18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
ShankleMyUncle 2012-06-01, 19:36
Człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-06-01, 20:19
polaki robaki kurwa
Zgłoś
Avatar
szomek4444 2012-06-01, 20:21
juz jak go na tym dachu zobaczylem to zaczelem sie smiac szkoda ze nie umar
Zgłoś
Avatar
atta2k 2012-06-02, 0:44
POKOSZ napisał/a:

atta2k > nie lubisz Polaków przyjeżdżających dorobić w Twoim nowym kraju? idiotyzmem jest uogólnienie, że Polak "z taśmy" za granicą to od razu gbur, cham i patol.

dlaczego Polaka nie lubią za granicą? bo zabiera pracę miejscowym nierobom-krzykaczom, bo przy***i w mordę gamoniowi co obraża naród Polski, bo pracuje za 2-3 (aż miejscowy nie wyrabia), aby utrzymać siebie i (bardzo często) rodzinę w PL. to tylko kilka opcji, które pokazują, że Polacy za granicą to nie tylko "czarne owce" spadające z dachu. bardzo często są to bardzo porządni ludzie, których warto poznać i utrzymywać z nimi kontakt.

I taki porządny Polak tyrający za groszem, na początku swojej przygody za granicą, spotka takiego polaczka mieszkającego na obczyźnie już xx lat, uważającego, że kocha Polskę, jednak nienawidzącego Polaków za granicą. Taki sam jesteś jak ten gamoń co spadł z dachu, tyle, że pewnie Ty już pod krawatem.



A tu się mylisz. Co prawda mieszkam sporo lat za granicą, ale jednak nie zdecydowałem się na niemieckie obywatelstwo. Dziewięćdziesiąt procent moich znajomych to Polacy, ci co mieszkają tu parę lat oraz ci, którzy przyjeżdżają na lato i zostają dłużej. To, że tu mieszkam było decyzją moich rodziców a nie moją. Z Niemcami nie utrzymuje szerszych kontaktów, poza szkołą nie miałem z nimi nic do czynienia. Chyba nie rozumiesz tego co napisałem wcześniej; jak przyjeżdża taki "polaczek", bo taki status przez nich mamy, to go nie interesuje zdanie publiczne. On zrobi nam wstyd, upije się, wpierdoli komuś bez powodu, pokaże nasz naród od najgorszej strony, a później spierdoli do Polski wydać zarobione na szparagach pieniądze. U mnie w mieście jest całe Polskie osiedle, i co 4 osoba zachowuje się tak samo jak ci z filmiku. Jeżeli nigdy nie mieszkałeś za granicą, to tego nie zrozumiesz... My Polacy zawsze będziemy mieć status złodzieja, ponieważ takie skurwiele co chwile go uaktualniają kradzieżami alkoholu w sklepach lub rowerów, nie szanując ludzi, którzy mieszkają na obczyźnie i starają się sobą coś reprezentować, na przykład swój naród, jako naród normalnych ludzi.
Zgłoś
Avatar
0rion 2012-06-02, 3:23
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Shine 2012-06-02, 4:20
Dobrze że przynajmniej się spierdolił.
Zgłoś