18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Polacy
J................o • 2014-03-04, 19:02
Polacy to strasznie twarde skurwiele. Nawet po zabiciu naszego prezydenta pod Smoleńskiem i tak wybierzemy go ponownie
Zgłoś
Avatar
Radzimierz 2014-03-04, 19:06 2
Wybierzemy? Mów za siebie.
Zgłoś
Avatar
osa79 2014-03-04, 19:19 6
zabił się sam idiota
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2014-03-04, 19:46 13
Ja na rudą kurwę na pewno nie zagłosuje
Zgłoś
Avatar
santaxl 2014-03-04, 19:54 32
jakiego "naszego" prezydenta? kaczyński nie był ani nie będzie nigdy "moim" prezydentem, jedynie w tym kraju Korwin zasługuje na mój szacunek jako polityk (oraz parę powiązanych z nim osobistości)
Zgłoś
Avatar
r................3 2014-03-04, 20:05 1
Korwin - czytaj żyd marcowy?
Zgłoś
Avatar
rinspeedzazen 2014-03-04, 20:16
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
PogromcaDziewic 2014-03-04, 20:44 4
santaxl napisał/a:

jakiego "naszego" prezydenta? kaczyński nie był ani nie będzie nigdy "moim" prezydentem, jedynie w tym kraju Korwin zasługuje na mój szacunek jako polityk (oraz parę powiązanych z nim osobistości)



Haha! Dobre, dobre. Korwin - Ozjasz Goldberg, skrajny liberał, guru "nacjonalistów"(W cudzysłowie oczywiście), gimbusów - bo chce zalegalizować marihuane a 90 % tak gada tylko dlatego, bo nie zna nikogo innego, na kogo mógłby zagłosować i nawet nie zna programu wyborczego KNP, RN
Zgłoś
Avatar
J................o 2014-03-04, 21:03 2
rinspeedzazen napisał/a:

santaxl,
Powiedz mi kurwa gimbusie pierdolony jak on niby miał być "Twoim" prezydentem skoro nawet w chwili jego śmierci nie miałeś praw wyborczych?


Że będzie ból dupy z tematu politycznego, to wiedziałem od początku i tylko czekam na kolejne takie mondre wpisy jak wszystkie powyżej (tu gif z popcornem)
Kiedy wybierali Kaczyńskiego, ja głosowałem na Leppera. I za nic nie mam zamiaru się tłumaczyć, dlaczego. Chuj tobie i reszcie do tego. Dodatkowo w wyborach parlamentarnych oddałem tylko 1 głos w życiu - na Pilipuka w 2005 roku. Ale tak się składa, że patrząc na twoj wiek, to ty póki co nie miałeś jeszcze okazji głosować w ogóle

i co najzabawniejsze, zdziwisz się pewnie niesamowicie przy najblizszych wyborach, że o dziwo prezydentem nie został Janusz Krul
Zgłoś
Avatar
bizzy 2014-03-04, 21:05 2
jak można wpierdolić jedno zdanie rodem z komentarzy z wp.pl i tyle? wypierdalajcie z takimi wątkami wpizdu
Zgłoś
Avatar
nurgle 2014-03-05, 2:03 1
santaxl napisał/a:

jakiego "naszego" prezydenta? kaczyński nie był ani nie będzie nigdy "moim" prezydentem, jedynie w tym kraju Korwin zasługuje na mój szacunek jako polityk (oraz parę powiązanych z nim osobistości)

no ale przecież będąc w gimnazjum nie możesz jeszcze głosować
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-03-05, 5:07
santaxl
zjebałbym cię, ale już to zrobili. Już samo bycie zwolennikiem KNP jest autopociskiem
Zgłoś
Avatar
pawel1550 2014-03-05, 7:30 3
@ulifont, nurgle: ale z was światli i postępowi ludzie, pewnie zagłosujecie na SLD albo TR.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-03-05, 13:42
Prezydentem, premierem, sejmem, senatem, rządem i ogólnie całą władzą ustawodawczą i wykonawczą w Polsce jest jakiś tam fryc, nawet nie Merkel, bo ona takimi bzdurami się nie zajmuje. Tak samo jak Adolf miał od tego Hansa Franka.
Zgłoś
Avatar
FieraSS 2014-03-05, 14:53
Jaczuro napisał/a:


mondre wpisy



Ok, ok, ale taki baran jak ty, który nawet nie umie się posługiwać ojczystym językiem i tak nie powinien mieć prawa wyborczego
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie