18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
T3RMINATOR 2021-02-14, 21:49 1
A huj z nimi ja patrzałem w kapciach przed telewizorem.
Zgłoś
Avatar
Lenart666 2021-02-14, 21:51 35
Przeciez tego wirusa kazdy juz ma w dupie.
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2021-02-14, 21:52 81
Kurwa!Mam wyjebane na ta plandemie,maseczki,szczepioneczki i inne debilizmy. Wiekszosc kazdego spoleczenstwa jest glupia. Dlatego tak latwo wami sterowac. I jeszcze wierzycie, ze te szczepionki sa za darmo Motloch...Gardze.

Niebawem nowy podatek.Znaczy,tfu, skladka . Od niezaszczepionych tylko. Ale oczywiscie szczepienia dobrowolne...
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-02-14, 22:25 4
Nie jestem jakimś foliarzem że nie wierzę w epidemie, wiem że ludzie chorują i umierają ze potrzebne są szczepionki ale przymus zakładania maseczki na dworze uważam za totalna głupotę, szansa zarażenia się gdzieś na dworze jest chyba 1 do miliona więc nie dziwie sie ludziom że ich nie zakładają na świeżym powietrzu
Zgłoś
Avatar
michal257 2021-02-14, 22:29 2
Niech się tak nie cieszą bo od marca znowu zamykają
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2021-02-14, 22:37 15
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-02-14, 23:47 38
widze, ze zjeby ogladajace TVP info i TVN zaspaly w tym temacie
zaraz sie jakas kurwa obudzi i zacznie sapac, ze maseczki pomagaja, ze trzeba nosic bo inaczej nasmarkasz komus na twarz i bedzie wirus. Zaraz zacznie ktos pierdolic, ze jego mamusia pracuje w szpitalu i zmeczona przychodzi po 20 godzinach pracy... (prawda jest taka, ze opierdala petarde ordynatorowi i nagrywa filmiki na tk-toka)
Zaraz jakis zjeb zacznie plakac, ze szczepienia sa bezpieczne bo testowali szczepionki przez kilka miesiecy - a zazwyczaj testuje sie je okolo 6 lat...
Bedzie jakis baran sapał, ze ludzie nie wierzacy w plandemie to plaskoziemcy i foliarze, wierzacy w reptalian i wszelkiego rodzaju teorie spiskowe. Nie przegadasz takiego, ze od kwietnia 2020 nie zanotowano ani JEDNEGO pzypadku grypy Kazdy normalny czlowiek wie, ze nie zanotowano bo wszystko walono jako covid a kretyn i tak zacznie sie klocic, ze WYGRANO z grypą! Najprawdopodobniej dzieki maseczkom!

Pozdrowienia dla kazdego normalnego czlowieka, ktory nie popierdala ze szmata na ryju.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-02-15, 0:43 7
JaTylkonaChwile napisał/a:

widze, ze zjeby ogladajace TVP info i TVN zaspaly w tym temacie
zaraz sie jakas kurwa obudzi i zacznie sapac, ze maseczki pomagaja, ze trzeba nosic bo inaczej nasmarkasz komus na twarz i bedzie wirus. Zaraz zacznie ktos pierdolic, ze jego mamusia pracuje w szpitalu i zmeczona przychodzi po 20 godzinach pracy... (prawda jest taka, ze opierdala petarde ordynatorowi i nagrywa filmiki na tk-toka)
Zaraz jakis zjeb zacznie plakac, ze szczepienia sa bezpieczne bo testowali szczepionki przez kilka miesiecy - a zazwyczaj testuje sie je okolo 6 lat...
Bedzie jakis baran sapał, ze ludzie nie wierzacy w plandemie to plaskoziemcy i foliarze, wierzacy w reptalian i wszelkiego rodzaju teorie spiskowe. Nie przegadasz takiego, ze od kwietnia 2020 nie zanotowano ani JEDNEGO pzypadku grypy Kazdy normalny czlowiek wie, ze nie zanotowano bo wszystko walono jako covid a kretyn i tak zacznie sie klocic, ze WYGRANO z grypą! Najprawdopodobniej dzieki maseczkom!
Pozdrowienia dla kazdego normalnego czlowieka, ktory nie popierdala ze szmata na ryju.



"Źródło: Puls Medycyny
pulsmedycyny.pl/sezon-grypowy-2020-2021-liczba-zachorowan-na-grype-i-z...

W sezonie grypowym 2020/2021, w okresie od 1 września 2020 r. do 22 stycznia 2021 r., odnotowano łącznie 973 567 zgłoszeń przypadków zachorowań lub podejrzeń zachorowań na grypę w Polsce. Nie zarejestrowano żadnych zgonów - wynika z meldunków epidemiologicznych NIZP-PZH."
Zgłoś
Avatar
siedlik 2021-02-15, 2:13 14
Znajomi lat 60+ mieli tą grypę i po tygodniu już na rowerku.
Sąsiadka lat 80+ wzięła zastrzyk i po tygodniu umarła.

Wiec ci, co chcą se nosić maseczki i szczepionki brac, niech se biora.
Zgłoś
Avatar
z................h 2021-02-15, 5:38 1
pazuzu napisał/a:

Nie jestem jakimś foliarzem że nie wierzę w epidemie, wiem że ludzie chorują i umierają ze potrzebne są szczepionki ale przymus zakładania maseczki na dworze uważam za totalna głupotę, szansa zarażenia się gdzieś na dworze jest chyba 1 do miliona więc nie dziwie sie ludziom że ich nie zakładają na świeżym powietrzu



Szansa 1:1 000 000 sprawdza się w 9 przypadkach na 10
Zgłoś
Avatar
Vicco 2021-02-15, 5:58 1
zaszh napisał/a:

Szansa 1:1 000 000 sprawdza się w 9 przypadkach na 10



Pratchett wiecznie żywy
Zgłoś
Avatar
Sierioża 2021-02-15, 7:21
Sprzedam opla.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2021-02-15, 8:20 17
Znawca_Cipek napisał/a:

Kurwa!Mam wyjebane na ta plandemie,maseczki,szczepioneczki i inne debilizmy. Wiekszosc kazdego spoleczenstwa jest glupia. Dlatego tak latwo wami sterowac. I jeszcze wierzycie, ze te szczepionki sa za darmo Motloch...Gardze.
Niebawem nowy podatek.Znaczy,tfu, skladka . Od niezaszczepionych tylko. Ale oczywiscie szczepienia dobrowolne...



sam przechodziłem coronovirusa, nie ciężko,ale też nie łagodnie, tak samo moja rodzina. w ciągu miesiąca 2 osoby starsze, w przedziale 70-96 lat i jedna 54 lata zmarły u mnie w rodzinie z powodu na wycieńczenie i powikłania po coronavirusie.
dodatkowo mniej więcej w ciągu 3 tygodni zmarło moich dwóch sąsiadów.

zaczniesz nosić maseczkę jak wywiozą ci na cmentarz matkę, babcię albo żonę. tutaj dalej będziesz macho i będziesz pisał takie głupoty, a w domu będizesz szczał pod siebie i przez pół roku będziesz na zwolnieniu od psychiatry
Zgłoś
Avatar
matikati 2021-02-15, 8:42 7
Takiego wysypu debili i foliarzy nigdzie jeszcze nie widziałem. Jebane półgłówki, które są tak nisko w hierarchii społeczeńswa, że dla własnego dowartościowania się uważają się za mądrzejszych od ludzi którzy całe życie się edkuowali w tym kierunku D
Zgłoś