18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

KLIK


Osiemnastolatek naj***ny "do odciny" wracając z imprezy zasnął na stacji metra, kilka godzin gwałcił go 20-letni afgańczyk... :seksik:

Najpierw Anastazja, teraz to,hmm... Może warto byłoby się zastanowić powoli dlaczego to przypadłość młodych ludzi z Polski alkoholizowanie się do nieprzytomności i bycie ofiarami gwałtu? :D :dupsko:

W Polsce gwałcą w boltach kozojebcy, ale ogólnie jest bezpiecznie. Połączenie poczucia bezpieczeństwa za granicą (złudnego, bo przyzwyczajenie z Polski) z ogólnym brakiem autorytetów (wszechobecne promowanie patologii, używek, hedonizmu) prowadzi do takich sytuacji. Szkoda chłopaka, a z drugiej strony pamiętajcie pić trzeba z głową i trzeba myśleć o swoim bezpieczeństwie, planować ruchy i być czujnym, szczególnie kiedy jesteście narażeni na nocne powroty. Bezpiecznie w zach. Europie już było, ale się skończyło, a i w Polsce się robi nieciekawie... Co o tym wszystkim myślicie?
:ekspert:

2023-08-24, 20:06
Pan_Cernik napisał/a:

Chryste Panie, co za debil...
Tak.
Będziemy płacić jeśli nie spełnimy wymogu stawianego przez UE. Czyli ponad 1 mln uchodźców.


Już przyjęliśmy ponad milion pisowski półmózgu. Jesteś takim tępakiem, że w sumie nie dziwię się że pisiory mają ponad 30% w sondażach. Takim j***nym lemingom jak ty powinni odbierać prawa wyborcze. j***ny prawie 50 letni dziadek decyduje o przyszłości młodych. ch*j ci w dupę pisowski śmieciu, byłeś, jesteś i będziesz dymany w dupsko przez kaczora.

2023-08-24, 20:11
Jesse.Pinkman napisał/a:

Już przyjęliśmy ponad milion pisowski półmózgu. Jesteś takim tępakiem, że w sumie nie dziwię się że pisiory mają ponad 30% w sondażach. Takim j***nym lemingom jak ty powinni odbierać prawa wyborcze. j***ny prawie 50 letni dziadek decyduje o przyszłości młodych. ch*j ci w dupę pisowski śmieciu, byłeś, jesteś i będziesz dymany w dupsko przez kaczora.



Wiem że przyjęliśmy ich ponad 1 mln, więc po ch*j to jeszcze raz piszesz?

Z nas dwojga to ty sam się zaorałeś i udowodniłeś że masz IQ na poziomie pantofelka, Więc to raczej takiemu idiocie jak ty powinno się odebrać nie tylko prawa wyborcze, ale wszelakie obywatelskie.

Oglądam mecz, więc łaskawie sp***alaj lewacki ćwoku bo już mnie męczy zniżanie się do twojego poziomu.....

2023-08-24, 20:29
Pan_Cernik napisał/a:

Wiem że przyjęliśmy ich ponad 1 mln, więc po ch*j to jeszcze raz piszesz?
Z nas dwojga to ty sam się zaorałeś


I znowu sam się zaorałeś pisowski tłuku. Skoro przyjęliśmy ich ponad milion to nie musimy nic płacić. Zmieniasz zdanie szybciej niż morawiecki. Wiem, że dupka już piecze bo wybory tuż tuż a pisowskie gówno według sondaży straci większość i to będzie koniec pisowskiego gówna.

2023-08-24, 20:39
2:35 a 3:05 w nocy. 30minut.

2023-08-24, 20:43
Bambrych napisał/a:


3. Jak się trzeba naj***ć żeby godzinie ch*ja w dupie nie czuć?


Nie czuł, bo go tam pewnie nie było. Oni gwałtem nazywają, nawet jak kogoś dotkniesz i zostanie to uznane za dotknięcie z podtekstem seksualnym.


2023-08-24, 20:45
PRAWAKA by na pewno nie wyr*chali.
Nawet jakby to było na nieczynnej w nocy stacji metra.
Nawet, jak prawak byłby totalnie naj***ny, jak to prawak.
Prawaak ma tak czujną i wrażliwą dupę, że nawet po jednym piwie by poczuł, że ktoś mu wchodzi w jelito :P

2023-08-24, 21:00
Jesse.Pinkman napisał/a:

I znowu sam się zaorałeś pisowski tłuku. Skoro przyjęliśmy ich ponad milion to nie musimy nic płacić. Zmieniasz zdanie szybciej niż morawiecki. Wiem, że dupka już piecze bo wybory tuż tuż a pisowskie gówno według sondaży straci większość i to będzie koniec pisowskiego gówna.



Przerwa w meczu...

Widzę że ty nadal swoje lewacki matole, więc wkleję jeszcze raz to co napisałem wcześniej, a czego ewidentnie nie zrozumiałeś.
Wiem nie twoja wina, jesteś po prostu standardowym lewackim idiotą... Ale spróbuje jeszcze raz, może tym razem choć trochę zrozumiesz...


Chryste Panie, co za debil...

Tak.
Będziemy płacić jeśli nie spełnimy wymogu stawianego przez UE. Czyli ponad 1 mln uchodźców.
A to może zmienić się w każdej chwili. To że teraz spełniamy ten warunek wcale nie znaczy że będziemy go spełniać za pół roku. Już teraz są pogłoski że dużo Ukraińców opuszcza Polskę.
Więc te pie**olone obietnice, które łykasz j***ny lemingu, nie mają żadnego znaczenia, bo nie wiadomo jaki będzie stan uchodźców w Polsce kiedy UE będzie podejmować decyzje o relokacji.

I nie zmieniam zdania lewacki ćwoku, bo na chwilę obecną nie można być pewnym czy będziemy zmuszani do relokacji.
A to k***a dlatego, że jak pisałem, póki co nie zapadła jeszcze żadna pie**olona decyzja.
A to czy będziemy zmuszeni do relokacji bądź płacenia nie zależy od Polski tylko :
1. od widzimisie UE, która to stwierdzi czy zwolnić Polskę z obowiązku czy nie...
2. stanu liczebnego uchodźców w Polsce, który może mieć wpływ na decyzję UE, choć nie musi bo ważniejsze będzie widzimisie UE

Ty naprawdę taki tępy jesteś i takich prosty rzeczy nie rozumiesz, czy tylko udajesz i próbujesz robić wszystko żeby nie wyjść na idiotę, który sam siebie zaorał?

2023-08-24, 21:19
Co robią lewicowe media? Piszą o "czarnej serii na niemieckich dworcach" i w pierwszej kolejności, już w nagłówku, informują że to... Polacy są sprawcami.


2023-08-24, 21:31
O rety ale bym miał motalniaka :-/

2023-08-24, 21:34
jakieś nagranie? r*chał go w dupę czy japę? spuścił mu się w środku?

Lu...........gm
2023-08-24, 22:06
Dlaczego w Polsce robi się niby nieciekawie?

2023-08-24, 22:25
Co jak co ale ten temat nie powinien w ogóle pojawić się w przestrzeni politycznej. Ale, że wybory to Pinokio pochylił się nad zdemolowanym anusem jakiegoś pijanego polaka.
Generalnie wszyscy mieliby to w dupie gdyby zdarzyło się kiedy indziej a teraz pasuje do ich straszenie ludu uchodźcami.

Czy Wy na prawdę myślicie, że ktokolwiek z ciapatych zostałby w Polsce jak kilkaset kilometrów dalej "zarobi" 4x więcej ?


2023-08-24, 22:43
Jesse.Pinkman napisał/a:

Myślę, że nam to nie grozi. Ci, którzy nielegalnie przedostają się przez granicę, wypie**alają dalej na zachód więc to całe referendum i pytanie o przyjmowanie uchodźców to papka wyborcza rzucana pisowskim kretynom przez bambika pseudopremiera żeby przykryć prawdziwe problemy. Nie ma żadnego przymusowego mechanizmu relokacji, wystarczy 5 minut żeby to sprawdzić w internecie a ci którzy wierzą w te bzdury że niby Unia nakaże nam przyjmować ciapatych to lemingi z IQ na poziomie pantofelka.

gościu ich już tu są setki tysięcy gdzie ty mieszkasz ?cały Raszyn Wólki i obrzeża wa szwy i wielu miast opanowane przez ciapatych osiedla tylko z ciapatymi , żeś. Się teraz obudził



:-o

2023-08-24, 23:43
Jeszcze jedna rzecz Niemcy chcą odsyłać nielegalnych emigrantów , którzy jak twierdzą dostali się do Germanii od strony Polski. To jest kilkanaście tysięcy lekko licząc .
Są dwie możliwości zażądać twardych dowodów że są oni rzeczywiście nasi , druga możliwość wziąć ich wszystkich i w przyspieszonym tempie odesłać Łukaszence. .W naszym płocie są przejścia dla zwierząt i należy je wykorzystać, w końcu po to były zaplanowane.

2023-08-24, 23:50
Nie był j***ny pare godzin, bo to relacja poszkodowanego który ocenia to pewnie w skali bólu dupy. Przejrzano kamery i akcja góra na 45 minut, gdzie jak wspomniano wcześniej w komentarzach, miejscówka jest lokalnym punktem spotkań pedałów.