18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Połamana gira
gucios • 2013-11-25, 1:28
Witam!

Rozpisywał się nie będę tym razem bo nie ma nad czym.
Od ostatniego urazu minęło trochę czasu (1 nail 2 fingers ), a że ze mnie niezdara to tym razem połamałem girę, przy pomocy krawężnika.
Przechodziłem obok niego, po pijaku, a on mnie zaatakował. Po krótkim słuchaniu płyt chodnikowych, postanowiłem zadzwonić po pogotowie, bo z bólu nawet wstać nie mogłem, a może to wina %...?. Po pewnej chwili, przyjechali panowie ratownicy i oznajmili, że zabierają mnie do szpitala, oddalonego o kilkanaście kilometrów. W dziurze jakiej mieszkam nie ma porządnego szpitala od urazów, więc cieszyłem się, że tak zrobili. W Jastrzębiu bardzo ładnie mnie poskładali, przy pomocy dwóch płytek i 16 śrub, założyli 22 szwy.
Po kilku dniach wysłali do domu. Na moje szczęście wypisali mnie bez gipsu na przeszczepie.

Poniżej kilka fotek. Flaków, mięsa ani krwi nie widać, ale jest na co popatrzeć.

Fotka z Pierwszego dnia:




Fotki po operacji:












Już w domu:




Aktualnie od operacji minęły dwa tygodnie i szwy mam ściągnięte.
Rehabilitacja to minimum pół roku więc w sylwestra nie potańczę.
Pozdrawiam i nie życzę podobnych urazów, nic przyjemnego.
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2013-11-25, 2:00 13
Jak skręcisz sobie kark to też wrzuć... Będzie ubaw
Zgłoś
Avatar
JakiesGowno 2013-11-25, 2:07 9
Rozjebałeś mnie z tym słuchaniem płyt chodnikowych a co do samego materiału jak bym mógł to sam bym do ciebie przyjechał i postawił ci piwo. wzorowy użytkownik sadistica
Zgłoś
Avatar
NT5C 2013-11-25, 2:10 3
Nie wiem ile osób Ci to mówi ale cieszę się że jesteś łamagą i niezdarą. Przynajmniej coś się dzieje i masz co wrzucać.
Zgłoś
Avatar
Moszimo 2013-11-25, 2:11
Ja przy złamaniu nogi miałem rehabilitacji 7 miesiący: cwiczenia,elektromagnez i cos tam jeszcze... Postaraj sie załatwić prywatnie lub z jakimś znajomym. Bo normalnie to prędzej noga Ci odpadnie, niż dojdziesz na rehabilitacje. Powinno być oznaczenie jeszcze Wódka bo należy Ci sie porządne 0,7
Zgłoś
Avatar
DildoVaggins1 2013-11-25, 2:38
Ale, jak sie postarasz to nawet z nfz dostaniesz piekne odszkodowanie. Jeśli pracujesz legalnie to wgl miód z cebula
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2013-11-25, 2:45
@ up MrBebo0010

Raczej musi pracować bądź się uczy bo jeśli pracowałby nielegalnie czyli na czarno to nie miałby ubezpieczenia a to oznacza że lepiej by było dla niego upierdolić nogę w kolanie i przypalić żelazkiem niż iść do nfzetu bo jak by mu wystawili rachunek za usługę to jeszcze jego wnuki by spłacały takie złodziejskie kurwy z nich

łap piwko i wracaj do zdrowia ale kurwa nadal się zastanawiam jak ten jebany krawężnik Cię zaatakował i co Ci powiedziały płyty chodnikowe ??
Zgłoś
Avatar
WhoCaresAboutNik 2013-11-25, 2:50 5
Jak zwykle tylko parę szwów. Równie dobrze można to na główną wstawiać.
Zgłoś
Avatar
BoobsON 2013-11-25, 3:48
Ale chujstwa ostatnio na tym hardzie...
Zgłoś
Avatar
Hatin 2013-11-25, 4:56
Ale Ci ten chodnik przy*ebał, ja bym mu oddał... z drugiej nogi!
Zgłoś
Avatar
Wayas 2013-11-25, 7:44
Chuja dostaniesz a nie odszkodowanie. Jak stwierdza ze byles najebany jak ruski zolnież na statku to dadzą Ci moze 20% tego co powinieneś dostać. Tyle w temacie. Dziękuje.
Zgłoś
Avatar
tokaj_no1 2013-11-25, 8:50
stuprocentowy sadol piwko jak nic!
Zgłoś
Avatar
gucios 2013-11-25, 9:34
Pracę mam legalna. Płacę składki, dodatkowo mam ubezpieczenie w PZU grupowe. W papierach nie wyczytałem żebym miał %. Co do samego rachunku, to leżałem z facetem który tyko dorabiał i nie był zarejestrowany w urzędzie pracy, przez co sam musi zapłacić nie mały rachunek za endoproteze biodra. Nie wiem ile, ale miła pani mu wytłumaczyła, że to BARDZI nie mały rachunek.
Dzięki za rady o rehabilitacji, będę w grudniu na kontroli to zapytam o nie mojego lekarza.
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2013-11-25, 12:14
piwko za własny materiał. Nie potańczysz... ale... ALE pić możesz ) na szczęście
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-11-25, 14:07
Nie wiem jak kurwa trzeba upaść, żeby tak złamać kość piszczelową. Trzeba spaść z 10 piętra. Kość piszczelowa to jedna z najmocniejszych kości, niczym stalowy pręt. Za mało danonków, albo już osteoporoza ;]
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie