18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Jai 2012-10-01, 15:38 2
Nie nie. To nie tak. Rzecz w tym, że oni wiedzą, że ten rudzielec tego nie rozumie. Mogliby mu cisnąć, ale czemu nie drą japy "GINGEEER"? Bo jeszcze by się okazało, że angole nie do końca pizdy i panowie Polacy wyszliby ze stadionu bez zębów. Albo tępe pizdy zwyczajnie nie wiedzą jak powiedzieć rudy po angielsku.

Śmieszne to by było, jakby mu cisnęli tak, by słyszał i rozumiał.
Inaczej to zwykłe tchórzostwo.

A jak się wam to podoba to jesteście takie same pizdy jak Ci dwaj.
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-10-01, 15:40 1
@Swka co ty w ogóle pierdolisz ? Wyzywanie rudych to kolejna okresowa moda za którą podążasz jak leming. To co robią te pajace jest po prostu chujowe. Nie trzeba być "nudnym człowiekiem" żeby to zauważyć. Jeżeli ciebie to bawi to jesteś idiotą jak te typy z filmiku. Trzeba odróżniać żart od zwykłego skurwysyństwa.
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2012-10-01, 15:41
kula w leb takim smieciom.
Zgłoś
Avatar
Stew 2012-10-01, 15:42
@Swka Nie mogę tego czytać. To, że skomentowałem filmik tak a nie inaczej, oznacza, że jestem 'ponurakiem'?

Wiem, że z rudych, czarnych, żydów etc. się śmieją, ale nie oznacza, że trzeba być frajerem.
Poszli na mecz pokibicować, czy się pośmiać?

Jakby Tobie jechali za granicą 'Polaczek' jak wspomniałem wyżej, też byś kurwa siedział i pomyślał: "Ech, chłopaki mają fajną zabawę. Przecież tak ma być, bo od zawsze jak daleko wstecz spojrzysz to Polak jest ciśnięty'.

Dla prostaków to jest śmieszne, najwidoczniej nim jesteś.

EDIT: Wyobraź sobie jeszcze, że może nie sam "rudy", ale jego stary pracuje/zatrudnia Polaków i zna nasz język na tyle, żeby wiedzieć o czym mówią.

Co wtedy? Każdy 'normalny" Polak, który pojedzie za granicę ma przypiętą łatkę nachlanego, brudasa, złodzieja, który po angielsku ani słowa powiedzieć nie umie.

Pozdro!
Zgłoś
Avatar
NealCaffrey 2012-10-01, 16:18
No, ale przecież, no, no, ale rudy był.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2012-10-01, 16:28 5
A gońcie się wszyscy obrońcy rudych, to jest sadol !
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-10-01, 16:34
Nie ma to jak być tak dużą pizdą żeby nabijać się z kogoś stojąc za jego plecami, wiedząc, że tamten nie rozumie. Ach jej, ale odważni. Cwele.

Ach, zapomniałem dodać - Z DZIECKA jeszcze. Naprawdę, twardziele.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-10-01, 16:35
ŻyrafyWchodząDoSzafy napisał/a:

Kurwa! Jedna z najlepszych lig piłkarskich na świecie, piękny stadion, stokroć lepsi od polskich piłkarze, a Ci debile zamiast czerpać z tych wszystkich dobrodziejstw ojczyzny futbolu, za życiowy cel postawili sobie nagranie filmiku, gdzie w prymitywny sposób naśmiewają się z Bogu ducha winnego chłopaka. Tylko Polak tak potrafi!


Nie polak potrafi a polaczek robaczek.
Zgłoś
Avatar
matx 2012-10-01, 16:39 2
polowa tych co sie oburzyli sa rudzi.
Zgłoś
Avatar
Michau727 2012-10-01, 16:48 1
A rudy nic
Zgłoś
Avatar
r................5 2012-10-01, 17:07 1
sam jestem rudy ale dam piwo
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-10-01, 17:09 1
roofik5 napisał/a:

sam jestem rudy ale dam piwo



O fuj, ić se.
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2012-10-01, 17:17 1
A później jak sobie walne przy nicku PL, POL, POLAND to mnie od polaczków wyzywają. Wszędzie te pierdolone pajace wstydu zrobią.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-10-01, 17:34
Rodzice napisał/a:

@Swka co ty w ogóle pierdolisz ? Wyzywanie rudych to kolejna okresowa moda za którą podążasz jak leming. To co robią te pajace jest po prostu chujowe. Nie trzeba być "nudnym człowiekiem" żeby to zauważyć. Jeżeli ciebie to bawi to jesteś idiotą jak te typy z filmiku. Trzeba odróżniać żart od zwykłego skurwysyństwa.



Co racja, to racja. Od zawsze debile się śmiali z osób z okularami. Tylko, że jak powstały modne rayjebane okularki, to każdy lanser się nimi lansuje i teraz okularki są top trendy. Teraz przyszła kolej na rudych, póki co każdy ich obraża, a jak staną się modni, to każdy będzie się farbował ;p
Zgłoś
Avatar
kolokuba 2012-10-01, 17:40 3
nie czaje o co wam chodzi, przecież on jest rudy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie