18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Polak walczy ze zwłokami
Burza91 • 2014-09-06, 12:14
Na wczorajszej gali w Toruniu XCage, Bieńkowski znokautował rywala z Czech. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie zdecydował się na bezmyślne pastwienie się na bezwładnym ciałem przeciwnika. Jak dla mnie - sadol. Akcja od 11:00



Polak został zdyskwalifikowany.

Mój pierwszy temat, skurwysyny. Nie, nie uważam, że zrobił dobrze.
Zgłoś
Avatar
JarosławTusk 2014-09-06, 16:23
W UFC na każdej gali ''odlatujący'' dostaje jeszcze parę ciosów na głowę (może nie kopniaki) ale porządne ciosy i jakoś nie dyskwalifikują ich.
Zgłoś
Avatar
Tom325 2014-09-06, 16:29
azuz napisał/a:

Kurwa a gdzie byl sedzia? Podczas takiej walki jest tak wysoki poziom arenaliny w organizmie, ze zawodnicy maja problemy ze swiadoma ocena sytuacji.
Ile razy na tego typu galach chlop zostaje powalony na deski i w ulamku sekundy obrywa jeszcze 47 razy w ryj, az sedzia zareaguje i nie ma dyskwalifikacji.



Jak by go jebał rękami to by nie było tematu...
Tu się rozchodzi o buta w parterze który jest niedozwolony.
Zgłoś
Avatar
avic 2014-09-06, 16:31 2
A ja widzę na tym filmie, że w momencie kopnięcia nie dotykał żadną ręką podłogi klatki. Nie zdążył. No i czy to takie dziwne? Lepiej by było, żeby odpuścił a za chwilę sam leżał na macie? Tak to jest jak wypowiadają się znaffcy od KSW, Pudziana i Najmana. Ten sport tak już ma - wchodząc do klatki trzeba liczyć się z tym, że mogą cię z niej znosić.. Tu nie ma czasu na filozoficzne rozważania. Albo komuś przyłożysz, albo on Tobie. Dla mnie nie ma "czystszego" sportu walki. No i każdemu wielkiemu forumowemu fajterowi polecam kilka treningów - imo każdy powinien poczuć jak to jest dostać w michę i żeby przy pierwszym liściu od panienki nie dostać paraliżu/popłakać się/uciec.
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-09-06, 16:53
dał dupy po całości może być z siebie dumny
Zgłoś
Avatar
kanonizowany 2014-09-06, 17:39
azuz napisał/a:

Kurwa a gdzie byl sedzia? Podczas takiej walki jest tak wysoki poziom arenaliny w organizmie, ze zawodnicy maja problemy ze swiadoma ocena sytuacji.
Ile razy na tego typu galach chlop zostaje powalony na deski i w ulamku sekundy obrywa jeszcze 47 razy w ryj, az sedzia zareaguje i nie ma dyskwalifikacji.



kurwa... został zdyskwalifikowany ponieważ kopnął w głowę gościa który miał 3 punkty podparcia (soccer kick) chuja wiesz nie komentuj taka rada
Zgłoś
Avatar
c................x 2014-09-06, 17:40
Zawiodłem się. Sądziłem że będzie go poważnie ostro okładać a tutaj widać typowe pierdolnięcie pod wpływem adrenaliny. Chuj w dupę sędziemu, zawodnik ma browarka za pięknie wyprowadzone ciosy.
Zgłoś
Avatar
~żułw 2014-09-06, 17:57
Dobrze mu najebał, też bym tak zrobił.
Zgłoś
Avatar
htedyl 2014-09-06, 17:59 2
Widze, ze sadol powoli jest dominowany przez pizdy, ktore jesli juz mialyby ogladac jakas bojke, to najlepiej bezkontaktowa. Do kurwy nedzy, walka konczy sie dokladnie w taki sposob, w jaki konczyla sie co druga jeszcze kilka lat temu. Ze niby niedozwolone kopniecie w parterze? Przeciez ten Czech ani nie dotyka podloza dupa, ani reka, a ta definicja parteru z 'co najmniej 3 punktami podparcia' tez jest zajebista - przeciez mozna stac na jednej nodze tak, zeby miec 3 punkty podparcia... Dyskwalifikacja jest wyrazem chorej debrutalizacji, ktora wpycha sie nawet do sportow z definicji nie przeznaczonych dla pizd. W taki sposob powoli, ale sukcesywnie kastruje sie spoleczenstwo. Za kilka lat po walce Kliczki o mistrzostwo w wyborczej bedziemy czytali 'Faszystowski nacjonalista brutalnie skatowal niejasnoskorego zawodnika. Bohater w walce z dyskryminacja rasowa dzielnie bronil sie przez 8 rund, jednak przez podstep srodowisk nazistowskich do dyspozycji mial jedynie rekawice bokserskie, wiec musial ulec w ringu temu ultrakatolskiemu zasciankowcowi. Kliczce i jego rodzinie grozi do 300 lat pozbawienia wolnosci, generalnie za to, ze jest bialy.' A co do samego 'soccer kicka' - chyba sie nie zdarzylo, zeby byl on zrodlem jakiejs powazniejszej kontuzji. Tak wiec, pozdrowienia dla wszystkich fanów sportów - nawet tych bardziej kontaktowych. A cioty won z sadola! Jesli uwazacie takich gosci za 'bezmozgie malpy w klatkach, po ktorych nie wiadomo czego sie spodziewac', to idzcie na parade waszych postepowych, oswieconych kolegow, od ktorych wiecie, ze mozecie spodziewac sie kutasa w dupie.
Zgłoś
Avatar
Hiaf 2014-09-06, 19:14 2
Rafixo napisał/a:

@wszyscy co jadą po sędzi

Tu nie chodzi o to że go dobił, nie chodzi o to że sędzia nie przerwał walki tylko o to że mu wyjebał kopa gdy tamten był w parterze...



Nie był w parterze. Przyjrzyj się. To że ktoś kuca, nie znaczy że jest w parterze. To jest walka full kontakt, a nie do pierwszego ciosu. Polak bardzo dobrze to rozegrał. To sędzia decyduje o zakończeniu walki. A gdyby gość obudził się po pierwszym strzale, zaraz po tym jak upadł na deski ? Gdyby przez to jakimś cudem jeszcze udało mu się wygrać ? Nasz rodak wywietrzył szansę na zwycięstwo i ją wykorzystał. Sorry, to nie są szachy, wiedział w co się pakuje...
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-09-06, 21:32 1
Hiaf napisał/a:



Nie był w parterze. Przyjrzyj się. To że ktoś kuca, nie znaczy że jest w parterze. To jest walka full kontakt, a nie do pierwszego ciosu. Polak bardzo dobrze to rozegrał. To sędzia decyduje o zakończeniu walki. A gdyby gość obudził się po pierwszym strzale, zaraz po tym jak upadł na deski ? Gdyby przez to jakimś cudem jeszcze udało mu się wygrać ? Nasz rodak wywietrzył szansę na zwycięstwo i ją wykorzystał. Sorry, to nie są szachy, wiedział w co się pakuje...



Miał 3 punkty podparcia? Miał. Dostał z kopa? Dostał. Dyskwalifikacja za niedozwolony cios. Dziękuje dobranoc.
Zgłoś
Avatar
htedyl 2014-09-07, 0:35
"Miał 3 punkty podparcia?"

Nie miał, więc cios był dozwolony, więc nie powinno być żadnej dyskwalifikacji. Dziękuje dobranoc.
Zgłoś
Avatar
dddddddddddddddddddd 2014-09-07, 1:47
" bezmyślne pastwienie się na bezwładnym ciałem przeciwnika." co ty pierdolisz jebany gimbusie
Zgłoś
Avatar
Alpinion 2014-09-07, 14:07
Eeee moim zdaniem został zdyskwalifikowany za strzał z buta jak ten odpłynął, wg zasad nie można kopać przeciwnika w momencie w którym jego 3 kończyny dotykają ziemi
Zgłoś
Avatar
Jeras 2014-09-08, 11:00
Dyskwalifikacja w 100% słuszna. Polak się zachował jakby pierwszy raz walczył i nie znał prostych zasad. Nie kopie się klęczącego zawodnika! Szczególnie jak widać, że mu się nogi posypały. Karę pieniężną jeszcze mu dojebać za brak mózgu i wam też, znawcy
Zgłoś