18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

KLIK


Osiemnastolatek naj***ny "do odciny" wracając z imprezy zasnął na stacji metra, kilka godzin gwałcił go 20-letni afgańczyk... :seksik:

Najpierw Anastazja, teraz to,hmm... Może warto byłoby się zastanowić powoli dlaczego to przypadłość młodych ludzi z Polski alkoholizowanie się do nieprzytomności i bycie ofiarami gwałtu? :D :dupsko:

W Polsce gwałcą w boltach kozojebcy, ale ogólnie jest bezpiecznie. Połączenie poczucia bezpieczeństwa za granicą (złudnego, bo przyzwyczajenie z Polski) z ogólnym brakiem autorytetów (wszechobecne promowanie patologii, używek, hedonizmu) prowadzi do takich sytuacji. Szkoda chłopaka, a z drugiej strony pamiętajcie pić trzeba z głową i trzeba myśleć o swoim bezpieczeństwie, planować ruchy i być czujnym, szczególnie kiedy jesteście narażeni na nocne powroty. Bezpiecznie w zach. Europie już było, ale się skończyło, a i w Polsce się robi nieciekawie... Co o tym wszystkim myślicie?
:ekspert:

2023-08-24, 23:55
Bambrych napisał/a:

3. Jak się trzeba naj***ć żeby godzinie ch*ja w dupie nie czuć?



Raczej jakie trzeba mieć doświadczenie aby nie czuć...

2023-08-25, 00:22
Machol napisał/a:

Nie był j***ny pare godzin, bo to relacja poszkodowanego który ocenia to pewnie w skali bólu dupy. Przejrzano kamery i akcja góra na 45 minut, gdzie jak wspomniano wcześniej w komentarzach, miejscówka jest lokalnym punktem spotkań pedałów.



Przyciął komara w pedalskim fuck spocie? Już mógł położyć się na torach :D

2023-08-25, 01:00
Zabiorę głos, ponieważ jednego razu Turek z pracy pytał się mnie jak to w tej Polszy jest. "No bo wiesz, słyszałem, że wystarczy pójść pracować do Uber Eats/Glovo i potem już tylko znaleźć jakąś pracę na magazynie lub pójść na studia i można mieszkać na stałe."

Czyli mniej więcej tak do nas emigrują, a jak się popatrzy na takie miasta 500k + to jest ich już pełno. Ja wyjdę na miasto na 1h i ze 150 ludzi, 4 będzie czarnych, 10 brązowych, 10 azjatów, i 5 innych. Pomijam Ukraińców.

Ja byłbym nawet za imigracją, ale racjonalną czyli
głównie młode osoby,
przede wszystkim faworyzowanie kobiet (bo demografia jest zależna od liczby kobiet, liczba mężczyzn może być 3x mniejsza, a dzietność się nie zmieni ;) ),
głównie wizy czasowe dla zawodów niskopłatnych ( aby budować majątek państwa, ale nie mieć zobowiązań wobec tych ludzi i nie podwyższać kosztów życia)
wysoko wykwalifikowani specjaliści na stanowiska seniorskie/managerskie (20% obcokrajowców max w firmie) aby budować bazę wiedzy na Polakach.

2023-08-25, 15:06
taipan3 napisał/a:

Jeszcze jedna rzecz Niemcy chcą odsyłać nielegalnych emigrantów , którzy jak twierdzą dostali się do Germanii od strony Polski. To jest kilkanaście tysięcy lekko licząc .
Są dwie możliwości zażądać twardych dowodów że są oni rzeczywiście nasi , druga możliwość wziąć ich wszystkich i w przyspieszonym tempie odesłać Łukaszence. .W naszym płocie są przejścia dla zwierząt i należy je wykorzystać, w końcu po to były zaplanowane.



gdzie ty te przejscia dla zwierzat masz? przeciez o to sie miedzy innymi burzyli przeciwnicy ze plot uniemowliwie wedrowke dzikich zwierzat

2023-08-25, 16:49
Bambrych napisał/a:

Dobre to jest.
Kozijebca godzinami gwałcił 18 latka.
1. Rozumiem, że ciągle nie patrzą na te kamery, ale k***a kilka godzin?
2. k***a nikogo na tym dworcu nie było?
3. Jak się trzeba naj***ć żeby godzinie ch*ja w dupie nie czuć?



odpowiedzią na twoje 3 pytanie jest to że może mu się podobało

2024-02-25, 20:14
Europa niby ludzie cywilizowani a tu jakiemuś imigrantowi dziwne oomysły w głowie i o dziwo bez problemu z realizacją na to wychodzi tak prosto kogos kuijąć w tyłek :lol: :lol: :lol: