18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Polak walczy ze zwłokami
Burza91 • 2014-09-06, 12:14
Na wczorajszej gali w Toruniu XCage, Bieńkowski znokautował rywala z Czech. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie zdecydował się na bezmyślne pastwienie się na bezwładnym ciałem przeciwnika. Jak dla mnie - sadol. Akcja od 11:00



Polak został zdyskwalifikowany.

Mój pierwszy temat, skurwysyny. Nie, nie uważam, że zrobił dobrze.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2014-09-06, 14:33
takie walki to ja widzę z okna pod sklepem monopolowym tam jest jego miejsce walka bez zasad
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-09-06, 14:33
Nie znam się, nie interesuje takimi rzeczami ale wiem, że jak się człowiek napierdala to nie myśli trzeźwo bo jest nabuzowany i nie dziwie mu się takiego zachowania. Dyskwalifikacja? Jak ktoś idzie się lać w klatce powinien się liczyć z tym, że może nawet nie przeżyć.
Zgłoś
Avatar
Exias 2014-09-06, 14:33
80% zawodników to agresywne sukinsyny, które nie potrafią pomyśleć nad tym, co robią.
Zgłoś
Avatar
preliator 2014-09-06, 14:39 1
W ten sposób sportowiec zniża się do poziomu zwykłego bandziora, leszcza spod sklepu który jest mocny jak już ktoś leży.
Zgłoś
Avatar
polaczek_cebulaczek 2014-09-06, 14:39
typowy polaczek... najpierw zrobi a potem pomysli....
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2014-09-06, 14:39
Kurwa nie raz nawet w boksie jak ktoś upada po ko to jeszcze dostanie parę razy w locie...
Zgłoś
Avatar
Burza91 2014-09-06, 14:39 5
Tutaj chodzi o nielegalne kopnięcie (soccer kick). Dlatego dyskwalifikacja.
Zgłoś
Avatar
Analkonda 2014-09-06, 14:43 2
A dla mnie zwykły pojeb. Sporty walki ok, ale SPORTY jak np. boks, a nie zwierzęce napierdalanie się w klatce połączone często z tłuczeniem gościa który już leży i nie może nic zrobić. Albo w ogóle leży, trochę honoru kurwa.
Zgłoś
Avatar
kowal1990 2014-09-06, 14:51
Pojebany skurwiel. Chuj w dupe Bieńkowskiemu ciotopedałowi
Zgłoś
Avatar
konradzicho 2014-09-06, 14:54 1
Pooglądajcie troche walki w klatkach. To normalka, ze się napierdala leżącego, aż Cię sędzia odciągnie. Widziałem akcje, że goście dostawali strzała, przeciwnik odpuszczał i sekunde później sam leżał na ziemi.
Zgłoś
Avatar
u_szy 2014-09-06, 15:13 4
czech nie mial 3 punktow podparcia bo uklekl tylko na nogach a rece mial w powietrzu w momencie kopniecia. jak dla mnie to nie powinni go dyskwalifikowac
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2014-09-06, 15:21
czego się spodziewać po łysym idiocie z klatki?
Zgłoś
Avatar
Dżezus_Chryptus 2014-09-06, 15:29
"Łukasz dlaczego? Łaj łaj?!"
Zgłoś
Avatar
SalvaCzoko 2014-09-06, 15:50
Cytat:

k***a a gdzie byl sedzia? Podczas takiej walki jest tak wysoki poziom arenaliny w organizmie, ze zawodnicy maja problemy ze swiadoma ocena sytuacji.
Ile razy na tego typu galach chlop zostaje powalony na deski i w ulamku sekundy obrywa jeszcze 47 razy w ryj, az sedzia zareaguje i nie ma dyskwalifikacji.


A co te mały w klatce ćwiczą? Tylko jebanie po mordzie? Powinni też ćwiczyć nad tym jak opanować ten skok adrenaliny by nie zapierdolić przeciwnika jak szwab żyda.
Zgłoś
Avatar
p................k 2014-09-06, 16:07 2
azuz napisał/a:

Kurwa a gdzie byl sedzia? Podczas takiej walki jest tak wysoki poziom arenaliny w organizmie, ze zawodnicy maja problemy ze swiadoma ocena sytuacji.
Ile razy na tego typu galach chlop zostaje powalony na deski i w ulamku sekundy obrywa jeszcze 47 razy w ryj, az sedzia zareaguje i nie ma dyskwalifikacji.


Sędzia zareagował odpowiednio szybko. Problemem nie jest to, że Polak atakował przeciwnika po nokaucie, lecz to, że użył zabronionego kopnięcia - przeciwnik miał 3 lub więcej punkty podparcia, więc sytuacja zostaje uznana jako walka w parterze, w którym w większości federacji dozwolone są jedynie kopnięcia na korpus i nogi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie