18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
B................o 2012-06-01, 2:26
Dla nietrzymających moczu, akcja od 1:40.
Zgłoś
Avatar
cizia666 2012-06-01, 8:03 3
"Wstajesz. Dobrze jest!!" Fachowa polska porada lekarza
Zgłoś
Avatar
seattle 2012-06-01, 8:12 69
polska hołota za granicą robiąca nam wstyd, wsioki i bezmózgi wyrwali sie w świat, przytulili trochę grosza, opili, zjarali i łeb nie myśli, potem odpierdalają pomysły z dupy wzięte, kiedy jestem za granicą nie przyznaję sie do takich i odchodze jak najdalej, niestety taka jest rzeczywistość
Zgłoś
Avatar
nordland88 2012-06-01, 8:48 21
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2012-06-01, 9:28 15
Czy zagranicę wyjeżdżają tylko zwierzęta o niskim IQ bo reszta daje rade w kraju? Gdzie za granicą są normalni ludzie z naszego kraju? Ciężko ich spotkać bo wstyd im się przyznać do tej milionowej chołoty robiącej z nas debili za granicą.
Zgłoś
Avatar
elemelek 2012-06-01, 9:57 13
Dobrze ze kostka brukowa zamortyzowała upadek
Zgłoś
Avatar
yahoo333 2012-06-01, 10:14
Nie zdążyli go przechwycić...
Zgłoś
Avatar
C................a 2012-06-01, 10:27
Pijany zawsze ma gumowe kości. Trzeźwy dawno znalazłby się na hardzie...
Zgłoś
Avatar
k................5 2012-06-01, 10:29 16
Zawsze mnie to rozpierdala - najpierw wszyscy się smieją, podkręcają takiego debila. A jak coś się stanie to nagle kurwa wielka debata czyja to wina. Wybiera się jedną ofiarę z tłumu po której drze sie ryja bo winny musi być zawsze.Do debila wykrzykuje się teksty typu: pojebało cie? co ty odpoierdalasz? I nagle okazuje się, że nikt sie nie smiał i nikt nie podburzał. W ogóle wszyscy od początku twierdzili, że to bardzo zły pomysł był...
Zgłoś
Avatar
a................y 2012-06-01, 10:31
ale sie posmiali nic mu nie jest przeciez alkohol znieczulił i zwiotczył mięśnie
Zgłoś
Avatar
amatorka_protein 2012-06-01, 12:16 1
Ja sie ciesze , ze mam plynny angielski z akcetem z essex i mowie po angieslku lepiej niz wiekszosc holendrow . Holenderki mowia , ze zyjemy na frytkach i piwie i wogole jestesmy buraki ...
Zgłoś
Avatar
p................7 2012-06-01, 12:20 9
seattle napisał/a:

polska hołota za granicą robiąca nam wstyd, wsioki i bezmózgi wyrwali sie w świat, przytulili trochę grosza, opili, zjarali i łeb nie myśli, potem odpierdalają pomysły z dupy wzięte, kiedy jestem za granicą nie przyznaję sie do takich i odchodze jak najdalej, niestety taka jest rzeczywistość



Kolega lepszy się kurwa znalazł. Są jacy są, stado samców zapierdalających jak woły za minimum 1000 mil od domu, czego się spodziewasz? Obcokrajowcy w takiej samej sytuacji są dokładnie tacy sami. Jedyne czym Polacy się różnią to to, że zieją pogardą, nienawiścią i zazdrością oraz wstydzą się samych siebie. Wylewają ten jad i jeszcze czekają na poklask.

Jak takie brudne,zaniedbane dzieci, które bawią się razem a potem pojawia się ktoś kto im imponuje. W tym dokładnie momencie silniejsze dzieci zaczynają gnoić słabsze, licząc na to że zyskają jego uznanie.

Wiele jeszcze wody w rzekach upłynie zanim jak naród zdamy sobie sprawę jakie piekło przeszliśmy, żeby taka mentalność w nas się rozwinęła. I żeby powoli zaczęło się to zmieniać. Jesteśmy tacy sami jak wszyscy inni, naprawdę nie musimy się tego jakoś szczególnie wstydzić.
Zgłoś
Avatar
FunkyKoval 2012-06-01, 12:26 1
Polak za granicą ma takie samo poszanowanie, jak u nas cygan, czy inny cd-rom.
Zgłoś
Avatar
atta2k 2012-06-01, 12:38
seattle dobrze mowi,
sam mieszkam za granica ponad 10 lat i codzien widze takich popierdolonych rodakow, ten kto mysli inaczej, nigdy nie byl na zachdzie. Przyjedzie taki bezmozg i zapierdala po 10 godzin na tasmie pakujac kurczaki czy pizze, wraca do "hotelow" prowadzonych przez firmy posrednicze a potem odpierdala i robi nam niesamowity wstyd. Kocham Polske i ludzi ktorzy tam mieszkaja, nie tych co przyjezdzaja dorobic.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie