18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

KLIK


Osiemnastolatek naj***ny "do odciny" wracając z imprezy zasnął na stacji metra, kilka godzin gwałcił go 20-letni afgańczyk... :seksik:

Najpierw Anastazja, teraz to,hmm... Może warto byłoby się zastanowić powoli dlaczego to przypadłość młodych ludzi z Polski alkoholizowanie się do nieprzytomności i bycie ofiarami gwałtu? :D :dupsko:

W Polsce gwałcą w boltach kozojebcy, ale ogólnie jest bezpiecznie. Połączenie poczucia bezpieczeństwa za granicą (złudnego, bo przyzwyczajenie z Polski) z ogólnym brakiem autorytetów (wszechobecne promowanie patologii, używek, hedonizmu) prowadzi do takich sytuacji. Szkoda chłopaka, a z drugiej strony pamiętajcie pić trzeba z głową i trzeba myśleć o swoim bezpieczeństwie, planować ruchy i być czujnym, szczególnie kiedy jesteście narażeni na nocne powroty. Bezpiecznie w zach. Europie już było, ale się skończyło, a i w Polsce się robi nieciekawie... Co o tym wszystkim myślicie?
:ekspert:

2023-08-24, 15:09
Pan_Cernik napisał/a:

są k***a kary, czy jak kto woli "wkład własny w relokację", 20-30 tys euro za każdego nieprzyjętego "uchodźcę"!!!
Tego k***a j***ny "pantofelku" już nie doczytałeś?????


Kolejna bajeczka dla pisowskich lemingów. Nie ma żadnych kar za odmowę. Unia wyraźnie powiedziała, że przyjęliśmy dużo Ukraińców i jesteśmy zwolnieni z płacenia i przyjmowania. Odstaw TVP DezInfo bo ci mózg wyżarło i pie**olisz kocopoły jak potłuczony.

2023-08-24, 15:10
Latissimus napisał/a:

Nie przyznałbym się do takiej akcji:D



Wiesz dlaczego? bo: (cytaty niżej)

Budrys2000 napisał/a:

Seks tylko małżeński. Tak mi dopomóż Bóg.



Pan_Cernik napisał/a:

Cały romantyzm tej sytuacji psuje fakt, że ciapaty jemu jeszcze po wszystkim podpie**olił telefon.
I teraz nie wiadomo teraz co było głównym bodźcem tego że studenciak poszedł na psiarnię. To że mu afgan dupsko zerżnął czy to że mu telefon podpie**olił...
Z tego co słyszałem, to w większych miastach pedały mają właśnie takie swoje miejsca jak park czy właśnie stacje metra gdzie szukają wrażeń.
Po krótkim googlowaniu mogę powiedzieć, że ta stacja metra, na której mu dupsko złoił jest jednym z takich miejsc.
Więc raczej nie można powiedzieć o nim że był w złym miejscu o złej godzinie... Wręcz przeciwnie... Gdyby tylko mu afgan komórki nie podj***ł, to by miał studenciak udany wieczór....



Zulu-Gula napisał/a:

To go j***ł do odciny.



Bart47 napisał/a:

Proszę pana ta stówa jest fałszywa.
- Boże! Wygląda na to, że zostałem zgwałcony.



edek_kotek napisał/a:

Jedno jest pewne: w ciążę nie zajdzie




Jakby to nie był facet tylko wasza matka/żona/córka to by takiego śmieszkowania nie było.


Właśnie to jest k***a poj***ne, że jak kobieta to od razu współczucie a facet to się wstydzi iść na policję nawet.


Ja gościowi współczuję i mam nadzieję, że to nie zostanie zlane moczem tam przez organy... chociaż i tak wszyscy wiemy, że kara nie będzie adekwatna do czynu ze względu na opaleniznę oskarżonego.

2023-08-24, 15:41
pytolsky napisał/a:

a towarzystwo go nie upilnowało



Żelazna zasada udanej imprezy - nie pić z idiotami, nie pić z obcymi.
Trochę utrudnia to życie seksualne, ale pozwala potem opowiadać o nim wnukom.
;-)

2023-08-24, 15:46
Widział ktoś nagranie ? , jak i gdzie go zgwałcił ? .. w sumie kradzież też jest formą gwałtu

2023-08-24, 15:50
Bambrych napisał/a:

Dobre to jest.
Kozijebca godzinami gwałcił 18 latka.
1. Rozumiem, że ciągle nie patrzą na te kamery, ale k***a kilka godzin?
2. k***a nikogo na tym dworcu nie było?
3. Jak się trzeba naj***ć żeby godzinie ch*ja w dupie nie czuć?




Wg mnie te 5 godzin to fejk. Byly informacje ze gwalt trwal 30 minut. 18 latek nie zglosil uszkodzen ciala. Nie wierze ze w 5 godzin by takie nie nastapily z oczywistych względów. Bawet jesli Afgan mial lubrykant


:-D

2023-08-24, 15:50
Jesse.Pinkman napisał/a:

Myślę, że nam to nie grozi. Ci, którzy nielegalnie przedostają się przez granicę, wypie**alają dalej na zachód więc to całe referendum i pytanie o przyjmowanie uchodźców to papka wyborcza rzucana pisowskim kretynom przez bambika pseudopremiera żeby przykryć prawdziwe problemy. Nie ma żadnego przymusowego mechanizmu relokacji, wystarczy 5 minut żeby to sprawdzić w internecie a ci którzy wierzą w te bzdury że niby Unia nakaże nam przyjmować ciapatych to lemingi z IQ na poziomie pantofelka.



Oczywiście, że to referendum jest chwytem politycznym skłaniającym do refleksji wyborców, ale czy referendum może być złe ? Samo w sobie nie może być i wiem że to to samo co 3xTak za komuny

2023-08-24, 15:54
Będzie miał nauczkę żeby nie pić. No chyba że mu pasuje jak go walą po kakale.

2023-08-24, 16:14
Jesse.Pinkman napisał/a:

Kolejna bajeczka dla pisowskich lemingów. Nie ma żadnych kar za odmowę. Unia wyraźnie powiedziała, że przyjęliśmy dużo Ukraińców i jesteśmy zwolnieni z płacenia i przyjmowania. Odstaw TVP DezInfo bo ci mózg wyżarło i pie**olisz kocopoły jak potłuczony.



https://wyborcza.pl/7,75399,29929300,niemieckie-media-kto-odmawia-przyjecia-uchodzcow-ten-placi.html

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Albo-przyjecie-imigranta-albo-oplata-Rada-UE-na-finiszu-reformy-regulacji-migracyjnych-8557219.html

https://samorzad.infor.pl/wiadomosci/5762317,polska-zaplaci-20-000-euro-kary-za-odmowe-przyjecia-jednego-emigranta-gorny-limit-to-30-000-osob.html

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/uchodzcy-kary-ue-dobrowolnosc,146,0,2416530.html

Mas nawet ultralewackie oko

https://oko.press/unia-europejska-zgodzila-sie-na-reforme-prawa-azylowego-kto-zyska-a-kto-straci

"Najważniejszymi elementami paktu są uproszczone procedury azylowe na zewnętrznych granicach EU oraz „mechanizm solidarnościowy”, oparty na zasadach relokacji lub finansowych ekwiwalentów dla krajów, które nie chcą w niej uczestniczyć."


I dalej j***ny lemingu z IQ na poziomie pantofelka????

2023-08-24, 16:38
O k***a takiego zaorania jak Pan Cernik uskutecznił na jakimś pożytecznym idiocie z breaking bad w avatarze to ja jeszcze tu nie widziałem.
Gratuluję, krata browarów się należy

2023-08-24, 16:50
pytolsky napisał/a:

Żeby nawet przeglądać przez kilka sekund każdą poszczególną kamerę w takim mieście jak Monachium w którym jest pewnie kilkadziesiąt tysięcy kamer przemysłowych, trzeba by było zatrudnić również kilkadziesiąt ludzi na jednej zmianie. A z tego robi się już roczny koszt co najmniej kilkudziesięciu milionów euro (w ch*j dużo dodatkowego sprzętu, internet, gdzieś ci ludzie muszą siedzieć, cała otoczka związana z zatrudnianiem itd.). A to już by był pewien procent całego rocznego budżetu miasta.
Dwa pozostałe pytania również poza moim rozumowaniem (w PL dworce kolejowe muszą mieć fizycznych ochroniarzy, więc przynajmniej oni powinni coś zauważyć w takim wypadku).


Tyle, że Anastazja mając faceta poszła chlać i ćpać z przypadkowo poznanym ciapakiem i wszyscy wiemy dobrze, że szukała u niego śniadego bolca na boku. A ten koleś po prostu się schlał do nieprzytomności a towarzystwo go nie upilnowało w takim stanie. Obie sytuacje złe, ale jednak ta pierwsza znacznie gorsza.



k***a. Sztuczna inteligencja może cię śledzić na miejskim monitoringu, bo się denerwujesz i podejrzanie zachwlowujesz. Poza tym tam od 2 niby nieczynne bo ekipa sprzątająca wchodzi.
Pewnie też ciapaci i odpuścili ziomkowi

2023-08-24, 17:19
Jak chcesz sie urżnąć w trupa, to zrób to w domu, nie na mieście. Proste.

2023-08-24, 17:53
ma ktoś video do tego nagrania chętnie bym zwalił sobie pod to

2023-08-24, 18:01
Zerwał mu gwint i po sprawie.

2023-08-24, 18:24
cudze chwalicie swego nie znacie :)


2023-08-24, 18:24
Piwko za własny