18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Lipton92 2016-08-29, 19:02 1
jbone napisał/a:

zawsze mnie ciekawi skąd tam się biorą takie astronomiczne stawki.

Każdy z graczy płaci wpisowe ,w tym wypadku 5k euro. Graczy było ponad 1700.
Zgłoś
Avatar
bollol_stern 2016-08-29, 19:44 1
Lololoney napisał/a:

DOBRA KLOCKI, skończcie pierdolić...
Kończąc wasze wywody z dupy, pragnę przypomnieć, że istnieje też coś takiego jak "prawo międzynarodowe".



Prawo międzynarodowe reguluje stosunki pomiędzy podmiotami tegoż. Czyli, między państwami. Hazard i jego legalność lub brak, jest regulowany przez prawo krajowe.

Kończę Twój wywód, klocku.
Zgłoś
Avatar
PoliteP 2016-08-29, 23:45
Młody sfecony w chuj tańczy przy tym stole. A komentatorzy poziom kurwa speluna w Pierdziszewie... Już o młodym i jego "profesjonalnym" zachowaniu nie wspomnę.
Zgłoś
Avatar
tolo14 2016-08-30, 0:27
Cytat:

Pasjonujące niczym bierki...



Jeżel ssię tym nie interesujesz i w ogole nie rozumiesz tej gry to jak może to być dla Ciebie

Cytat:


PS nie żebym się czepiał chłopaka, ale czy Polak, który za granicą łamie polskie prawo może być po powrocie zgodnie z prawem zatrzymany?




Najlepsze jest to że Polak nie musi od tej wygranej zapłacić żadnego podatku

Cytat:

Pasjonujące niczym bierki...



Jeżel ssię tym nie interesujesz i w ogole nie rozumiesz tej gry to jak może to być dla Ciebie interesujące

Cytat:


PS nie żebym się czepiał chłopaka, ale czy Polak, który za granicą łamie polskie prawo może być po powrocie zgodnie z prawem zatrzymany?




Najlepsze jest to że Polak nie musi od tej wygranej zapłacić żadnego podatku
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2016-08-30, 0:59
bollol_stern napisał/a:



Prawo międzynarodowe reguluje stosunki pomiędzy podmiotami tegoż. Czyli, między państwami. Hazard i jego legalność lub brak, jest regulowany przez prawo krajowe.

Kończę Twój wywód, klocku.


pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C4%99dzynarodowe_prawo_karne
Chodziło mi o dyskusję w sprawie ścigania za przyłączenie się do IS i porównywanie tego do karania za hazard, klocku.
Zgłoś
Avatar
T-Will 2016-08-30, 22:49
Rozumiem, że kwoty za które oni bidują są umowne i to nie są ich żetony, ich kasa? I "jedyne" co dostają to nagrodę pieniężną za zajęte miejsce?
Zgłoś
Avatar
dhr88 2016-08-31, 12:38
@up to żetony turniejowe. Np płacisz wpisowe 10s i za to dostajesz(w zależności od turnieju) powiedzmy 1500 żetonów
Zgłoś