18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Polacy o Polakach.
M................n • 2012-11-09, 12:18
Ostatnio dużo tu widzę walki na tle pochodzenia, więc postanowiłem sprawdzić stereotypy myślenia o ludziach przez pryzmat pochodzenia. Na różnych forach wdawałem się w dyskusję podając się za pochodzącego z różnych regionów Polski.

Oto rezultaty, czyli co o mnie myśleli współrozmówcy:

Warszawiak:
cham, nowobogacz, nienawidzi Śląska i jego mieszkańców choć sam z Warszawą ma gówno wspólnego. Niedouk, materialista, idiota...

Góral:
wieśniak, który nie umie pisać, liczyć anie nie ma pojęcia co to wykształcenie. Nadaje się tylko do pasania owiec i nie powinien mieć prawa głosu w wyborach bo jest głupim katolem.

Ślązak:
folksdojcz co nie zna polskiego, zdrajca narodu, głupi górnik przodowy z kilofem w łapach( tak jakby innych zawodów nie było...),, powinien zdechnąć z głodu a to co po sobie zostawi należy spalić do gołej ziemi i czekać 50 lat na zaludnienie powtórne, nienawidzi warszawiaków, górali. Miłuje niemcy.

Mieszkaniec Lubelszczyzny:
Tępy wieśniak, zaciąga po rosyjsku, komuch albo chociaż lewak, biedny alkoholik z Polski D bo B zajęte jest dla Świętokrzyskiego, powinno się ich wybić, Lubelszczyznę obsadzić lasem i zrobić jedną wielką daczę dla całej UE i trzepać na tym kasiorę.

Narazie tyle. Wieczorem postaram się uzupełnić temat.
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-11-10, 12:29 11
Ludzie co jest z wami? Mówi jeden z drugim, że chuja wiem, mam gówniane pojęcie , słoma mi z butów wychodzi.
Ja tego nie wymyśliłem a jedynie spisałem w krótkim tekście to jakie zdanie o mnie mieli współrozmówcy po podaniu się za mieszkańca odpowiedniego regionu i wszczęciu dyskusji.

Nie jestem z warszawy. Urodziłem się, mieszkam i chcę umrzeć w miejscu, które kocham i się go nie wstydzę. W małej lubelskiej wsi. I chuju głupi jak nie umiesz czytać jeden z drugim to się nie wpierdalaj w dyskusje...
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-11-10, 12:40
Zimon2210 napisał/a:

Na śląsku nie lubi się niemców równie czule co w reszcie Polski.


Zależy czy jesteś prawdziwym ślążakiem czy twoi przodkowie przyciągnęli na nasze ziemie z reszty polski.
Zgłoś
Avatar
icac 2012-11-10, 12:45 1
Powiem tak: W Zakopanem spotkałem wiele razy na "sławnych" Krupówkach randomowych ludzi ze Stolicy, Krakowa, Śląska, Poznania, Lublina, Zielonej Góry, Torunia... nawet kaszuba raz. Kurwa, no chyba z każdego zakątka Polski. I nie miało znaczenia skąd byli Ci ludzie. Zapytali o kierunek, o atrakcję, o knajpę, co polecam... a za chwilę okazało się, że idziemy na wódkę w celach integracyjnych, bo "z góralem trzeba się napić". I tak oto w apartamencie u Warszawiaka bawili się wszyscy przez 2 dni i nie pamiętam spin ze względu na pochodzenie. Każdy się wymienił numerami i jak ktoś będzie w okolicy, to ma dać znać.

Więc ja jakoś w prawdziwym świecie nie doświadczyłem hejtów za to, że jestem góralem
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2012-11-10, 12:55
Wszyscy wielcy mędrcy i "rodowici" Polacy jesteście pierdolnięci... Bardzo mocno. Robicie wyrzuty innym Polakom z powodu ich pochodzenia. Nie ważne czy mieszkasz w Warszawie, Krakowie, Katowicach czy w Poznaniu. Czy jesteś góralem, ślązakiem czy warszawiakiem. Dogadać można się z każdym, tylko trzeba znaleźć wspólny język. Trochę wyrozumiałości i zrozumienia bo w takim przypadku za 20 lat nie będzie można wyjeżdżać z miasta bo Cię zabiją za rejestrację na samochodzie....... Tępe chuje!!!!!!!!

A teraz czekam na wielkich napinaczy i hejterów.
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-11-10, 13:10
@up
Powiedz skąd jesteś, to powiem Ci kim jesteś.
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-11-10, 13:25 1
Widzę, że do Wrocławia i jego mieszkańców się nikt nie przypierdala. Nice
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-11-10, 13:30
od gorali sie odpierdol
Zgłoś
Avatar
Rzehooj 2012-11-10, 13:47
cinoslav napisał/a:

Nie żebym się przypierdalał, ale prawdziwych kaszubów nie znajdziesz w internecie, to jakieś zakompleksiałe pizdeczki z województwa Pomorskiego. Prawdziwa kaszubska tradycja zniknęła razem z moim pokoleniem.


czyli mówisz, że nie żyjesz?
Zgłoś
Avatar
morderuk 2012-11-10, 13:51
Jak wchodzisz na forum i ciśniesz po ludziach to sie nie dziw ze otrzymujesz takie bluzgi, ja pierdole -.-' Poglebiasz tylko tym samym stereotypy, ankietowcu z dupy.
Zgłoś
Avatar
b................d 2012-11-10, 13:53 1
No bo zajebiście żyć w polskim piekiełku... to taki stan narkotyczny, pozwala zapomnieć o siermiężnej rzeczywistości i codziennych problemach. Można przecież komuś dopierdolić, wyzwać, obrzucić gnojem, a później w błogostanie kontemplować czyjeś pojebanie. A życie leci... [IRONIA MODE OFF]

Byłoby dobrze, gdyby z młodych gniewnych nie wyrastali starzy wkurwieni, ale tak nie jest... stąd apel do rodziców, żeby uczyli swoje dzieci, że przemoc i agresja dla przemocy i agresji to zwykła słabość, że współpracą i szacunkiem zajedzie się dalej... eh... marzenia...

Pocieszam się myślą, że to w gruncie rzeczy mało ważne, że praktyka dnia codziennego uczy, że ludzie potrafią się dogadać i że idiotów tak naprawdę jest niewielu są tylko tak sprytnie porozstawiani, żeby było ich widać, ale powtarzanie idiotycznych stereotypów mnie naprawdę wkurwia, mimo, że tak było od zawsze... I mean really.

peace.
Zgłoś
Avatar
chocolatepope 2012-11-10, 13:55 2
A wiecie, że "zaciągający rosyjskim" mieszkańcy lubelszczyzny posługują się czystszą polszczyzną niż np. mieszkańcy stolicy? No, ale od kiedy stereotypy mają cokolwiek wspólnego z rzeczywistością?
Zgłoś
Avatar
bebzal 2012-11-10, 14:00
Byłem w różnych miastach Polski i wszyscy zachowują się identycznie chamstwo, zawiść, zazdrość............
Zgłoś
Avatar
fifi 2012-11-10, 14:18
W moim regionie na zasiedlaczy terenow poludniowej lubelszczyzny mowi sie "szczwele"-bo ich twarze upodabniaja sie z czasem do uprawianych lisci tytoniu. Ot taka legenda.
Zgłoś
Avatar
moot 2012-11-10, 14:42
czaki126o napisał/a:

Szczerze tak myślą chyba tylko idioci .
Skurwysynem może byc każdy nieważny kolor skóry , czy po studiach , czy bez matury .


No jak dla mnie ten termin oznacza matkę-nierządnicę. Ale chyba Cię zrozumiałem.
Ale po chuj Ci te spacje przed znakami? :o
i temat już nie jest o tym o czym był
Zgłoś
Avatar
kubaska5 2012-11-10, 14:44
Co do panòw którzy mówią, że tylko w Polsce tak jest,że jeden drógiego nienawidzi.powiem krótko we Włoszech jest identyczna sytuacja więc nie pierdolcie ze to tylko polskie myślenie.niestety prawie we wszystkich krajach tak jest,że te bogatsze regiony jadą te biedniejsze,jest to po prostu logiczne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie