18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

KLIK


Osiemnastolatek naj***ny "do odciny" wracając z imprezy zasnął na stacji metra, kilka godzin gwałcił go 20-letni afgańczyk... :seksik:

Najpierw Anastazja, teraz to,hmm... Może warto byłoby się zastanowić powoli dlaczego to przypadłość młodych ludzi z Polski alkoholizowanie się do nieprzytomności i bycie ofiarami gwałtu? :D :dupsko:

W Polsce gwałcą w boltach kozojebcy, ale ogólnie jest bezpiecznie. Połączenie poczucia bezpieczeństwa za granicą (złudnego, bo przyzwyczajenie z Polski) z ogólnym brakiem autorytetów (wszechobecne promowanie patologii, używek, hedonizmu) prowadzi do takich sytuacji. Szkoda chłopaka, a z drugiej strony pamiętajcie pić trzeba z głową i trzeba myśleć o swoim bezpieczeństwie, planować ruchy i być czujnym, szczególnie kiedy jesteście narażeni na nocne powroty. Bezpiecznie w zach. Europie już było, ale się skończyło, a i w Polsce się robi nieciekawie... Co o tym wszystkim myślicie?
:ekspert:

2023-08-24, 12:27
Stary kotlet, tak z 3 dni stary.

2023-08-24, 12:28
Dobre to jest.
Kozijebca godzinami gwałcił 18 latka.
1. Rozumiem, że ciągle nie patrzą na te kamery, ale k***a kilka godzin?
2. k***a nikogo na tym dworcu nie było?
3. Jak się trzeba naj***ć żeby godzinie ch*ja w dupie nie czuć?

2023-08-24, 12:30
Bambrych napisał/a:

Dobre to jest.
Kozijebca godzinami gwałcił 18 latka.
1. Rozumiem, że ciągle nie patrzą na te kamery, ale k***a kilka godzin?
2. k***a nikogo na tym dworcu nie było?
3. Jak się trzeba naj***ć żeby godzinie ch*ja w dupie nie czuć?



Nie chcieli im w godach przeszkadzać.

2023-08-24, 12:34
Jedno jest pewne: w ciążę nie zajdzie ;-)

2023-08-24, 12:35
Kriski napisał/a:

Nie chcieli im w godach przeszkadzać.



No dobrze, ale teraz zgodnie z tradycją kozojebcow trzeba by zepchnąć ich obu z dachu za pedalstwo.

2023-08-24, 12:39
Proszę pana ta stówa jest fałszywa.
- Boże! Wygląda na to, że zostałem zgwałcony.

2023-08-24, 12:40
Bambrych napisał/a:

Dobre to jest.
Kozijebca godzinami gwałcił 18 latka.
1. Rozumiem, że ciągle nie patrzą na te kamery, ale k***a kilka godzin?
2. k***a nikogo na tym dworcu nie było?
3. Jak się trzeba naj***ć żeby godzinie ch*ja w dupie nie czuć?



Gdyby przeszkodzili ciapatemu w odbywaniu stosunku to jeszcze później zostaliby oskarżeni o rasizm i dyskryminację.

2023-08-24, 12:55
Myślę, że nam to nie grozi. Ci, którzy nielegalnie przedostają się przez granicę, wypie**alają dalej na zachód więc to całe referendum i pytanie o przyjmowanie uchodźców to papka wyborcza rzucana pisowskim kretynom przez bambika pseudopremiera żeby przykryć prawdziwe problemy. Nie ma żadnego przymusowego mechanizmu relokacji, wystarczy 5 minut żeby to sprawdzić w internecie a ci którzy wierzą w te bzdury że niby Unia nakaże nam przyjmować ciapatych to lemingi z IQ na poziomie pantofelka.

2023-08-24, 12:57
weedsoN71 napisał/a:

Osiemnastolatek naj***ny "do odciny"


To go j***ł do odciny. :lol:

2023-08-24, 12:58
Cały romantyzm tej sytuacji psuje fakt, że ciapaty jemu jeszcze po wszystkim podpie**olił telefon.
I teraz nie wiadomo teraz co było głównym bodźcem tego że studenciak poszedł na psiarnię. To że mu afgan dupsko zerżnął czy to że mu telefon podpie**olił...

Z tego co słyszałem, to w większych miastach pedały mają właśnie takie swoje miejsca jak park czy właśnie stacje metra gdzie szukają wrażeń.
Po krótkim googlowaniu mogę powiedzieć, że ta stacja metra, na której mu dupsko złoił jest jednym z takich miejsc.

Więc raczej nie można powiedzieć o nim że był w złym miejscu o złej godzinie... Wręcz przeciwnie... Gdyby tylko mu afgan komórki nie podj***ł, to by miał studenciak udany wieczór....

2023-08-24, 13:19
Seks tylko małżeński. Tak mi dopomóż Bóg.

;-)

2023-08-24, 13:37
Cytat:


1. Rozumiem, że ciągle nie patrzą na te kamery, ale k***a kilka godzin?



Żeby nawet przeglądać przez kilka sekund każdą poszczególną kamerę w takim mieście jak Monachium w którym jest pewnie kilkadziesiąt tysięcy kamer przemysłowych, trzeba by było zatrudnić również kilkadziesiąt ludzi na jednej zmianie. A z tego robi się już roczny koszt co najmniej kilkudziesięciu milionów euro (w ch*j dużo dodatkowego sprzętu, internet, gdzieś ci ludzie muszą siedzieć, cała otoczka związana z zatrudnianiem itd.). A to już by był pewien procent całego rocznego budżetu miasta.

Dwa pozostałe pytania również poza moim rozumowaniem (w PL dworce kolejowe muszą mieć fizycznych ochroniarzy, więc przynajmniej oni powinni coś zauważyć w takim wypadku).

Cytat:

Najpierw Anastazja, teraz to



Tyle, że Anastazja mając faceta poszła chlać i ćpać z przypadkowo poznanym ciapakiem i wszyscy wiemy dobrze, że szukała u niego śniadego bolca na boku. A ten koleś po prostu się schlał do nieprzytomności a towarzystwo go nie upilnowało w takim stanie. Obie sytuacje złe, ale jednak ta pierwsza znacznie gorsza.

2023-08-24, 13:39
Jesse.Pinkman napisał/a:

Myślę, że nam to nie grozi. Ci, którzy nielegalnie przedostają się przez granicę, wypie**alają dalej na zachód więc to całe referendum i pytanie o przyjmowanie uchodźców to papka wyborcza rzucana pisowskim kretynom przez bambika pseudopremiera żeby przykryć prawdziwe problemy. Nie ma żadnego przymusowego mechanizmu relokacji, wystarczy 5 minut żeby to sprawdzić w internecie a ci którzy wierzą w te bzdury że niby Unia nakaże nam przyjmować ciapatych to lemingi z IQ na poziomie pantofelka.



Zgadza się, obowiązku relokacji nie ma i nie będzie. Ale są k***a kary, czy jak kto woli "wkład własny w relokację", 20-30 tys euro za każdego nieprzyjętego "uchodźcę"!!!

Tego k***a j***ny "pantofelku" już nie doczytałeś?????

2023-08-24, 14:55
Nie przyznałbym się do takiej akcji:D