18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Polacy o Polakach.
M................n • 2012-11-09, 12:18
Ostatnio dużo tu widzę walki na tle pochodzenia, więc postanowiłem sprawdzić stereotypy myślenia o ludziach przez pryzmat pochodzenia. Na różnych forach wdawałem się w dyskusję podając się za pochodzącego z różnych regionów Polski.

Oto rezultaty, czyli co o mnie myśleli współrozmówcy:

Warszawiak:
cham, nowobogacz, nienawidzi Śląska i jego mieszkańców choć sam z Warszawą ma gówno wspólnego. Niedouk, materialista, idiota...

Góral:
wieśniak, który nie umie pisać, liczyć anie nie ma pojęcia co to wykształcenie. Nadaje się tylko do pasania owiec i nie powinien mieć prawa głosu w wyborach bo jest głupim katolem.

Ślązak:
folksdojcz co nie zna polskiego, zdrajca narodu, głupi górnik przodowy z kilofem w łapach( tak jakby innych zawodów nie było...),, powinien zdechnąć z głodu a to co po sobie zostawi należy spalić do gołej ziemi i czekać 50 lat na zaludnienie powtórne, nienawidzi warszawiaków, górali. Miłuje niemcy.

Mieszkaniec Lubelszczyzny:
Tępy wieśniak, zaciąga po rosyjsku, komuch albo chociaż lewak, biedny alkoholik z Polski D bo B zajęte jest dla Świętokrzyskiego, powinno się ich wybić, Lubelszczyznę obsadzić lasem i zrobić jedną wielką daczę dla całej UE i trzepać na tym kasiorę.

Narazie tyle. Wieczorem postaram się uzupełnić temat.
Zgłoś
Avatar
Bam_Bam 2012-11-09, 12:29 8
Polak Polakowi Polakiem. Nawet turasy w Niemczech trzymają się jak rodzina, a my jakoś tak nie potrafimy, ani w kraju, ani na obczyźnie. To chyba nasza największa wada...
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-11-09, 13:14 44
Mieszkaniec Podlasia - zimą (która u niego w regionie trwa od połowy sierpnia do połowy czerwca) wykopuje sobie z domu tunel w śniegu, żeby nie zamarznąć wiecznie pije wódkę, zna rosyjski lepiej niż polski, na 99% nie pracuje (ewentualnie handluje na bazarze alkoholem i papierosami przemyconymi w oponie zza wschodniej granicy).
Smutny stereotyp. Pozdrawiam z Białegostoku.
Zgłoś
Avatar
DarthV 2012-11-09, 13:44
A jaki jest stereotypowy obraz łodzianina
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-11-09, 14:20 9
Wielkopolska:

Tu moje zdziwienie. Nikt nie atakował ,,Poznaniaka". Dziwne. Poza tym, że dostałem pedała i ciote to nic nie wydarzyło się, ale to raczej wina tematu rozmowy i kryptogeja po drugiej stronie serwera.

Kaszub:
O tu się działo... aż zacytuje:
Cytat:

pierdolona kurwo jak śmiesz tak mówić chuju jebany. po polsku nawet mówić nie umiesz to zamknij ryja


Ta jakże żywa dyskusja dotyczyła niczego innego jak marszu niepodległości, gdzie powiedziałem, że nie należy radykalnych prawicowców traktować jako patriotów bo to już niezdrowy stan. Możliwe, że za bardzo uogólniłem.

Perełka...Krakus:
Nienawidzi warszawy z racji zamierzchłości historycznych(Stolica, Waza i takie tam). Nielubiany z racji nieprzyjemnej maniery wymowy, gardzi biedą samemu biedy doświadczając, wywyższa się ponad innych, oraz praktycznie wszystko co dotyczy Warszawiaka.

Jak coś ciekawego jeszcze napotkam to dopiszę
Zgłoś
Avatar
hudziel 2012-11-09, 18:04
Łomża stawia piwo użytkownikowi @Prometeus Coprophagus
Zgłoś
Avatar
gupichuj 2012-11-09, 18:12 11
Misiekman napisał/a:

Mieszkaniec Lubelszczyzny:

Tępy wieśniak, zaciąga po rosyjsku, komuch albo chociaż lewak, biedny alkoholik z Polski


Wcale się za takiego nie uważam
Zgłoś
Avatar
Green ninja 2012-11-09, 23:23
daj coś o podkarpaciu ^^
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-11-09, 23:47 12
A Pomorze Was wszystkich pierdoli
Zgłoś
Avatar
Zimon2210 2012-11-10, 9:58 5
Na śląsku nie lubi się niemców równie czule co w reszcie Polski.
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-11-10, 10:07 17
Pater patriae napisał/a:

A Pomorze Was wszystkich pierdoli



Donald to ty? Skończ, kurwa, już naród pierdolić!
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2012-11-10, 11:41 5
"Ślązak miłuje niemcy" - i to chyba mówi wszystko. Masz gówniate pojęcie o tym co piszesz.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-11-10, 11:41
No wszystko cacy, ale zależy jak się na tych forach zachowywałeś i co to za fora były. Jak się logowałeś na Sadisticu i mówiłeś "Joł żeh ślonzok, mota nasze śluskie rozpirdole, sieg heil!" to nie dziwota.
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2012-11-10, 11:43 4
Coś w tym jest... To cholernie smutne, że Rumuni, Hindusi, Turasy, Pakistańce i reszta ciapatego społeczeństwa potrafią 3mać się razem nawet poza (a może i przede wszystkim) granicami kraju, a my (uważając się za lepszych od nich) czasem zachowujemy się jak jacyś popierdoleni lokalni nacjonaliści. Rozumiem patriotyzm lokalny (tak samo jak narodowy, a potem Europejski itd. Wszystko ma swoją kolejność). No ale kurwa bez przesady. No i Polak za granicą... Rękę rodakowi upierdoli jak zauważy w tym swoją korzyść. Się posłużę już po raz drugi na tym portalu słowami J. Piłsudskiego:

"Naród piękny. Tylko ludzie kurwy"
Zgłoś
Avatar
H................g 2012-11-10, 11:51
Kurwa nie pierdol, że na różnych forach tylko przyznaj, że wszystko oparłeś na sadisticu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie