.


i tu wychodzi szydło z worka, taka nasza narodowa Polska cecha: zawiść i zazdrość bo ktoś ma lepiej ode mnie. Żałosne
Zgłoś
Avatar
ripost 2010-05-12, 22:28
Już myślałem że to nowy kawałek Waszki G
Zgłoś
Avatar
zonk 2010-05-14, 10:08
Grelo napisał/a:


Nie każdy musi mieć takie życie jak ty, gdzie nigdzie nic wychodzi (w sumie tamtego nie licze jako życiowy sukces), a maturę mam dopiero za rok,
Pozdrawiam .


przy tym kursie dolara to wolę za 15 euro na godzinę jechać do niemiec, I nie pierdol że wizy tak rozdają za piękne oczy...

A jak wspomniałeś o studiach to pewnie pewnie idź na harvard zaocznie a potem pracuj. Tylko jeszcze Ci dupsko pęknie od murzynów,
Zgłoś
Avatar
Zimniok 2010-05-16, 19:28
'' Tutaj wygrywasz, albo przegrywasz''
Kurwa... glebokie i niepowtarzalne...
Zgłoś