18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Polak w Anglii
666maniek • 2012-11-09, 18:13
Anglia. Pyta się Polak swojego kolegę Polaka o dobrego stomatologa. Tamten mu odpowiada:
- Znam świetnego, ale on jest Anglikiem.
- Spoko, spoko, poradzę sobie.
Przychodzi wiec na wizytę, siada na fotelu i pokazując lekarzowi szczękę mówi:
- Tu!
Dentysta wyrwał mu dwa zęby. Na drugi dzień znów spotykają się obaj faceci i pierwszy mówi:
- Kurcze, jakiś głupi ten dentysta. Ja mu pokazuje bolący ząb, mówię mu "tu", o on wyrywa mi dwa...
- Ale ty głupi jesteś. Two po angielsku znaczy dwa...
- Aaa, było tak od razu, następnym razem coś wymyślę.
Przychodzi wiec na wizytę, siada na fotelu, wskazuje ząb i mówi:
- Ten!

Zobaczmy ile osób potrafi się z tego śmiać
Zgłoś
Avatar
diablo5257 2012-11-09, 18:16 63
starsze niż cały sadol razem wzięty
Zgłoś
Avatar
kicimus 2012-11-09, 18:27 20
a ja nie slyszalem i mi sie podobal
Zgłoś
Avatar
Nest0r171 2012-11-09, 18:32
Kurde to jest takie stare, że jak panowie z ogólniaka mieli występ rok temu jako absolwenci, to mi to opowiadali *_*
Zgłoś
Avatar
Sarkos 2012-11-09, 18:42 1
Śmiałem się z tego kilkanaście lat temu, kiedy usłyszałem po raz pierwszy.
Zgłoś
Avatar
pawelbrodnica 2012-11-09, 20:26
bardzo fajny piwko !
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-11-09, 20:26 1
Kurwa mam 26 lat skończone i słyszałem to w 1 klasie podstawówki a rodzicie sie ze mnie śmiali jak im to opowiedziałem ,że to strasznie stary dowcip.....
Zgłoś
Avatar
Logono 2012-11-09, 21:26 3
I chuj że stary, nie wszyscy go kurwa przecież słyszeli, więc zamknijcie te tępe japy -,-
Zacznijcie myśleć ludzie.
Zgłoś
Avatar
666maniek 2012-11-09, 21:28 2
Velture napisał/a:

Kurwa mam 26 lat skończone i słyszałem to w 1 klasie podstawówki a rodzicie sie ze mnie śmiali jak im to opowiedziałem ,że to strasznie stary dowcip.....



Co z tego, że jest stary! Mnie on bawi i chciałem podzielić się nim z innymi którzy go nie słyszeli, a twoja wyżej napisana gówniana historyjka jakoś mało mnie obchodzi.
Zgłoś
Avatar
PaczekDNA 2012-11-09, 21:38
Myślę, że temat Polaków w Anglii dziś jest bardziej na czasie niż 30 lat temu. Prosty kawalik i jest ok
Zgłoś
Avatar
BiOoSs 2012-11-09, 21:38 1
w piramidach ten dowcip hieroglifami jest zapisany , a ty maniuś sie nie unoś bo ten kawał poważnie jest kurewsko stary.
Zgłoś
Avatar
c................l 2012-11-09, 21:39
Kawał nie jest zły ale efekt psuje ten zjebany dopisek jak byś myślał że dzięki niemu dostaniesz więcej piwa albo uznanie w komentarzach
Zgłoś
Avatar
Meliar 2012-11-09, 21:39
666maniek napisał/a:


Zobaczmy ile osób potrafi się z tego śmiać



Ślązacy na pewno
Zgłoś
Avatar
bingo100 2012-11-09, 21:41
@up - mnie też on bawi, ale już nie tak bardzo jak cwaniakowanie tym ilu potrafi się z niego śmiać Czujesz się lepszy, że liznąłeś trochę angielskiego?

Ja znam w miarę dobrze, a w miarę znaczy, że uczyłem się od piątej klasy podstawówki, całe liceum, całe studia i teraz siódmy rok w Anglii - i to i tak jest cały chuj, bo poziom mam mniej więcej jak 10 letnie dziecko urodzone na miejscu.

Także wkurwia mnie takie puszenie się przed innymi, że o - napisałem fajny kawał i nawet udało mi się go trochę zrozumieć, więc dopierdolę tym, co w szkole mieli niemiecki, bo są głupi i nie zrozumieją, a ja jestem mądry bo rozumiem.

A co miałeś z Polskiego?

No ale kawał dobry, i też nie słyszałem wcześniej:)

Edit - nie @up, tylko @666maniek;)
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-11-09, 21:47
Mam 25 lat. Słyszałem ten kawał kiedy jeszcze do podstawówki nie chodziłem. Czyli z 20 lat temu. Bez ściemy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie