18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Typowe lewactwo mocne w większych grupach. Tak się zastanawiam czy to nie jest choroba umysłowa, bo kurwa jak można pomimo tylu incydentów mających miejsce KAŻDEGO dnia, oraz ich jawnej niechęci do asymilacji dalej być za ich przyjmowaniem. Nie jestem nostradamusem czy chuj wie kim, ale każdy racjonalnie myślący zauważy że wojna kulturowa jest nieunikniona.
Cytat:

Do sieci trafiło nagranie, na którym zostało uwiecznione przepędzenie grupy Polaków zmierzających na manifestację PEGIDA w Irlandii.

Na zamieszczonym przez lewicowych aktywistów nagraniu, widzimy jak grupa Polaków zmierzających na antyislamską manifestację organizowaną przez PEGIDA zostaje przepędzona przez mieszkańców Dublina wspieranych przez lewicowych aktywistów.

Towarzyszący Polakom mieszkańcy Dublina i lewicowi aktywiści kierowali pod ich adresem wyzwiska tj. faszystowskie świnie, „nazi scum” i śmiecie.

Polacy w pewnym momencie ratują się przed narastającą agresją Irlandczyków ucieczką.





źródło: pikio.pl
Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-02-07, 22:51 38
zobaczymy jak będą śpiewać irlandczycy jak imigranci pokażą im co potrafią a jak wtedy naszych Polaków poproszą o pomoc to najlepszą odpowiedzią było by "spierdalaj"
Zgłoś
Avatar
morfeusz_123 2016-02-07, 22:55 22
Ale się wkurwiłem,
dla zachodniej europy nie ma już chyba ratunku
Zgłoś
Avatar
Than2815 2016-02-07, 22:57 80
do czego to kurwa doszło, żeby nas dumny naród Polski nazywać nazistami ... świat sie wali...
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-02-07, 23:03 22
Lewaccy kretyni opłacają niczego nie świadomych innych kretynów i stąd takie cyrki, jeszcze będą na kolanach prosić o wsparcie
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2016-02-07, 23:54 19
Irlandczycy to spierdoliny. Typowy weekend w Dublinie :

mega najebane laski i mega najebani kolesie zmieniaja puby co godzine. Praktycznie w kazdym kiblu wciagana jest koka. Znajomy zrobil sobie irokeza - pijane laski zaczepily go i jedna na dziendobry mowi :
- fajna masz fruzyure, jak mohikanin, jeszcze nie robilam loda mohikaninowi...
Temperatura okolo 0 i silny wiatr (odczuwalna temp moze z -5) laski w szpilach i mini popierdalaja co 2 minuty.
Nad ranem 99.9% wraca mega przeplaconymi taxi do domow...

Umyslowe spierdoliny
Zgłoś
Avatar
i.m.p. 2016-02-08, 0:05 3
Napisałem do kumpeli, która tam mieszka, i odpowiedziała mi tak:

Cytat:

- Nie widziałam wcześniej tego nagrania. Wątpię żeby ta grupka Polaków była główna atrakcja tej manifestacji, parę osób które krzyczą nazzi itp nie są nawet Irlandczykami.

- No właśnie u nas różne rzeczy piszą. I jestem prawie pewien, że często docierają do nas zniekształcone plotki a nie prawdziwe informacje.

- dokładnie. Ja zawsze uważałam ze informacje są przekręcane i przedstawiane tak: ,, my biedni Polacy napiętnowani przez wszystkich" ale to tylko moja opinia oczywiście poparta latami własnych doświadczeń ,,wśród obcych, na emigracji za chlebem"

Zgłoś
Avatar
kocyk8000 2016-02-08, 1:12 3
jutro kupie sobie flache i odstawie na bok i wypije swietujac dopiero jak islamisci rozpierdola ta lewacka spierdoline, zeby im matki na raka pozdychaly a sasiedzi ich zony ruchali
Zgłoś
Avatar
maciejosw 2016-02-08, 1:55 2
jak Polska Anglię ratowała w IIWS tak teraz bedzie musiała ratować calą zachodnią europe co oni by bez nas zrobili
Zgłoś
Avatar
kubex10091 2016-02-08, 1:56 8
Zawsze mogli stać i wyłapać wpierdol od 3 razy większej grupy. Dziwi mnie jednak jak łatwo ludzie łykają argumenty o nazistach faszystach itd. Wystarczy myśleć troszeczkę, sprawdzić słownik języka polskiego, poczytać troszkę w internecie i tadam, okazuje się, że lewactwo to spuścizna faszyzmu, nazizmu i szowinizmu.
Jak ktoś mnie w dzisiejszych czasach wyzywa od nazistów i faszystów to powiem wam, że mi się łezka w oku kręci. Wiem wtedy, że jestem dobrym patriotą i nacjonalistą.
Zgłoś
Avatar
marksista13 2016-02-08, 2:52 1
Haha, imigranci kontra imigranci. Polacy to jednak na serio są zjebanymi hipokrytami. Dobrze, że ich przepędzili, niech szczekają na własnym podwórku, w tej swojej chujolandii.
Zgłoś
Avatar
Erni90 2016-02-08, 3:05
To jest obłęd świat zwierza ku upadkowi
Zgłoś
Avatar
KolekcjonerDobrego 2016-02-08, 8:40
podobno jakiegoś polaka zaciukali na wyspach, maczetami - ktoś cos?
Zgłoś
Avatar
e................s 2016-02-08, 8:40 1
irlandia kiedyś była katolicka teraz będzie muślimowa , żal mi tej lewackiej europy , ale spoko bo jak islam zacznie rzadzić to się weźmie najpierw za ateistyczne lewactwo
Zgłoś
Avatar
BialyNigger 2016-02-08, 10:12 1
Większość polskich imigrantów to takie same pijawy co pojechały za socjalem co ciapaki teraz...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie