18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Arashi91 2024-07-07, 1:21 96
Pewnie światłowody chcieli kłaść. Klasyczny problem - cała miejscowość bez neta bo jeden cham nie da 5 centymetrów pola pod przewód. A jak go gmina zmusi to w nocy przetnie. A potem z mordą będzie wydzwaniał, że Internet ma słaby. Już nie wspomnę o tym, że "moje pole" po weryfikacji w urzędzie często okazuje się polem sąsiada, albo należy do gminy. Ludzie na wsiach na skalę masową obsiewają nie swoją ziemię i próbują przez zasiedzenie przejmować grunty.
Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-07-07, 1:21 44
co za wieśniak

[ Dodano: 2024-07-07, 01:22 ]
pewnie drogę gminną orali od lat to się przyzwyczaili ze ich
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-07-07, 2:26 59
Własność prywatna to rzecz święta !!! Ale komuniści i inne lewactwo mieszkające w blokach tego nigdy nie zrozumie.
Zgłoś
Avatar
joti 2024-07-07, 2:43 28
Zawłaszczanie dróg publicznych (gminnych i powiatowych) przez chłopków to zjawisko dosłownie masowe na polskich wsiach. Jak nie zaorają, to zagrodzą albo postawią szlabany. Nie dociera że to ni ich albo jeżeli nawet ich to muszą uszanować użyteczność publiczną. Takich przypadków każdej gminie wiejskiej są dosłownie setki.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-07, 2:58 19
A skąd wy tacy pewni że to chłop winny, a nie surowiały "biznesmen", który myśli że postraszy papugami i wszystko mu wolno? lub co gorsze, jakiś pierdolnięty wójt, który myśli, że jest ponad prawem i może rozstawiać każdego u siebie?
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2024-07-07, 6:31 6
JBC rolników.
Zgłoś
Avatar
lord_kilburn 2024-07-07, 6:33 61
stare było i okazało się że rolnik bezprawnie orał całe życie ziemie gminną
Zgłoś
Avatar
Jolo6969 2024-07-07, 7:20 20
stara sprawa okazalo sie ze typ sadzil nie na swojej ziemi hehe
Zgłoś
Avatar
Judasz z IKEI 2024-07-07, 7:26 8
Arashi91 napisał/a:

Pewnie światłowody chcieli kłaść. Klasyczny problem - cała miejscowość bez neta bo jeden cham nie da 5 centymetrów pola pod przewód. A jak go gmina zmusi to w nocy przetnie. A potem z mordą będzie wydzwaniał, że Internet ma słaby. Już nie wspomnę o tym, że "moje pole" po weryfikacji w urzędzie często okazuje się polem sąsiada, albo należy do gminy. Ludzie na wsiach na skalę masową obsiewają nie swoją ziemię i próbują przez zasiedzenie przejmować grunty.



Ale bajeczkę sobie wysumales... Twoje dyrdymały mają jeden słaby punkt. Mogli to robić poza sezonem.
Po drugie. Własność to rzecz święta!
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-07-07, 7:57 9
Kurwa ale kurwa ale kurwa przecież kurwa chciałem kurwa skąd kurwa się kurwa bo kurwa ja kurwa dla kurwa i kurwa Niezła kurwa jazda kurwa
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-07, 8:44 4
Siriuz napisał/a:

A skąd wy tacy pewni że to chłop winny, a nie surowiały "biznesmen", który myśli że postraszy papugami i wszystko mu wolno? lub co gorsze, jakiś pierdolnięty wójt, który myśli, że jest ponad prawem i może rozstawiać każdego u siebie?


Towarzyszu Dupov. Idźcie sobie lepiej u siebie w nowej białoruskiej ojczyźnie, że Szmydtem „zarównywać” pola ziemniaków. Może Emila znajdziecie.

Nic do Ciebie personalnie człowieku nie mam ale … 3:36s
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-07, 8:49 2
Arashi91 napisał/a:

Pewnie światłowody chcieli kłaść. Klasyczny problem - cała miejscowość bez neta bo jeden cham nie da 5 centymetrów pola pod przewód. A jak go gmina zmusi to w nocy przetnie. A potem z mordą będzie wydzwaniał, że Internet ma słaby. Już nie wspomnę o tym, że "moje pole" po weryfikacji w urzędzie często okazuje się polem sąsiada, albo należy do gminy. Ludzie na wsiach na skalę masową obsiewają nie swoją ziemię i próbują przez zasiedzenie przejmować grunty.



Co ty pierdolisz? Ćpałeś coś czy jak? Mieszkałeś kiedyś na wsi? Gość zasiał pole całą swoją rodziną buraków i drze mordę, bo mu dzieci buraczane na polu nie zejdą. A na pasie ziemi przy drzewach i tak chuj cały urośnie.
Reasumując, burak zasiał buraki i chodzi wkurwiony bo ktoś coś pomylił.
Zgłoś
Avatar
Klapa 2024-07-07, 8:58 9
Agresywny kretyn drze ryja jakby się jakaś tragedia stała. Większość ludzi ze wsi jakich znam to niedouczone półgłówki które absolutnie nie radzą sobie w nowych sytuacjach. Emocjonalnie poziom 3 latka.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-07-07, 9:38 16
Tysiące działek mierzyłem i zawsze ten sam problem - droga zaorana przez chłopa. Jednak w tym przypadku jest raczej tak, że gość zaorał gminną drogę, ale zaczął tę część użytkować. Nikt nie ma prawa mu wjechać w pole zanim nie zbierze plonów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie