18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Polak tłucze Ukraińca
Cryo • 2024-05-11, 20:31
Kiedy jesteś zbyt dużą pizdą, żeby walczyć o swój kraj, ale za granicą też się nie powodzi.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-13, 16:33
baronturbina napisał/a:

Ale
Czemu w końcu sie nie przyznasz? Wszyscy już wiedą że jesteś jednym z zapijaczonych kacapow na tym portalu. Jednostka kontrolno-rozpoznawcza aparatu rosyjskiego. Idź siać zamęt na pudełku sowiecka kanalio.



śmigiełko, dzięciole zagłębiowsko-banderowski, nie uda ci się mnie sprowokować, bo masz rozumek dżdżownicy. Jak cię nosi, to pozakładaj sobie kolejne multikonta i pogadaj sam ze sobą, jak to masz w zwyczaju, a jeśli nie pomoże, to odwiedź swojego siwego pana uwięzionego w piwnicy i pograjcie sobie w komputer
Zgłoś
Avatar
Kirku34 2024-05-13, 18:22
Ale Polacy kulturalni, jak się wjebał na przylepkę żeby banderowiec zrobił 2v1 to nasz go ładnie rozdzielił. Pokazał mu, żeby poczekał w koejce po wpierdol
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-13, 18:29
dżonyłojlker napisał/a:

śmigiełko, dzięciole zagłębiowsko-banderowski, nie uda ci się mnie sprowokować, bo masz rozumek dżdżownicy. Jak cię nosi, to pozakładaj sobie kolejne multikonta i pogadaj sam ze sobą, jak to masz w zwyczaju, a jeśli nie pomoże, to odwiedź swojego siwego pana uwięzionego w piwnicy i pograjcie sobie w komputer


Co w rosji macie na myśli pisząc: „pograj sobie w komputer”? Czy to coś jak „pograj sobie w gitarę”? Ale ty jesteś głupi. Nawet jak na komucha.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-13, 18:54
baronturbina napisał/a:

Co w rosji macie na myśli pisząc: „pograj sobie w komputer”? Czy to coś jak „pograj sobie w gitarę”? Ale ty jesteś głupi. Nawet jak na komucha.



Tak się mówiło w Polsce za gówniaka, jakbyś się tu wychował, to byś wiedział, ruSSku z zachodniej kacapowni. Przywieźli cię z UPAdlinu w bańce po mleku, ale nie potrafisz się do tej pory zasymilować, dlatego ci odjebało, zamknąłeś się w piwnicy i gadasz sam ze sobą. Nawet trochę mi cię szkoda, ale skoro lubisz ciągnąć rusom, to chyba niepotrzebnie.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-13, 19:03 1
dżonyłojlker napisał/a:

Tak się mówiło w Polsce za gówniaka, jakbyś się tu wychował, to byś wiedział, ruSSku z zachodniej kacapowni. Przywieźli cię z UPAdlinu w bańce po mleku, ale nie potrafisz się do tej pory zasymilować, dlatego ci odjebało, zamknąłeś się w piwnicy i gadasz sam ze sobą. Nawet trochę mi cię szkoda, ale skoro lubisz ciągnąć rusom, to chyba niepotrzebnie.


Nikt nie da sie w chuja zrobić. Nie jesteś Polakiem tylko brudnym i zapijaczonym zdrajcą, kacapskim agentem, ktory przez lata chlania nie widział jak jego kacapiątka chodzić zaczynają. W końcu służby dopadną ciebie i resztę czerwonej agentury.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-13, 19:14
baronturbina napisał/a:

Nikt nie da sie w chuja zrobić. Nie jesteś Polakiem tylko brudnym i zapijaczonym zdrajcą, kacapskim agentem, ktory przez lata chlania nie widział jak jego kacapiątka chodzić zaczynają. W końcu służby dopadną ciebie i resztę czerwonej agentury.



Podoba mi się to



Rozgryzłeś mnie, śmigiełko, tylko nie mów nikomu, bo mam zamiar tu wszystkich wykończyć za pomocą nowiczoka.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-13, 19:24
dżonyłojlker napisał/a:

Podoba mi się to
Rozgryzłeś mnie, śmigiełko, tylko nie mów nikomu, bo mam zamiar tu wszystkich wykończyć za pomocą nowiczoka.


Spokojnie zdrajco. Służby cię znajdą i wszystkich agentów. Szykuj dupę na dożywocie.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-13, 19:37
baronturbina napisał/a:

Spokojnie zdrajco. Służby cię znajdą i wszystkich agentów. Szykuj dupę na dożywocie.



Najpierw wyłapiemy wszystkich banderowców zamieszkałych w Polsce i otrujemy ich dioksynami.

parchów też dopadniemy [majewska, możesz już się chować pod podłogą (IP masz jakieś czeskie czy słowackie, ale przyjedziemy po ciebie)]

Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-13, 20:01 1
dżonyłojlker napisał/a:

parchów też dopadniemy [majewska, możesz już się chować pod podłogą (IP masz jakieś czeskie czy słowackie, ale przyjedziemy po ciebie)]

Jeśli tak, mamy blisko — Královec je Czechia!
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-13, 20:23
dżonyłojlker napisał/a:

Najpierw wyłapiemy wszystkich banderowców zamieszkałych w Polsce i otrujemy ich dioksynami.
parchów też dopadniemy [majewska, możesz już się chować pod podłogą (IP masz jakieś czeskie czy słowackie, ale przyjedziemy po ciebie)]


Czechosłowackie dla ciebie Nazi-komunisto. Zamilcz już i czekaj na pobudkę przez służby. Mają twoje dane z odwyku stacjonarnego. Nie uciekniesz.

Otrujesz to swoje dzieci jadem i prorosyjską propagandą. Nie wytrzeźwiałeś przez 11 lat i 4 miesiące więc po niesiesz tego konsekwencje.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-13, 20:40
majeńka napisał/a:

Jeśli tak, mamy blisko — Královec je Czechia!



Faktycznie nie mam daleko. Gdybyś nie była taka stara i nie opisywała tu, że nie golisz nóg, to przyjechałbym i zruchał cię moim 13,8 cm. siurkiem w twoją koszerną szparę.

baronturbina napisał/a:

Czechosłowackie dla ciebie Nazi-komunisto. Zamilcz już i czekaj na pobudkę przez służby. Mają twoje dane z odwyku stacjonarnego. Nie uciekniesz.



Nie byłem na odwyku, sam sobie poradziłem. Zresztą, nie było to jakieś straszne chlanie, kilka koniaczków i tyle.

Dobra kochani, dzisiaj już nie będę wam grać na nerwach. Do jutra, żydokomuno.

baronturbina napisał/a:

Otrujesz to swoje dzieci jadem i prorosyjską propagandą. Nie wytrzeźwiałeś przez 11 lat i 4 miesiące więc po niesiesz tego konsekwencje.



Piszesz czasem jak twój właściciel, analfabeta

Dobra, teraz jo już naprawdę dobranoc.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-13, 20:41 1
dżonyłojlker napisał/a:

Faktycznie nie mam daleko. Gdybyś nie była taka stara i nie opisywała tu, że nie golisz nóg, to przyjechałbym i zruchał cię moim 13,8 cm. siurkiem w twoją koszerną szparę.
Nie byłem na odwyku, sam sobie poradziłem. Zresztą, nie było to jakieś straszne chlanie, kilka koniaczków i tyle.
Dobra kochani, dzisiaj już nie będę wam grać na nerwach. Do jutra, żydokomuno.


Ta poradziłeś sobie sam a granat dalej w dupie. Dawno nikogo tak nietrzeźwego nie słyszałem. Za swoje komunistyczno - nazistowskie poglądy nietrzeźwego alkoholika bedziesz miał ciężko o terapię na nfz.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-14, 0:10 1
dżonyłojlker napisał/a:

Faktycznie nie mam daleko. Gdybyś nie była taka stara i nie opisywała tu, że nie golisz nóg, to przyjechałbym i zruchał cię moim 13,8 cm. siurkiem w twoją koszerną szparę.

Jeśli jestem dla ciebie za stara, no cóż — widzę że do IRA przyjmują teraz do pracy nieletnich (bo dorośli wszyscy poszli na front).

Zaś nóg golić nie muszę, mam tam delikatne włoski których nie widać chyba że ktoś się z bliska dokładnie przyjrzy. Ale jak widzę wolisz dziewczynki w swoim wieku, u nich faktycznie jeszcze wszystko gołe jak twoja morda.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-14, 11:28
majeńka napisał/a:

Jeśli jestem dla ciebie za stara, no cóż — widzę że do IRA przyjmują teraz do pracy nieletnich (bo dorośli wszyscy poszli na front).
Zaś nóg golić nie muszę, mam tam delikatne włoski których nie widać chyba że ktoś się z bliska dokładnie przyjrzy. Ale jak widzę wolisz dziewczynki w swoim wieku, u nich faktycznie jeszcze wszystko gołe jak twoja morda.



No wiesz, chyba już dla każdego jesteś za stara (może poza jakimiś zboczeńcami), w profilu masz wpisany wiek 84 lata. A w Irlandii nigdy nie byłem.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-14, 14:54
dżonyłojlker napisał/a:

No wiesz, chyba już dla każdego jesteś za stara (może poza jakimiś zboczeńcami), w profilu masz wpisany wiek 84 lata. A w Irlandii nigdy nie byłem.


Jednak zmieniam zdanie o tobie. Jesteś ukrainskim lewakiem do tego alkoholikiem. Jak mogłem się tak pomylić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie