18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:13
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Steven 2013-12-13, 17:08 8
Chujowę i nieśmieszne.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-12-14, 19:42 1
Żeby jeszcze choć z promil oglądających kojarzył co to są te "dachy czy garaże". To pewnie coś tak specyficznego jak "kwiatki czy cebulki" w Holandii przy szukaniu pracy
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2013-12-15, 15:57
dachy to pewnie zrywanie azbestu, a garaże...
Zgłoś
Avatar
a................m 2013-12-15, 16:04 12
@Steven ale dachy czy garaże?
Zgłoś
Avatar
boryswtp 2013-12-15, 16:08 18
Śpiesze wytłumaczyć o co chodzi. Dachy i garaże to cięzkie i zarazem najgorzej opłacone prace z tych najgorszych. Sam pracowałem na "dachach" w czikago u Polaków i nikomu nie życzę tego. ZAPIERDAlANIE w dosłownym znaczeniu od rana do nocy w niesamowitej gorączce i wilgoci (Przykład: raz było tak gorąco na dachu, ze mi sie spodnie zapalily od papy!). Nikt nie chce tej pracy wykonywać, nawet Ruski czy inni przybysze z Europy Wschodniej. Górale poganiają jeden drugiego jak popierdoleni, zero szacunko do siebie i innych. W ciągu całego dnia trzeba zerwać stary dach, położyć nowy i ładnie posprzątać, bo jak sie nie zdązy to trzeba nastepnego dnia przyjechac na godzine, dwie i boss(pojebany góral) wkurwiony, ze mu dolary uciekaja. Naprawdę jaki tam sobie Polacy los sami sobie gotują przekracza ludzkie pojęcie, a to wszystko srednio za 18dolarow za godzine. Nie wspomne juz o codziennym piciu wodki po robocie i o tym, ze w wieku 40lat niektorzy wygladaja jakby juz dawno po 60 byli i zero zycia rodzinnego. Ale kurwa w Hameryce są pany swiatowe, samochód i mieszkanie w condominium jest a to sie kurwa liczy. A narzekać na Polske to potrafili całymi dniami (bo oczywiście nie wrócą do kraju, bo są tam nielegalnie).Pokurwiony jest tam świat, Smutne ale prawdziwe
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-12-15, 16:24 3
Borys - lepiej bym tego nie ujął.

Mam teścia w chicago i wygląda dokładnie jak typ z komiksu, ma tak samo zrytą banię i do tego jest tempakiem, nienawidzę "ich" mentalności to jest swego rodzaju wirus.

Ps byłem na wakacjach w USA (dolar był po 1,9 zł) i pięknie porządziłem za relatywnie śmieszne pieniądze ale do sedna - przed otrzymaniem wizy konsul wyskoczył do mnie w te słowa " Panie MArcinie nie jest łątwo dostać pracę w stanach i nie wolno zostać na tej wizie dłuzej niż 2miesiące" grzecznie mu odparłem że nie mam najmniejszego zamiaru i jadę zostawić w tym dzikim kraju tylko dewizy. Nawet konsul ma bakcyla.
Zgłoś
Avatar
okioko 2013-12-15, 17:20
Ten cały Anrzej Rysuje zrobił się takim lewakiem, że aż mi go żal. Ma gość dryg do tych komiksów, lecz spojrzenie na trudne tematy dyskwalifukuje go w moich oczach jako choćby słabego moralizatora. Szkoda.
Zgłoś
Avatar
rondżeremi 2013-12-15, 17:52 5
komiks oddajacy sedno a tu kolejny z klapkami na oczach zaczyna o lewakach to chyba prawdziwa choroba że nawet z kibla wyskakuje dla takich lewak
Zgłoś
Avatar
Kardio_Error 2013-12-15, 19:56
Górale to faktycznie pojebani ludzie, kilka razy zdarzyło mi się pracować z nimi i źle to wspominam.. nie wiem jak się zachowują w Polsce ale za granicą to ja bym radził ich unikać, z nimi nie da się normalnie pracować.
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-12-15, 21:16
boryswtp napisał/a:

Śpiesze wytłumaczyć o co chodzi. Dachy i garaże to cięzkie i zarazem najgorzej opłacone prace z tych najgorszych. Sam pracowałem na "dachach" w czikago u Polaków i nikomu nie życzę tego. ZAPIERDAlANIE w dosłownym znaczeniu od rana do nocy w niesamowitej gorączce i wilgoci (Przykład: raz było tak gorąco na dachu, ze mi sie spodnie zapalily od papy!). Nikt nie chce tej pracy wykonywać, nawet Ruski czy inni przybysze z Europy Wschodniej. Górale poganiają jeden drugiego jak popierdoleni, zero szacunko do siebie i innych. W ciągu całego dnia trzeba zerwać stary dach, położyć nowy i ładnie posprzątać, bo jak sie nie zdązy to trzeba nastepnego dnia przyjechac na godzine, dwie i boss(pojebany góral) wkurwiony, ze mu dolary uciekaja. Naprawdę jaki tam sobie Polacy los sami sobie gotują przekracza ludzkie pojęcie, a to wszystko srednio za 18dolarow za godzine. Nie wspomne juz o codziennym piciu wodki po robocie i o tym, ze w wieku 40lat niektorzy wygladaja jakby juz dawno po 60 byli i zero zycia rodzinnego. Ale kurwa w Hameryce są pany swiatowe, samochód i mieszkanie w condominium jest a to sie kurwa liczy. A narzekać na Polske to potrafili całymi dniami (bo oczywiście nie wrócą do kraju, bo są tam nielegalnie).Pokurwiony jest tam świat, Smutne ale prawdziwe



Dziwne, ja takiego świata tam nie widziałem. Ale rozumiem, że smutne musi to być dla kogoś kto przebywa w takim świecie.
Mam tam rodzinę, dużą część rodziny, która mieszka tam od lat legalnie, utrzymują kontakty z innymi Polakami (tak z Polakami nie z polaczkami), żyją normalnie, zarabiają, płacą podatki, jeżdżą na wakacje, dzieci kończą szkoły, studia, znajdują pracę. Odwiedzam ich regularnie, szczególnie zimą. Ostatnio spod Chicago pojechaliśmy samochodami do Las Vegas, na parę dni, pobawiliśmy się jak normalni ludzie, pograliśmy, ojebaliśmy trochę hamburgerów w Wendy's, niestety w Polsce nie ma, wróciliśmy do domów. Innym razem pojechaliśmy na Florydę tam i z powrotem gdzie spotkaliśmy w Kentucky wielki namiot z napisem Polish Food, hehehe, nie znałem chyba żadnej potrawy a schabowy był zrobiony z krowy. Tak czy inaczej jeżdżę tam, spotykam Polaków i jakoś nikt tak ze znajomych nie żyje. Ciekawe dlaczego.

A garaż to akurat budowali Ukraińcy, kasy dostali tyle ile chcieli, podziękowali i oni i my byliśmy zadowoleni.

Nie zauważyłem, żeby jakoś szczególnie świat był tam pokurwiony. Z resztą dla wielu w Polsce też jest źle. Stękają, narzekają...

A smutne i prawdziwe to jest to, że jak ktoś jest pizdą i nieudacznikiem życiowym to stękał będzie i w Polsce i w USA i w kurwa Kamboży, są tacy którym zawsze będzie źle.
Zgłoś
Avatar
Bapbapbap 2013-12-15, 21:47
Byłem w Detroit, to samo gówno.
8 $ za h za pracę na drabinach, a jak się spierdolisz to już Twój problem.

Moja rada dla osób, które o dziwo jeszcze chcą wyjechać do USA do pracy? Nigdy nie rób dla polaka, bo w większości przypadków trafisz na takiego chuja, który sam jest nielegalnie i będzie Cię ciął o każdego dolca, bo za coś trzeba wysyłać paczki do Polski.
Zgłoś
Avatar
D................r 2013-12-15, 22:39
U polaka to w żadnym obcym kraju się nie pracuje...
Zgłoś