18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Polak Rusek i Niemiec
razor7 • 2010-03-27, 21:43
Diabeł złapał Polaka, Ruska i Niemca. Zamknął ich w pokojach 2x2 i dał im 2 kule. Powiedział, że wypuści, jak któryś z nich go zaintryguje. Idzie do Niemca. Niemiec rzuca kulę, która spada na drugą. Idzie do Ruska, a ten kładzie jedną kulę na drugiej siłą woli. Idzie do polaka i pyta się go co się stało z kulami? - Jedną zepsułem, a drugą zgubiłem.
Zgłoś
Avatar
abominacja 2010-03-27, 22:03
Tak sie stało, ze w przyszłości na kuli ziemskiej wyginęły kobiety i zwierzęta. Męska ekspedycja w najdalszych krańcach dżungli znalazła trzy dziwne stworzenia - małpę, kota i kobietę. Zabrali je do laboratorium, zamknęli w 3 oddzielnych pokojach, dali po dwie kulki i obserwują. Po tygodniu kot nauczył się podrzucać kulki łapkami. Po dwóch tygodniach małpa nauczyła sie nimi żonglować. Kobieta drugiego dnia obserwacji jedną kulkę zepsuła, a drugą zgubiła.
Zgłoś
Avatar
Panditto 2010-03-27, 22:27 3
Idźcie obydwoje w chuj z tymi sucharami. Albo nie, Ty abominacjo wypierdalaj do kuchni...

[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2010-03-27, 23:03 ]
oj ale dlaczego tak brzydko odzywasz się do kobiety no chyba że tak jak ja uważasz że każda kobieta gotująca obiad jest jeszcze piękniejsza
Zgłoś
Avatar
abominacja 2010-03-28, 10:20 1
Uwielbiam seks w kuchni.
Zgłoś
Avatar
Zdunkov 2010-03-28, 13:02
na blacie jest zajebiście
Zgłoś