Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Polak walczy ze zwłokami
Burza91 • 2014-09-06, 12:14
Na wczorajszej gali w Toruniu XCage, Bieńkowski znokautował rywala z Czech. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie zdecydował się na bezmyślne pastwienie się na bezwładnym ciałem przeciwnika. Jak dla mnie - sadol. Akcja od 11:00

Polak został zdyskwalifikowany.

Mój pierwszy temat, skurwysyny. Nie, nie uważam, że zrobił dobrze.
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-09-06, 12:19 2
Tak to jest jak ktos myli sport z napierdalanka.. poniosly go emocje.
Zgłoś
Avatar
Kenny_Miller 2014-09-06, 12:22 14
Zwykłe sportowe chamstwo, a nie sadol z niego.
Zgłoś
Avatar
azuz 2014-09-06, 12:22 70
Kurwa a gdzie byl sedzia? Podczas takiej walki jest tak wysoki poziom arenaliny w organizmie, ze zawodnicy maja problemy ze swiadoma ocena sytuacji.
Ile razy na tego typu galach chlop zostaje powalony na deski i w ulamku sekundy obrywa jeszcze 47 razy w ryj, az sedzia zareaguje i nie ma dyskwalifikacji.
Zgłoś
Avatar
ziehzeit 2014-09-06, 12:28
Pięknie się złożył. Nie powinien kopać po ko, ale też powinni walczyć do przerwania przez sędziego. Szkoda, bo świetny cios.
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2014-09-06, 12:34 19
Nie no sędzia profesjonalista. A Sadol nie sadol, większość walk jakbyście MMA oglądali kończy się właśnie takim "dobijaniem", a zadaniem sędziego jest być jak nabliżej starcia i natychmiast takie coś przerwać. A ten stoi jak ogór w słoju kurwa.
Zgłoś
Avatar
Namex 2014-09-06, 12:45 31
Sędziego powinni wywalić, a nie zawodnika.
@wszyscy co jadą po sędzi

Tu nie chodzi o to że go dobił, nie chodzi o to że sędzia nie przerwał walki tylko o to że mu wyjebał kopa gdy tamten był w parterze...
Zgłoś
Avatar
pornografia 2014-09-06, 12:54 13
Burza91 napisał/a:

Mój pierwszy temat, skurwysyny.

Gówno mnie to obchodzi - pierwszy, czy ostatni. A kurwą jest Twoja matka, a nie moja.
x................s 2014-09-06, 14:24 2
to tak jakby zdyskwalifikować pijanego za pijaństwo na turnieju picia.

tyle adrenaliny, że jak już jest wjazd to jest kurwa wjazd na całego.
patgaw 2014-09-06, 14:28 10
Nie widze nic zlego w tym zachowaniu. To jest sportowiec, zacieta walka, emocje itd, od razu przerwal jak sedzia go odciagnal. Tak jak to mawiaja w pilce: walczy sie do gwizdka.