18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Niektórych może oburzyć to, jak on może sobie tak pozwalać na nieswoim terenie Sami oceńcie (zaznaczam, że nie ma bójki, ani innej akcji ponad słowną). Po prostu ładnie im tłumaczy, że uważa, że powinni wypierdalać Później Anglicy jemu tłumaczą to samo itp...

Wrzucam jako ciekawostkę.

Angielski wymagany.

Zgłoś
Avatar
Kiszka_stolcowa 2012-11-16, 19:33 6
Się kurde głodny przez niego zrobiłem
Zgłoś
Avatar
kares 2012-11-16, 19:34 3
jego dziadek pewnie by mu wypierdolił w łeb za takie gadanie z pełnymi ustami.
Zgłoś
Avatar
fiszer 2012-11-16, 19:35 1
dobrze że kazał wypierdalać ale chujowo to uargumentował
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-11-16, 19:41 5
Właśnie to jest najgorsze - że jeżeli biały (już mówię ogółem, nie tylko Polak) powie ciapatemu, że jest ciapaty i ma wypierdalać do swojego kraju - to już jest okropnym rasistą i powinien być ciągany po sądach, no bo jak tak można, przecież ja jestem ciapaty, "jestem u siebie w Londynie/Anglii" i mam swoje prawa, a ten (uwaga) biały skurwiel, jebaniec pierdolony, który jest emigrantem ze wschodniej strony europy nie powinien przesiadywać w moim kraju i nie jestem rasistą, nie możecie mi nic zarzucić. Tak to mniej więcej wygląda. Podobnie sytuacja ma się z czarnymi.
Zgłoś
Avatar
Bezem 2012-11-16, 20:06
Kto im pozwolił odpowiadać? Jebane podróbki czarnuchów...
Zgłoś
Avatar
loozik 2012-11-16, 20:06 2
jakbym miał czapeczkę Tapout'a to też bym się nie bał...
Zgłoś
Avatar
Airbourne 2012-11-16, 20:21 3
Ja tam uważam, że dla każdego człowieka znajdzie się miejsce na ziemi. Na przykład dla ciapatych 2 metry pod powierzchnią
Zgłoś
Avatar
d................! 2012-11-16, 20:23 9
kompletnie nie obchodzi mnie o czym piszecie. Mieszkałem tam chwilę i nie trzeba być pierdolonym Gandhim żeby zrozumieć co jest. Skurwysyny, wcale i w ogóle nie pracują. Mają hajs z benefitów (bo poszli na trzy miesiące do pracy żeby dostać NI i Working TAX), mają hajs z azylów politycznych za kolonie angielskie i za prześladowania i jebani chcą tam wprowadzić publiczne modły, które będą na porządku dziennym.

Nie lubię religii, nie będę się nad tym spuszczał bo chuj Was to obchodzi, ale!.... świat byłby dla mnie lepszy gdyby środkowy-wchód zniknął w jednym wielkim wybuchu, a Ci rozrzuceni po świete wyznawcy islamu popełnili sobie samobójstwo - dlaczego?

Bo to bydło. Oni nie myślą, a wyznają. Taka sama sprawa jak z naszymi emerytami, nie myślą - wyznają. Warzywa.
Zgłoś
Avatar
e................z 2012-11-16, 20:43 1
cygan zawsze cyganem zostane
Zgłoś
Avatar
Adulka 2012-11-16, 20:50
Ten Polak to niezły hipokryta ale...no racja w tym że ludzie z Bliskiego Wschodu są z totalnie innej kultury i nie da się tego od tak przeskoczyć.
A brak chęci do jakiejkolwiek integracji też nie pomaga i doprowadza do niezłych rozłamów. Jeśli będzie działało w "twoim kraju" to obejrzyjcie: Dispatches : Lessons in Hate and Violence
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-11-16, 20:51
podpity kozaczek, jakby ten ciapaty byl bardziej brodaty, ekstremistyczny i wiekszy to by siedzial el polaco cicho wpierdalajac kebaba taka jest prawda
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-11-16, 20:54
Skąd wiesz czy podpity debilu.
Zgłoś
Avatar
kocurid 2012-11-16, 20:54 1
Widzę nie jestem sam z niewyparzoną mordka, +++ same dla typa, kurwa jeżeli ktoś trochę ogrjetuje się o jebanej historii Angli czy o wojnie to wie kto uratował tym chujoom dupe, wiec jakieś ale mamy do powiedzenia. Pierdolic tych jebanych cweli wyznawców jebanego allaha ! I wszystkich tych którzy się ze mną nie zgadzają. Piona !
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2012-11-16, 20:59 1
Kilka lat wstecz jak to w Polsce w obliczu bezrobocia, dostałem z UP ofertę - praca w pizzeri, wchodzisz, szkolenie i nakurwianie pizzy i innych tego typu w małej pizzeri/restauracji. Wolałem to niż wciskanie ulotek na ulicy czy inna ścierwiasta robota. Na wejściu dowiedziałem się, że szkolić mnie będzie ich pracownik - Egipcjanin. Typ ledwo znał parę słów po naszemu. Okurwa. Tylko nie muslim...
Pierwsze kroki trudne, ciężko mu szło składanie słów... Więc zapytałem czy mówi po angielsku. Typ nawijał normalnie, bez tego charakterystycznego dla ciapków akcentu, i dużo lepiej ode mnie. W każdym razie byłem w szoku, to co on odpierdalał w kuchni z szamą to była pierdolona magia której nie mogłem ogarnąć Zanim ja ujebałem ciasta, on zdążył skręcić samemu sosy (jakich kurwa w życiu nie jadłem, szok!), pokroić i przygotować parę mis składników (!) rozmawiając przez telefon "You must be hurry, because szefowa is watching u, if u want to be a good coocker, u must be fast." W każdym razie, typ był serio w porządku. Nauczyłem się w ciągu kilku dni tylu rzeczy, że przypuszczam w żadnej polskiej szkole nie ogarniesz w dużo dłuższym czasie. Do tego był w stanie tak to wszystko pokazać że autentycznie dało się tego nauczyć, i to dość szybko. Po 3 dniach robiłem pizzę której było daleko do jego twórczości, a jak dałem znajomym spróbować to wariowali Nie mówię już o innych rzeczach. C'mon, i'll show u something special - nauczyłem się robić coś w stylu... hmnnn. Kebaba zgwałconego z pizzą i chlebem czosnkowym. Nie pamiętam jak się to nazywało, ale mistrzostwo Generalnie typ był dla mnie magikiem, dbał o szczegóły, higienę, czystość wokół siebie... W sumie ta knajpa miała wzięcie dzięki niemu. Wszystko co robił, robił PERFEKCYJNIE. Powiedział, że wyjeżdża zarabiać porządne pieniądze do Francji chyba, gdzie jest szefem kuchni w jakiejś przejebanej restauracji. Ja miałem przejąć jego robotę tam... szefowa nie była rzeczywiście zbyt układowa i oczekiwała klonu tego typa... Dała to do zrozumienia, stwierdziłem że nie ma pierdolonej możliwości żeby ktoś mu dorósł do pięt, podziękowałem za pracę i powiedziałem że mogę zostać tam na dostawcę. Kurwa, jestem wręcz dumny że mogłem się od niego uczyć, mimo że nienawidzę muslimów. Ale gdyby wszyscy byli tacy jak ten cały Hasim, to co innego
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-11-16, 21:02
Hehehe! Gdyby przyjechał kosmita, kazałby mu wypierdalać, bo jego dziadek walczył na tym świecie!

Ten ciapaty (skąd w ogóle to określenie?) jak ten Polak - jednak Polak ciągle szuka racji dla swej lepszości (choć wydaje się tym samym odpadem dla nacjonalistów z wysp).
Zbierałem truskawki w Anglii, wiem o czym mówię . Brytole (nie wszyscy, rzecz jasna, jak nie wszyscy Polacy gardzą obcokrajowcami) patrzyli na nas - Polaków, Rumunów, Litwinów, Rusków, Łotyszy, jak wy na murzynów, cyganów... Ta ocena związana jest NIEWĄTPLIWIE ze stanem majętności. Dlatego też śmiało można powiedzieć, że Polska jest murzynem europy.

Spokornielibyście gdyby choć raz dał wam ktoś do zrozumienia, że bliżej wam do psów, niźli ludzi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie