18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
TB303 2017-01-02, 15:58 7
janlew napisał/a:


Do puki jemu albo któremuś z jego dzieci nie zapali się lampka "dżihad" w głowie to będzie miły i porządny. To jest właśnie problem z Islamem.


Pierdolisz. Nie każdy ciapaty musi od razu wyznawać religię islamską. Jest bardzo dużo ciapatych chrześcijan lub niewierzących. Wrzucanie wszystkich do jednego worka z większością ścierwa, jest niesprawiedliwe.
Zgłoś
Avatar
qhasz 2017-01-02, 15:59 6
typowy seba napinator , na pierdole jaka ameba umysłowa
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-01-02, 16:05 2
Jak widzę coś takiego, to mam ochotę zmienić obywatelstwo. Bo albo on nie jest Polakiem albo ja nie jestem. Co za ameba...
Zgłoś
Avatar
Akki11 2017-01-02, 16:10
@TB303

A to nie jest tak, że muzułmanin to osoba wyznająca islam? Tak jak katolik to osoba wyznająca religię chrześcijańską?
Pytam serio, bo nie jest to dla mnie jasne do końca. W zasadzie to w ogóle nie jest.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2017-01-02, 16:12
@TB303

Świat nie jest sprawiedliwy.
Zgłoś
Avatar
Yrj 2017-01-02, 16:19 4
Jestem z wiochy,gdzie ten lokal się znajduje (swoją drogą był zamknięty, bo po mięsie chodziły robaki ). Szkoda tylko,że nikt nie powie, że owy muzułmaniec chodzi po mieście i wychwala do każdego Allaha, a oburzenie sebixów jest spowodowane tym, że zaczął ich "nawracać.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-01-02, 16:20
Eh, miałem na myśli ciapatych jako ogół. Już edytowałem. Bo rzeczywiście - w teorii muzułmanin to ktoś, kto wyznaje religię islamską, a słowo "ciapaty" to zwrot uniwersalny - nie nazywamy tak tylko muzułmanów.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-01-02, 16:21 3
TB303 napisał/a:

Wrzucanie wszystkich do jednego worka z większością ścierwa, jest niesprawiedliwe.



Tylko jak nauczysz takiego sebixa odróżniać sunnite od szyity, Araba od Turasa? albo Hindusa od sikha?
Nie nauczysz bo to umysłowy plankton.
Większość bydła i tak będzie wybierać uproszczony model wizji świata i nic na to nie poradzisz.
Cały ten syf jest tylko z jednego i tego samego powodu - religia, islamskie spierdolenie

A swoją drogą to wrzucanie do jednego wora w sumie nie jest takim głupim pomysłem, niech sami przed Europą udowadniają, że nie są salafitami z ISIS.
My nie mamy na to czasu by ich sprawdzać i jest to również absurdalne, byśmy to my musieli sprawdzać kto jest potencjalnym terrorystą a kto nie, bullshit, to my jesteśmy ofiarami terroru, więc niech oni udowadniają

A islam jako ideologia, powinna zostać unicestwiona, lub przynajmniej zmarginalizowana do takiego samego stopnia, albo i nawet bardziej jak np chrześcijaństwo w Europie Zachodniej.
Tymi samymi metodami - ideologie zastępcze, zaczynając od słabego punktu islamu - kobiet i ich sytuacji, czyli metodą małych kroczków wszczepiać feminizmy, najpierw prawo do edukacji, potem coraz więcej w celu poluzowania norm społecznych
Zgłoś
Avatar
SKINHEAD 2017-01-02, 16:32 3
Stiwen Segal... powinni rozjebac ci ryj - inaczej tego nie widze. Kurwo jebana ty lewicowa... ciapaki nasraja ci do jedzenia kurwistrzale a ty powiesz ze dobre ale malo przyprawione...
A jak ci wstyd za ten kraj to pakuj walizki i Szwecja, Anglia czy tez Francja zapraszaja milosnikow gównoskórych....
Tu jest Polska, nie ukladamy na ulicy napisow DLACZEGO ? z pierdolonych misiów ani nie rysujemy teczy na chodniku !
Zgłoś
Avatar
dragon9516 2017-01-02, 16:35 3
18+ ? Co ty się kurwa z kwejka urwałeś ?
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-01-02, 16:38 1
@SKINHEAD

Albo trollujesz, albo nieświadomie szkodzisz i zatruwasz wizerunek nacjonali tego typu postami
Zgłoś
Avatar
SKINHEAD 2017-01-02, 16:40 1
sezamkowyRozpierdol napisał/a:

@SKINHEAD

Albo trollujesz, albo nieświadomie szkodzisz i zatruwasz wizerunek nacjonali tego typu postami


SezamkowyRozpierdol, wkurwiaja mnie takie gównozjeby jak on... no pierdolony chory królik... nastepny poprawny politycznie kurwa jego w dupe zajebana...
Zgłoś
Avatar
cancerous 2017-01-02, 16:43 1
Narodowy imbecyl, wyzywa od cweli i wystawia dupę... chłopak pracuję uczciwie niech pracuję i robi dobre jedzenie bo po pijoku trzeba coś jeść
póki nie kradnie, nie gwałci i toleruję nasze prawo, tradycję i religię to niech żyję w spokoju
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-01-02, 17:39 2
up
a co ty kurwa możesz wiedzieć o tym co ten "kebab" robi po pracy, zakładasz że jak pracuje to nie knuje, nie zbiera hajsu na dzichad nie chce wprowadzić kalifatu a do Polski trafił przypadkiem
Zgłoś
Avatar
sstarkiller 2017-01-02, 18:24 4
up a co ty kurwa możesz wiedzieć o tym co ten pracownik kebaba robi po pracy? Mózg jak orzeszek masz. Tak jakby każdy z nich taki sam był, może ciebie też oceniać po skali "polaka" w uk/de?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie