18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Polacy o Polakach.
M................n • 2012-11-09, 12:18
Ostatnio dużo tu widzę walki na tle pochodzenia, więc postanowiłem sprawdzić stereotypy myślenia o ludziach przez pryzmat pochodzenia. Na różnych forach wdawałem się w dyskusję podając się za pochodzącego z różnych regionów Polski.

Oto rezultaty, czyli co o mnie myśleli współrozmówcy:

Warszawiak:
cham, nowobogacz, nienawidzi Śląska i jego mieszkańców choć sam z Warszawą ma gówno wspólnego. Niedouk, materialista, idiota...

Góral:
wieśniak, który nie umie pisać, liczyć anie nie ma pojęcia co to wykształcenie. Nadaje się tylko do pasania owiec i nie powinien mieć prawa głosu w wyborach bo jest głupim katolem.

Ślązak:
folksdojcz co nie zna polskiego, zdrajca narodu, głupi górnik przodowy z kilofem w łapach( tak jakby innych zawodów nie było...),, powinien zdechnąć z głodu a to co po sobie zostawi należy spalić do gołej ziemi i czekać 50 lat na zaludnienie powtórne, nienawidzi warszawiaków, górali. Miłuje niemcy.

Mieszkaniec Lubelszczyzny:
Tępy wieśniak, zaciąga po rosyjsku, komuch albo chociaż lewak, biedny alkoholik z Polski D bo B zajęte jest dla Świętokrzyskiego, powinno się ich wybić, Lubelszczyznę obsadzić lasem i zrobić jedną wielką daczę dla całej UE i trzepać na tym kasiorę.

Narazie tyle. Wieczorem postaram się uzupełnić temat.
Zgłoś
Avatar
T................d 2012-11-10, 15:01 1
Trójmiasto

Sopot - ćpuny i alkoholicy myślący tylko o zabawie na Monciaku, w rzeczywistości nikt ich nie lubi, nawet oni sami dzielą się na Sopot Górny i Dolny. Oprócz dzikiej swołoczy do lat 25 są tam także emeryci pamiętający chrzest Polski mieszkający w willach przyznanych im po wojnie i robiącym z nich jakieś nowoczesne domki (wychodzi gównianie), połowę tej, raptem, 20-osobowej zgrai powinno się wywieźć na Syberię.

Gdańsk - miasto z dupy. Niby stare i ważne dla historii, to jednak panuje tam bród i smród. Lechia nienawidzi Arki i vice versa. Orunia to wylęgarnia patologii i stolica hodowców gołębi. We Wrzeszczu nie ma domów, są tylko biurowce, jedynym obszarem w miarę cywilizowanym jest Przymorze. System ulic Gdańska musiał być robiony w kuchni. Ktoś wziął makaron do spaghetti, odcisnął w rondlu i jeb**ł o ścianę, na wzór czego kładziono ulice.

Gdynia - miasto w którym nikt nie mieszka, tylko ewentualnie pracuje. Przy centrum miasta są ogródki działkowe. Z wyżej wymienioną Orunią o tytuł centrum przestępczego świata konkuruje Chylonia i Obłuże. Za dnia ulica Zamenhofa jest w porządku. Jednak po zachodzie słońca ludzie zabijają tam okna deskami i szykują broń. Na Kamiennej Górze nie mieszka nikt oprócz pewnego milionera, w którego posiadaniu znajduje się połową Kamienno Górskich will. Żeby jednak to przepiękne miasto nie kojarzyło się wam tak źle, dodam, że w stoczni swoją bazę wypadową mają sataniści.
Zgłoś
Avatar
T................h 2012-11-10, 15:01
gordonviet napisał/a:

Widzę, że do Wrocławia i jego mieszkańców się nikt nie przypierdala. Nice



Ponieważ wy wszyscy z Dolnego Śląska jesteście z pochodzenia kresowiakami, pół-ukraincami, pół-białorusinami czy w jakiejś częśc austriakami i węgrami. Zasadniczo nie zauważam szczególnie dużej róznicy między wami a mną
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-11-10, 15:09 1
ment200 napisał/a:



Ponieważ wy wszyscy z Dolnego Śląska jesteście z pochodzenia kresowiakami, pół-ukraincami, pół-białorusinami czy w jakiejś częśc austriakami i węgrami. Zasadniczo nie zauważam szczególnie dużej róznicy między wami a mną



Z małą różnicą, że u siebie jeździcie furmankami zaprzęgniętymi w stare kobyły po błotnistych traktach a my mamy trzypasmową autostradę na około miasta. Poza tym różnic nie ma za wielkich
Zgłoś
Avatar
r................d 2012-11-10, 15:12 3
Super Ruchacz napisał/a:




A to odnosi się do wszystkich.
Zgłoś
Avatar
slonzok 2012-11-10, 15:39
HouseFly92

napisales jedno slowko po slonsku chyba najbardziej uzywane i zrobiles w nim blad. Niy poradzisz godac.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-11-10, 15:47 4
Misiekman, ja Ci na ten przykład serdecznie współczuję. Postarałeś się, założyłeś temat o stereotypach związanych z pochodzeniem ludzi, a forumowicze - zamiast wyciągnąć wnioski - trzymają się ślepo tych stereotypów i kłócą się o to, kto jest gorszą gnidą z racji miejsca urodzenia, do tego kilku baranów nie doczytało i uważa, że stereotypy z pierwszej wypowiedzi to Twoja prywatna opinia. Tylko kilka osób raczyło zauważyć, że chujem może być każdy, niezależnie od pochodzenia.

Wzniosła idea, ciekawa koncepcja, trochę trudu - a banda nieumiejących czytać cudaków dalej się kłóci.
Zgłoś
Avatar
Philosophy 2012-11-10, 16:09 2
Kaszubi - mówią joo i wciągają tabakę na metry. Mają morze, lasy i jeziora. Po sezonie sprzątają syf, jaki zostawia większość turystów z innych regionów Polski przy swoich działkach.
Zgłoś
Avatar
T................h 2012-11-10, 16:15 1
gordonviet napisał/a:



Z małą różnicą, że u siebie jeździcie furmankami zaprzęgniętymi w stare kobyły po błotnistych traktach a my mamy trzypasmową autostradę na około miasta. Poza tym różnic nie ma za wielkich



Ekologia panie
Zgłoś
Avatar
generaleiroxD 2012-11-10, 16:17
nie górali tylko goroli cepie szl.wikipedia.org/wiki/Gorol
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-11-10, 17:15 2
Prometeus Coprophagus napisał/a:

Misiekman, ja Ci na ten przykład serdecznie współczuję. Postarałeś się, założyłeś temat o stereotypach związanych z pochodzeniem ludzi, a forumowicze - zamiast wyciągnąć wnioski - trzymają się ślepo tych stereotypów i kłócą się o to, kto jest gorszą gnidą z racji miejsca urodzenia, do tego kilku baranów nie doczytało i uważa, że stereotypy z pierwszej wypowiedzi to Twoja prywatna opinia. Tylko kilka osób raczyło zauważyć, że chujem może być każdy, niezależnie od pochodzenia.

Wzniosła idea, ciekawa koncepcja, trochę trudu - a banda nieumiejących czytać cudaków dalej się kłóci.



Dziękuję. Miło jest czytać takie komentarze jak Twój. szkoda, że tak mało ludzi zrozumiało co miałem do przekazania.
Chuj! Takie czasy, że debilizm jest w modzie...
Zgłoś
Avatar
Barthuss 2012-11-10, 18:57 3
DarthV napisał/a:

A jaki jest stereotypowy obraz łodzianina


Żyd
Zgłoś
Avatar
kamqusek 2012-11-10, 20:02
Mój dziadek gorol, chrzestni ślązacy, a sam mieszkam w łódzkim, do którego odziwo nikt się nie dopierdolił. Ciekawe ile osób znienawidziłoby mnie na tle pochodzenia i mojej rodziny
Zgłoś
Avatar
superfosfat 2012-11-10, 21:04
Zapytaj jeszcze o Zagłębiaków (najlepiej podaj się za Sosnowiczana) i Kieleckie.
Zgłoś
Avatar
Qrecik 2012-11-10, 21:43
Ja jestem Lubuszaninem i nie obrażam ludzi dlatego,że pochodzą z innego regionu Polski,obrażam ich dlatego,że to lubię i na to zasługują.

"Mieszkaniec Lubelszczyzny:
Tępy wieśniak, zaciąga po rosyjsku, komuch albo chociaż lewak, biedny alkoholik z Polski D bo B zajęte jest dla Świętokrzyskiego, powinno się ich wybić, Lubelszczyznę obsadzić lasem i zrobić jedną wielką daczę dla całej UE i trzepać na tym kasiorę."

A co do tego,to nie jestem wieśniakiem(pochodzę z miasta i mam wpojone zasady kultury-jak wielu mieszkańców tego województwa),tak chciałbym się nauczyć rosyjskiego lecz nie mam akcentu,nie jestem też komuchem ani lewakiem,jestem średniozamożny,pije alkohol w umiarkowanych ilościach(zazwyczaj),Lubuskie jest piękne,jak ktoś chce Nas wybić to nigdzie się nie przenosimy,niech próbuje,dzięki lasów mamy dużo i nienawidzę Unii,a kasiorę powinno się trzepać na więźniach a nie ich utrzymywać.
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-11-10, 22:06 2
Qrecik napisał/a:

Ja jestem Lubuszaninem"Mieszkaniec Lubelszczyzny:


Czy ty kurwa czytać nie potrafisz? Ja pierdole....
Lubelszczyzny Kurwa rozumiesz różnicę?

Nie mam zamiaru już nic dopisywać. Poświęciłem dostatecznie dużo wolnego czasu za co nagrodą są takie jak powyższa wypowiedzi półmózgów.
Sorki, ale starczy już.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie