18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Polak tłucze Ukraińca
Cryo • 2024-05-11, 20:31
Kiedy jesteś zbyt dużą pizdą, żeby walczyć o swój kraj, ale za granicą też się nie powodzi.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-14, 18:54
dżonyłojlker napisał/a:

w profilu masz wpisany wiek 84 lata

Dobra, dla ciebie właśnie się odmłodziłam o 16 dni. Ta data jest bardziej na czasie.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-14, 19:06
majeńka napisał/a:

Dobra, dla ciebie właśnie się odmłodziłam o 16 dni. Ta data jest bardziej na czasie.



I to cię bawi, stara antypolska żydokomuno?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-14, 20:24
dżonyłojlker napisał/a:

I to cię bawi, stara antypolska żydokomuno?


Słuchaj banderowski lewaku. W zasadzie czytaj. „Żydokomuna” to ci na odwyku wytatuowali na dupie żeby mieć sto procent pewności w co ładują.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-14, 20:35
baronturbina napisał/a:

Słuchaj banderowski lewaku. W zasadzie czytaj. „Żydokomuna” to ci na odwyku wytatuowali na dupie żeby mieć sto procent pewności w co ładują.



ty i ta żydówa jesteście żydokomuną. Wywodzicie się wprost z ZSRR, wali od was ruskim gównem. żydówa jeszcze się wprost naśmiewa z daty napaści waszej parszywej komuszej nacji na Polskę. Wypad do siebie żydokomuno. Antypolscy prowokatorzy za żydowskie pieniądze, pluję na was totalnie.
Pewnie trzepiecie dzyndzla do filmów pani holland.
Zgłoś
Avatar
Akaman 2024-05-14, 21:40
Gala otwarcia Clout MMA 69.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-15, 8:40
dżonyłojlker napisał/a:

ty i ta żydówa jesteście żydokomuną. Wywodzicie się wprost z ZSRR, wali od was ruskim gównem. żydówa jeszcze się wprost naśmiewa z daty napaści waszej parszywej komuszej nacji na Polskę. Wypad do siebie żydokomuno. Antypolscy prowokatorzy za żydowskie pieniądze, pluję na was totalnie.
Pewnie trzepiecie dzyndzla do filmów pani holland.


Jesteś banderowskim lewakiem. Wraz ze swoimi kolegami z ukrainy malujecie trawę na brązowo żeby Polacy myśleli że wcześniej jesień idzie. Chcecie emerytów oszukać że zlota jesień nadchodzi. Pluje na was lewackie homoseksualne fetory. Jesteście fetorem! Imperialistycznym fetorem!
Zgłoś
Avatar
Maxax333 2024-05-18, 17:58
Jebac te kurwy ukraińskie
Zgłoś
Avatar
Vismaior 2024-05-20, 0:01
majeńka napisał/a:

Nie wierzę: kacap bez alkoholu? Możliwe że krokodila zapijasz alkoholem, ale zupełnie bez to się nie da.
Świeższy przykład: w 1994 Ukraina oddała broń za obietnicę że kacapi brytole i chamburgery będą ich bronić. Po tym przyszedł 2014 i 2022 rok...



Typowy ukraiński śmieć który nie zna historii, a wiedze o banderowcach czerpie z TVNU po 2022roku. Po pierwsze upadlincu broń atomowa była własnością związku radzieckiego, po drugie klucze do odpalenia cały czas były w posiadaniu Ruskich, i te bomby de facto były bezużyteczne, po trzecie biorąc pod uwagę zasoby Ukrainy po wojnie ten gówno Kraj nie byłby wstanie utrzymać takiego Arsenału który wymaga kosztownej modernizacji i konserwacji. Po czwarte nie czytałeś Tych postanowień kurwiu kijowski bo jesteś jebanym pelikanem kolejnym lizodupem który lubi jak mu się pluje prosto do mordy. W tych traktatach nie ma nic o tym że Anglosasi i żabojady będą bronić Ukrainy i wyślą tam wojsko etc.. ale co ja ci będę pisał jak ty pewnie jesteś niedobitkiem z akcji Wisła. Resztę bredni i nie chcę mi się punktować bo pewnie i tak obciagasz ukraińską pałe
Zgłoś