18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Niektórych może oburzyć to, jak on może sobie tak pozwalać na nieswoim terenie Sami oceńcie (zaznaczam, że nie ma bójki, ani innej akcji ponad słowną). Po prostu ładnie im tłumaczy, że uważa, że powinni wypierdalać Później Anglicy jemu tłumaczą to samo itp...

Wrzucam jako ciekawostkę.

Angielski wymagany.

Zgłoś
Avatar
brudny 2012-11-16, 17:04 1
biały murzyn. Fuck fucking fuck anglisch wymagany
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-11-16, 17:11 132
I chuj, dobrze mówi i się nie boi, niech kebaby wiedzą, że nikt ich nie chce w Europie. Tylko się rozmnażać potrafią i ciągnąć socjale.
Zgłoś
Avatar
danieltrcd 2012-11-16, 17:18 8
Ten ciapaty siedzi jak by sie zesrał w gacie.
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-11-16, 17:19 73
Kurwa, ma racje i chuj. Ciapaki wożą się po Anglii jak jebani królowie, już mnie to zaczyna wkurwiać. Nie wspominając o tym jak się naśmiewają z ludzi, którzy dopiero przyjechali do Anglii (czego ja doświadczyłem 5 lat temu), jebać lamusów.
Zgłoś
Avatar
wysokogatunkowy 2012-11-16, 18:14 8
Może i ma rację, ale sam jest jak ten ciapaty który spierdolił z kraju za kasą.
Zgłoś
Avatar
T................J 2012-11-16, 18:37 68
gatun0 napisał/a:

Może i ma rację, ale sam jest jak ten ciapaty który spierdolił z kraju za kasą.


Tylko, że cały ten brudny szczep robi państwo w państwie. Dążą do tego, żeby wprowadzić swoją religie, swoje zasady kulturowe. A jak obrazisz takiego smolusa lub co gorsza jego religie, to jesteś nietolerancyjnym chujem i rasistą. Albo niech się przystosują do zasad jakie panują w danym kraju, albo niech wypierdalają do tych swoich ziemianek. Wystarczy zobaczyć co się dzieje w Francji, pełno tego ścierwa panoszy się po ulicach. Urządzają manifestacje, które mają na celu uświadomić innym ludziom jacy to oni są poszkodowani i biedni. Chuj im w rzyć.
Zgłoś
Avatar
fryca88 2012-11-16, 18:37 11
Za niedługo będzie źle odezwać nawet w Polsce, że jest się Polakiem. Zaraz ktoś rozedrze mordę, że to faszystowskie.
Zgłoś
Avatar
pekka satan 2012-11-16, 19:01 10
Na pewno na plus dla tego gościa to, że nie wykrzykuje, jest totalnie opanowany, wyraża po prostu swój pogląd, no i zna angielski... No i przyznam, że ma poczucie humoru...

Polak: Did (on chyba mówi do) your grandfather fight for this fuckin' continent? No!
Polak: He was doing the fucking rice in the fuckin' Bangladesh, whatever... Where are you from?
Ciapaty: Ok so.. so
Polak: Go fuckin' back to your continent...

I tak kilka razy używa tej riposty z wypierdalaniem do siebie
Zgłoś
Avatar
Zdzisław2002 2012-11-16, 19:07 9
wygląda jak Eldo
Zgłoś
Avatar
Elanez 2012-11-16, 19:10 3
W Polce najpierw leją po mordzie a później argumentują.
Zgłoś
Avatar
sadyk 2012-11-16, 19:20 3
Czyli z tego co zrozumiałem tłumaczył mu żeby stąd wyjechał bo jego dziadek nie walczył na II wojnie światowej?
Zgłoś
Avatar
Nagab990 2012-11-16, 19:20 9
Heh dobrze że u nas będzie się im trudniej osiedlić. Na szczęście nie jesteśmy aż tak tolerancyjni jak francja czy uk
Zgłoś
Avatar
icek Berg 2012-11-16, 19:27 2
i chuj, że było. Piwo dla człowieka gadającego rękami
Zgłoś
Avatar
zielony_kapturek 2012-11-16, 19:30 5
No i piwo dla tego typa jak nie krata!

I tak trafił na "cywilizowanych" brudasów, bo takie zaczepki z nimi częściej trzeba rozwiązywać siła niż argumentami.... Był już tutaj chyba filmik z Australii gdzie ten torf stanowi 2% populacji, dokładnie urządzają manifestacje, domagają się praw ale kurwa za co że się imigrowali? Robią co chcą, a ty jeśli wyrazisz swoją opinie to jestes rasistą i nie wiadomo co. Wolę być antysemitą,rasitą i nie wiem czym ale nie pozwolę żeby to gówno rosło u nas. Wez powiedz cyganom żeby rozmawiali po polsku, jak są w Polsce... Adrenalinka gwarantowana Dobrze że mamy "etykietę" jaką mamy przynajmniej się nas boją i do nas nie przyjadą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie