18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Krak 2024-07-08, 12:11
PsikutaBezS napisał/a:

Własność prywatna to rzecz święta !!! Ale komuniści i inne lewactwo mieszkające w blokach tego nigdy nie zrozumie.



Owszem ale tu mamy do czynienia z buraczanym bucem, który myśli, że jak będzie darł tę mordę to coś zmieni; ale tam musiało walić z tego wiejskiego ryja
Zgłoś
Avatar
ALIEN0402 2024-07-08, 14:04 1
marianer7 napisał/a:

co za wieśniak
pewnie drogę gminną orali od lat to się przyzwyczaili ze ich



dokładni rolnik zaorał drogę gminną dojazdową do pól uprawnych i wielce sapanie
Zgłoś
Avatar
Cephelion 2024-07-08, 20:25
ALIEN0402 napisał/a:

dokładni rolnik zaorał drogę gminną dojazdową do pól uprawnych i wielce sapanie



Kiedyś mieliśmy akcję, że rolnik zaorał drogę, a nam powiedział, że droga leży 6m obok - w efekcie pompogrucha, i 2 gruszki wpierdoliły się w pole do wysokości osi felg. Wciągneliśmy 2 fendty (poteżne maszyny) podłaczyliśmy po 4 ośke i 1 pozostałą gruchę która się (jeszcze) nie wjebała. Zrobiliśmy pociąg na 5 maszyn aby wyciągnąć pompogruchę z bagna - ni chuja. SPrzet nie dawał rady - pompogrucha została w polu, straty rzedu 1.5mln złotych, pierdolnął wał i w ogole kwas w sytuacji.
Zgłoś
Avatar
JackCola 2024-07-09, 16:09
W Dłużcu gminie Wolbrom gdy koleś wylądował balonem na trawie to o mało nie zarobił widłami XD u nas by go podpalili żywcem wraz z koparką !!!!
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-07-09, 17:39
Arashi91 napisał/a:

Pewnie światłowody chcieli kłaść. Klasyczny problem - cała miejscowość bez neta bo jeden cham nie da 5 centymetrów pola pod przewód. A jak go gmina zmusi to w nocy przetnie. A potem z mordą będzie wydzwaniał, że Internet ma słaby. Już nie wspomnę o tym, że "moje pole" po weryfikacji w urzędzie często okazuje się polem sąsiada, albo należy do gminy. Ludzie na wsiach na skalę masową obsiewają nie swoją ziemię i próbują przez zasiedzenie przejmować grunty.



ty chyba nie masz swoje ziemi że pierdolisz takie dyrdymały !
Zgłoś
Avatar
wiecznie_glodny 2024-07-10, 10:30
Judasz z IKEI napisał/a:

Ale bajeczkę sobie wysumales... Twoje dyrdymały mają jeden słaby punkt. Mogli to robić poza sezonem.
Po drugie. Własność to rzecz święta!



tyle że okazało się że wieśniak faktycznie zaorał drogę, chłop z koparki pracował na tej drodze gminnej
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-07-14, 22:09
Ppoolicjjaaa napisał/a:

ty chyba nie masz swoje ziemi że pierdolisz takie dyrdymały !



Pracowałem w branży telekomunikacyjnej to wiem. Niestety mózg rozpierdala to co chłopi pańszczyźniani robią na wioskach w myśl zasady "na złość babci odmrożę sobie uszy". Nie tylko często przez jednego wrednego skurwysyna kilkadziesiąt rodzin nie ma szybkiego neta, ale jeszcze jak go państwo zmusi to chuj zniszczy. Raz mieliśmy taką sytuację, że kable powieszono na słupach przy drodze, z tym że niektóre słupy stały w granicy działki starszego faceta. Problemu nie było, zgodził się. Potem doszło do wypadku - dźwig jadący naprawić linie energetyczną po burzy zahaczył o światłowód i zerwał go przewracając słup na pole tego dziadka. Jak przyszli z telekomunikacji naprawić słup to wygonił ich pierdolony wieśniak z widłami - syn starszego faceta, który jakiś czas wcześniej umarł. Stwierdził, że to jego pole i nie da im wejść po słup, a w dupie ma to, że ileś domów odcięło od neta. Takie sowieckie kurestwo jest powodem, dla którego Polska znikała i znikać będzie z mapy.

Gdyby kierować się taką zjebaną mentalnością to niczego byśmy w Polsce nie mieli bo zaskoczę was wieśniaki - ale drogi ekspresowe, autostrady, linie kolejowe, lotniska, szpitale itd. - to wszystko powstało na ziemi, która kiedyś była czyjaś. Aby móc iść do przodu czasem trzeba coś poświęcić.
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-07-15, 0:32
Arashi91 napisał/a:

Pracowałem w branży telekomunikacyjnej to wiem. Niestety mózg rozpierdala to co chłopi pańszczyźniani robią na wioskach w myśl zasady "na złość babci odmrożę sobie uszy". Nie tylko często przez jednego wrednego skurwysyna kilkadziesiąt rodzin nie ma szybkiego neta, ale jeszcze jak go państwo zmusi to chuj zniszczy. Raz mieliśmy taką sytuację, że kable powieszono na słupach przy drodze, z tym że niektóre słupy stały w granicy działki starszego faceta. Problemu nie było, zgodził się. Potem doszło do wypadku - dźwig jadący naprawić linie energetyczną po burzy zahaczył o światłowód i zerwał go przewracając słup na pole tego dziadka. Jak przyszli z telekomunikacji naprawić słup to wygonił ich pierdolony wieśniak z widłami - syn starszego faceta, który jakiś czas wcześniej umarł. Stwierdził, że to jego pole i nie da im wejść po słup, a w dupie ma to, że ileś domów odcięło od neta. Takie sowieckie kurestwo jest powodem, dla którego Polska znikała i znikać będzie z mapy.
Gdyby kierować się taką zjebaną mentalnością to niczego byśmy w Polsce nie mieli bo zaskoczę was wieśniaki - ale drogi ekspresowe, autostrady, linie kolejowe, lotniska, szpitale itd. - to wszystko powstało na ziemi, która kiedyś była czyjaś. Aby móc iść do przodu czasem trzeba coś poświęcić.



jak chcesz coś poświecić to poświęć swoja srakę mi nikt nic nie dał ! tak samo moim przodkom ! sami na wszystko jebali ! jak coś jest moje to ja o tym decyduję a nie ty !
Zgłoś