18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
MaczoJuh 2017-01-02, 19:08 3
ja tez jadam u turka/araba chuj wie... i normalnie w swieta zyczy 'mi wesolych swiat' zawsze ok, nie wyskakuja z 'allah akbarami' - po co do takich sie dokurwiac? Rozumiem patologicznych 'terroristo' , ale to zwykly 'ciemniejszy' czlwoiek..

nie kazdy Polak kradnie auto z Niemiec.....
Zgłoś
Avatar
xionc e2rd 2017-01-02, 19:56
A potem płacz ze dostał kosę i zamieszki w mieście
Zgłoś
Avatar
solltys 2017-01-02, 19:56 1
Niesamowite że za granicą bardziej szanują Polaków za ich podejście do pewnych spraw i osób niż sami Polacy.
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2017-01-02, 19:57
Widzę ostatnio spierdolina umysłowa na sadolu silna
Zgłoś
Avatar
hypertonic 2017-01-02, 20:26
araby i tutasy nie wracają do siebie... Chyju im w sype jebać takie ścierwo
Zgłoś
Avatar
kawkaman 2017-01-02, 21:43 7
StiwenSegal napisał/a:

wstyd mi za ten kraj powinno dopierdzielic polaczkowi 10 tyś. na lokal inaczej tego nie widzę!!!!!!



gość najebany ale mimo to popieram bo trzeba gnębić te islamskie wszy gdzie tylko sie da bo się rozpanosżą i wtedymy polacy też będziemy mieli przejebane. Dzisiaj macie 2 turków kebabiarzy w swoim miasteczku a za 5-10 lat biegają stadami. Tak było na zachodzie.Także Jebać gnębić i wytępić.

nagle w dziwny sposób wszyscy kochają ciapaków kurwa

jebane frajery kurwa
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2017-01-02, 21:53 1
piwo leci za pokazanie dupy
Zgłoś
Avatar
KaczyGlina 2017-01-02, 22:01
To jest ten z ełku ? co go nozem zajebali ?
Zgłoś
Avatar
A................n 2017-01-02, 22:08
Patriota Sebastian
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-01-02, 22:12 3
kawkaman napisał/a:


nagle w dziwny sposób wszyscy kochają ciapaków kurwa



Nikt nie kocha ciapaków. Po prostu trzeba jebać polska patologie. Zawsze i wszędzie
Zgłoś
Avatar
Yamakashi07 2017-01-02, 22:21
Dlatego typa z kebabowni o której ostatnio głośno jakoś mi nie szkoda, pewnie tez był polaczkiem - spierdolinką jak facet wyżej, niech te pizdy w dresie powymierają co do joty, proszę.
Zgłoś
Avatar
gulczasm3 2017-01-02, 23:09
Trzeba ciapatych tepić w zarodku . Brudasy do Niemiec
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2017-01-03, 0:12 1
Ale wysyp debili-dresów na sadolu... Szkoda słów.
Sam znam kilku ciapaków i niektórzy to naprawdę mili zdystansowani ludzie. Na moje "Allah akhbar" odpowiadają śmiechem, czasem nauczą mnie jakichś wyzwisk po arabsku, chętnie się uczą polskich słów i ogólnie nie sprawiają żadnych problemów. Prawie żaden nie próbował mnie nawrócić do swojej wiary. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale tak jest wszędzie. Zgodzę się ze stwierdzeniem, że statystycznie ciapaki są większymi debilami od np. Polaków, ale nie wrzucajmy ich do jednego worka.
Zgłoś
Avatar
pulqita 2017-01-03, 0:17
Tomikchomik1 napisał/a:

Znam osobiście jednego ciapatego (turek), który prowadzi kebaba w Skoczowie (takie wypizdajewo na Śląsku). Porządny facet, dobrze traktuje pracowników, żonę ma Polkę (ją też dobrze znam). Można by rzec, że porządniejszy niż nie jeden sebix czy inny zjebany dresiarz.



Ta jasne porządny, bo pracuje, a Ty w tym czasie jesteś "przyjacielem" jego żony ?
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-01-03, 0:36
up
chcesz powiedzieć że rucha jego kozę?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie