18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
foad69 2010-02-07, 17:12 1
WaszMiso napisał/a:


Zdaję sobie sprawę, że wymagania twojego "sprzętu" mogą być za małe



Oczywiście chodziło ci o zdolności "sprzętu", a nie wymagania. Przecież to nawet brzmi bez sensu. Jak już chcesz komuś pojechać, to postaraj się żebyś sam na ułoma nie wyszedł.

WaszMiso napisał/a:

Z tego co widzę to ty należysz do takich osób.



Nie dość, że wymagania mego 'sprzętu' są za małe, to jeszcze ślepy jestem. Napisz, gdzie ty to widzisz w moich wypowiedziach, oświeć mnie, proszę.

WaszMiso napisał/a:

A tak w ogóle nigdzie nie porównałem Ibizy do... właśnie do czego?


Jest rysunek na którym Niemiec jest na Ibizie. Ty komentując ten rysunek piszesz "Rys. 1. Niemiec bawi się w polskiej spelunie, gdzie nawet my nie chodzimy." Albo nie wiesz co piszesz, albo nie wiesz jak to napisać, żeby ludzie cię zrozumieli. Ale to może tylko dlatego, że twoje wymagania 'sprzętu' są zbyt doskonałe dla typowego człowieka.

WaszMiso napisał/a:

Co to jest "polska kurwiszczoteka"? Masz jakieś kompleksy?



Polska kurwiszczoteka to kurwiszczoteka znajdująca się na terenie Polski. I teraz nie wiem, czy moje kompleksy mają wynikać z tego, że znajduję się ona na terenie Polski, czy z tego, że tak nazywam imprezy w pewnym klimacie.

WaszMiso napisał/a:

Abstrahując do tego co jest na rysunkach. To jednak zachód kreuje wśród młodych Polaków poczucie bycia gorszym.


Chyba u Ciebie. Normalny, niezakompleksiony Polak nie robi problemów z satyrycznych obrazków.
Zgłoś
Avatar
Takewon 2010-02-07, 19:53
kurwa jakie to prawdziwe... 2 dni temu malowałem sobie pokój :/
Zgłoś
Avatar
W................o 2010-02-07, 20:04
foad69 napisał/a:



Oczywiście chodziło ci o zdolności "sprzętu", a nie wymagania. Przecież to nawet brzmi bez sensu. Jak już chcesz komuś pojechać, to postaraj się żebyś sam na ułoma nie wyszedł.

Nie dość, że wymagania mego 'sprzętu' są za małe, to jeszcze ślepy jestem. Napisz, gdzie ty to widzisz w moich wypowiedziach, oświeć mnie, proszę.

Jest rysunek na którym Niemiec jest na Ibizie. Ty komentując ten rysunek piszesz "Rys. 1. Niemiec bawi się w polskiej spelunie, gdzie nawet my nie chodzimy." Albo nie wiesz co piszesz, albo nie wiesz jak to napisać, żeby ludzie cię zrozumieli. Ale to może tylko dlatego, że twoje wymagania 'sprzętu' są zbyt doskonałe dla typowego człowieka.

Polska kurwiszczoteka to kurwiszczoteka znajdująca się na terenie Polski. I teraz nie wiem, czy moje kompleksy mają wynikać z tego, że znajduję się ona na terenie Polski, czy z tego, że tak nazywam imprezy w pewnym klimacie.

Chyba u Ciebie. Normalny, niezakompleksiony Polak nie robi problemów z satyrycznych obrazków.



Już po czepieniu się słówek dalej nie chciało mi się czytać.
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-02-07, 20:22 1
WaszMiso, no i zajebongo, zawsze to łatwiej, niż przyznać się, że nie myślisz za dużo stukając w klawiaturkę. Możesz odejść z głową podniesioną wysoko
Zgłoś
Avatar
wexors 2010-02-07, 21:20
ku....a czy wy nawet z głupiego obrazka potraficie zrobić problem wagi państwowej ?
po cholerę to tyle komentować i się kłócić kto "bardziej zrozumiał" myśl autora albo pisać ze jest się nim urażonym to jest satyra i zawsze będzie ktoś kogo ona dotknie i będzie się czuć urażony wiec może niech lepiej kliknie na magiczny X i niech jego oczy tego nie oglądają a nie wygłasza jak to on jest tym dotknięty.
Zgłoś
Avatar
miedziak 2010-06-05, 15:05
o kurwa, ale napinka o obrazek zawsze na wakacje wyjeżdżałem z rodzicami za granice i widziałem tych ruskich i Niemców na wakacjach i sie mniej więcej zgadza. A że w ostatni długi łikend u dziewczyny ogródek robiłem przez cały wolny czas to też się zgadza mniej więcej z tym ostatnim obrazkiem więc generalnie jest śmieszny i prawdziwy
Zgłoś