18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
TwiceNightly 2010-02-07, 13:24
no racja, nie śmieszne.
Zgłoś
Avatar
Angerfist 2010-02-07, 13:28
Może i nie śmieszne, ale prawdziwe.
Zgłoś
Avatar
k................7 2010-02-07, 13:38
Tak jak pisanie "nie" z przymiotnikami.
Zgłoś
Avatar
W................o 2010-02-07, 13:49
Angerfist napisał/a:

Może i nie śmieszne, ale prawdziwe.


Może częściowo i prawdziwe, bo:
Rys. 1. Niemiec bawi się w polskiej spelunie, gdzie nawet my nie chodzimy.
Rys. 2. Noworuski, czyli bogacz.
Rys. 3. Też jakaś jedna z grup społecznych. Większość Polaków na urlopie odpoczywa. Może nie jeżdżą za granice, ale np. nad Bałtyk. Więc GÓWNO a nie prawda.

Widzę, że zachodnia propaganda i propaganda obdartusów/nierobów zrobiła ci z mózgu papkę. Pewnie chciałeś się pożalić jaka to Polska jest zła, ale ostatecznie się powstrzymałeś.
Zgłoś
Avatar
DMN 2010-02-07, 14:01 3
WaszMisio, w twoim Ad.3. jednak nie ryzykowałbym słowa większość, bo większość raczej nie ma kasy na takie wakacje jak na 1 i 2 obrazku... Zachodnia propaganda? Popatrz na mapie gdzie jest Rosja.
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-02-07, 14:24 4
Mojmisio- mój człowiek od magicznych slow- kluczy: "zachodnia propaganda i propaganda obdartusów/ nierobów" Już nie wspomnę o kojarzeniu Ibizy z jakąś polską kurwiszczoteką
Zgłoś
Avatar
mariusz01091991 2010-02-07, 14:38 4

Japierdolę.
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-02-07, 14:42
mariusz01091991, Tak. "Nieśmieszy". Bo "nierucha" i "niemyśli". To ty już wiesz, co będziesz na urlopach robił.
Zgłoś
Avatar
mariusz01091991 2010-02-07, 14:51
Wszystko ślicznie ale nie rozumiem dlaczego ten post jest o mnie? Jeśli chodzi Ci o ten demotywator to nie jest on mój. Dopisek "japierdolę" powinien Cię w jakiś sposób oświecić.
Zgłoś
Avatar
Angerfist 2010-02-07, 14:55
WaszMisio

Chodizło mi raczej o to, że Przeciętny Polak nie ma czasu, aby wyremontować mieszkanie. A nie każdy jest bananowcem, nie ma pieniędzy , żeby pojechać gdziekolwiek.
Gdybyś miał własne mieszkanie, wolałbyś coś w nim zmienić, co będzie miłe dla oka przez dłuższy, niż pojechać na tydzień, i tyle z tego mieć.
Zgłoś
Avatar
foad69 2010-02-07, 14:55
mariusz01091991 no ok, na urlopach możesz realizować opcję z pierwszego obrazka ;*
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2010-02-07, 15:27
gówno prawda takie porównanie
czemu porównujemy bogatego Niemca i bogatego ruska
ze statystycznym polakiem ?
u ruskich statystyczny obywatel jest o połowę biedniejszy od naszego i nie stać go na wyjazd /(nawet na dom go nie stać )
a Niemcy też nie mają tak Suuupeer choć lepiej od nas
Jeżeli już mamy tu coś porównywać to bogatych do bogatych
więc w Polsce też są bogaci ludzie ..
w warszawie w wakacje / ferie jest dużo mniej ludzi
więc gdzie oni są ?
Zgłoś
Avatar
k................7 2010-02-07, 15:35
Karenz napisał/a:

więc gdzie oni są ?



Jeden z nich wlaśnie myje mi okna
Zgłoś
Avatar
W................o 2010-02-07, 15:56
foad69 napisał/a:

Mojmisio- mój człowiek od magicznych slow- kluczy: "zachodnia propaganda i propaganda obdartusów/ nierobów" Już nie wspomnę o kojarzeniu Ibizy z jakąś polską kurwiszczoteką


Zdaję sobie sprawę, że wymagania twojego "sprzętu" mogą być za małe by móc przerobić powyższą wypowiedź więc wytłumaczę ci łopatologicznie o co mi chodziło.

Zwróć uwagę, że na zachodzie mają nas za złodziei i pijaków. W USA mają nas za idiotów (polish jokes). Widzę, że coraz więcej Polaków, zaczyna tak gadać o swoich rodakach. Z tego co widzę to ty należysz do takich osób.

A tak w ogóle nigdzie nie porównałem Ibizy do... właśnie do czego? Co to jest "polska kurwiszczoteka"? Masz jakieś kompleksy?

DMN napisał/a:

WaszMisio, w twoim Ad.3. jednak nie ryzykowałbym słowa większość, bo większość raczej nie ma kasy na takie wakacje jak na 1 i 2 obrazku... Zachodnia propaganda? Popatrz na mapie gdzie jest Rosja.


Abstrahując do tego co jest na rysunkach. To jednak zachód kreuje wśród młodych Polaków poczucie bycia gorszym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie